آیفون 7 جت وایت

آیا مدل جدید آیفون 7 جت وایت در راه است؟

یک منبع ژاپنی در گزارشی تازه ادعا کرده که اپل در حال توسعه مدل آیفون 7 جت وایت (iPhone 7 Jet White)، نقطه مقابل آیفون مشکی جت بلک این بار با رنگی کاملا سفید و جلا یافته است. به ادعای این منبع، خبر عرضه آیفون در یک مدل سفید جدید از سوی زنجیره تامین کنندگان قطعات آیفون اپل بوده است.

آیفون 7 و آیفون 7 پلاس اپل، نخستین گوشی های بالارده این کمپانی بودند که در پنج رنگ متفاوت شامل طلایی، نقره‌ای، رزگلد، مشکی و یک مدل مشکی دیگر این بار با متریالی خاص به نام «جت بلک» روانه بازار شدند.

اپل امسال تصمیم گرفت تا گوشی هوشمند خود را در دو رنگ مشکی متفاوت رونمایی کند. یکی از آن‌ها مشکی مات است و دیگری برای عاشقان گجت‌های براق طراحی شده که اپل نام آن را جت بلک نهاده است. این رنگ مشکی جلا یافته وقتی که به روی آیفون 7 آمد، میزان درخشندگی بدنه این گوشی را افزایش داد و موجب شد تا «جت بلک»، به محبوب‌ترین مدل و رنگ در بین سایر رنگ‌های گوشی موبایل اپل تبدیل شود.

با این وجود هنوز هم به نظر شما این میزان تنوع در مدل عرضه کم است و اپل نیاز دارد رنگ دیگری از گوشی های هوشمند خود را نیز روانه بازار کند؟ پس این خبر خوبی برای شما خواهد بود که به زودی یک رنگ تازه، به این رنگ‌ها اضافه خواهد شد. در حالی که چندین ماه از معرفی آیفون 7 شرکت اپل می‌گذرد، اما همچنان نام این محصول در تیترهای مختلف خبری به چشم می‌خورد. اینک بیش از دو ماه است که اعضای خانواده آیفون همگی به عرضه عمومی درآمده‌اند ولیکن همچنان خبرهای جدیدی در راه است.

وبسایت ژاپنی مک اوتاکارا در گزارشی تازه، عنوان کرده است که در آینده‌ای نزدیک احتمالا دو گوشی آیفون 7 و آیفون 7 پلاس اپل در نسخه جدیدی به نام «آیفون 7 جت وایت» رونمایی خواهند شد.

آیفون 7 جت وایت ، نقطه متقابل جت بلک خواهد بود

به نقل از این منبع معتبر ژاپنی، اطلاعات تازه منتشر شده در خصوص آیفون 7 جت وایت شرکت اپل که می‌تواند نقطه مقابل جت بلک و از متریالی یکدست سفید با ظاهری براق باشد، از سوی زنجیره تامین کنندگان قطعات آیفون اپل افشا شده است؛ هرچند که باید امکان دروغ بودن این شایعه را نیز در نظر گرفت. با تمام این تفاسیر آیفون 7 جت وایت (iPhone 7 Jet White) قطعا جذابیت خاص به خودش را دارد و این احتمال که اپل قصد عرضه چنین مدلی از گوشی هوشمند پرچمدار خودش داشته باشد کم نخواهد بود.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*