آپدیت ماه نوامبر کلش رویال

تماشا کنید: ۴ کارت جدید در آخرین آپدیت کلش رویال

کلش رویال (Clash Royale) یک بازی موبایلی به سبک استراتژیک است که توسط سوپرسل، سازنده معروف بازی محبوب کلش‌آف‌کلنز (Clash Of Clans) در سال جاری میلادی معرفی شد. کلش رویال از جمله بازی‌های استراتژی کارتی آنلاین است که بعد از عرضه شدن، به‌ واسطه دنبال کشیدن نام سوپرسل و محبوبیت محصول پیشین این شرکت، به سرعت توسط کاربران اندروید و آی‌ او اس در سراسر دنیا دانلود و نصب شد. کلش رویال از آن زمان، نه به اندازه کلش‌آف‌کلنز، به محبوبیت نسبی نزد کاربران رسیده است. حال باید دید که در آپدیت ماه نوامبر کلش رویال چه تغییراتی را در این بازی شاهد خواهیم بود.

آپدیت ماه نوامبر کلش رویال

یک ویدیو، چهار کارت جدید در آپدیت ماه نوامبر کلش رویال به نمایش گذاشت و در یک نگاه اجمالی، قابلیت‌های جدید این به روز رسانی را نشان داد. تورنادو (Tornado)، کلون اسپل (Clone Spell)، الکترو ویزارد (Electro Wizard) و الیت باربرین (Elite Barbarians) همه در ویدیوی جدید قابل مشاهده هستند. همچنین نحوه استفاده از کارت‌های جدید نیز در این ویدیوی نشان داده شده است.

تورنادو، تمامی نیروها را به نزدیکی مرکز طوفان کشیده به این طریق آسیب بیشتری به دشمن وارد می‌کند. هر حمله حدود ۱.۵ ثانیه به طول خواهد انجامید و در طی آن نیروهای تحت تاثیر طوفان قرار گرفته، قادر به حمله کردن نیستند. کلون اسپل دو بچه دراگون از خود تولید می‌کند که قدرت تخریب مشابهی همچون دیگر نیروهای بازی دارند.

الکترو ویزارد، بسیار سریع عمل می‌کند، اما در مقابل توانایی کمی برای ایستادگی و مقابله با حملات دشمن دارد. وی قادر است تا به همه چیز شوک وارد کرده و نیروهای مقابل را حدود نیم ثانیه کاملا گیج کند. الکترو ویزارد می‌تواند به طور همزمان دو نیروی دشمن را هدف حمله خود قرار دهد. گفتنی است کارت الیت باربرین، دو باربرین با سرعت جابجایی بالا در بازی برای شما ایجاد خواهد نمود:


پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

یک دیدگاه

  1. سلام دوستان بیایید کلن moon shadow تازه تاسیس شده به ده نفر اولی که بیان مقام کولیدری میدم عکس کلنمون هم یک قلب قرمزه تگ کلن ۸UL8PQQC#