نخستین توییت دونالد ترامپ

نخستین توییت دونالد ترامپ پس از پیروزی در انتخابات: همه در کنار هم خواهیم آمد

توییت دونالد ترامپ درست چند ساعت پس از پیروزی در انتخابات ریاست جمهوری ایالات متحده آمریکا، اینک به یکی از داغ‌ترین مباحث در بین موافقان و مخالفان وی تبدیل شده است. وی در توییت خود از واژه «همه در کنار هم خواهیم آمد» استفاده کرده است و باید دید آیا این سخت وی همانند سایر رئیسان جمهوری آمریکا یک شعار بیش نیست یا خیر!

انتخابات پر حاشیه ریاست جمهوری ایالات متحده آمریکا برای 4 سال آینده، پس از کش و قوس و حواشی فراوانی که داشت بالاخره تمام شد و دونالد ترامپ (Donald Trump)، به عنوان مرد نخست این سرزمین انتخاب شد. در حالی که بسیاری از علاقه‌مندان به دیگر رقیب دونالد ترامپ، یعنی هیلاری کلینتون با حضور در خیابان‌های اصلی چندین ایالات به اعتراض مشغول هستند، اینک به نظر می‌رسد که دونالد ترامپ سعی دارد تا در کنار شرکای سیاسی خود به جشن و پایکوبی بپردازد.

متن نخستین توییت دونالد ترامپ

نخستین توییت دونالد ترامپ ، چهل و پنجمین رئیس جمهور ایالات متحده آمریکا در طول تاریخ، چند ساعت پس از پیروزی در انتخابات منتشر شده است که دیدن آن خالی از لطف نخواهد بود و حاوی نکاتی مهم و شاید نشانه‌هایی از تغییر است. در زیر می‌توانید متن این توییت را مشاهده کنید:

نخستین توییت دونالد ترامپ

چه شب زیبا و بسیار مهمی! مردان و زنان فراموش شده، هیچگاه دیگر فراموش نمی‌شوند. ما همه با هم، آنگونه که هرگز پیش از این نبوده خواهیم آمد.

جالب اینجاست که این توییت دونالد ترامپ ، در فاصله‌ای اندک بیش از 30 هزار بار بازنشر شده است.

تا پیش از این حساب کاربری توییتر به عنوان یکی از پایگاه‌های قدرتمند تبلیغاتی وی به حساب می‌آمد و هر توییت دونالد ترامپ با واکنش‌های گسترده هوادارانش، همانند تیری بر قلب سایر رقبایش عمل می‌کرد.

در همین حال هیلاری کلینتون (Hillary Clinton)، نامزد حزب دموکرات هنوز در حساب کاربری توییترش هیچ واکنشی از خود نسبت به انتخابات صورت گرفته نشان نداده است.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

3 دیدگاه

  1. آقای ترامپ خیلی مردی دردو بلا بخوره تو سر همه سران پست فطرت و کثیف ایران و رهبری الدنگ

  2. نمی دونم چرا ولی خیلی خوشحالم که ترامپ نژاد رئیس جمهور امریکا شد
    حالا میشه بهتر درک کرد انچه کشورهای پیشرفته فکر میکردند در جامعه های مدرن پشت سر گذاشته اند واقعی نیست
    مثل فاشیست ، نژادپرستی ، وأین اخری پوپولیست