نسخه بتای آپدیت اندروید 7 نوقا گلکسی اس 7

نسخه بتای آپدیت اندروید 7 نوقا برای گلکسی اس 7 سامسونگ منتشر شد

بدون شک یکی از دغدغه‌های اصلی خریداران گوشی‌های پرچمدار، دسترسی سریع‌تر به بسته‌های به‌روز‌رسانی سیستم عامل است، از این رو شرکت‌های تولید‌کننده گوشی‌های همراه نیز می‌کوشند تا با عرضه هرچه سریع‌تر این مجموعه‌ها، کاربران خود را راضی نگه دارند. هرچند مدت زمان نسبتا زیادی از معرفی نسخه هفتم پلتفرم اندروید توسط گوگل می‌گذرد، با این حال سامسونگ سرانجام ساعاتی پیش نسخه بتای آپدیت اندروید 7 نوقا گلکسی اس 7 را برای دارندگان این دستگاه منتشر کرد.

اگر به خاطر داشته باشید، سامسونگ سال گذشته از طرحی پرده برداشت که به کاربران مشتقان اجازه می‌داد پیش از سایر افراد، به آپدیت‌های جدید پلتفرم اندرویدی که توسط این شرکت کره‌ای عرضه می‌شوند، در قالب بسته بتا دسترسی داشته باشند و در همین راستا نیز ساعاتی پیش نسخه بتای آپدیت اندروید 7 نوقا گلکسی اس 7 برای کاربران کره‌ای عرضه گردید.

در همین حال اگر به خاطر داشته باشید، روز گذشته نیز سامسونگ آپدیت مشابهی را برای دارندگان گوشی‌های گلکسی اس 7 اج عرضه کرد. بدین ترتیب در حال حاضر پرچمداران موتورولا، الجی جی 5 رام کره، الجی جی 20، سری جدید نکسوس در کنار گلکسی اس 7 و اس 7 اج توانسته‌اند تاکنون طعم آپدیت اندروید نوقا را تجربه کنند.

البته به یاد داشته باشید که دریافت نسخه بتای آپدیت اندروید 7 نوقا گلکسی اس 7، مستلزم آن است که پیش‌تر اپلیکیشن Galaxy Beta Program app را از طریق این لینک دریافت و در آن عضو شده باشید. همچنین در نظر داشته باشید که در حال حاضر تنها کاربران کره‌ای و بریتانیایی عضو Galaxy Beta Program app می‌توانند به آپدیت مذکور دسترسی داشته باشند، با این حال شرکت سازنده وعده داده است که به مرور زمان کاربران سایر کشورها نیز به این لیست افزوده شوند.

نیاز به گفتن نیست، اما همان‌طور که در جریان هستید این آپدیت در حالت بتا عرضه شده و بروز مشکلات و وجود باگ‌های ریز و درشت در آن امری بدیهی محسوب می‌شود، با این حال آپدیت اندروید 7 نوقا گلکسی اس 7 قابلیت‌های جدیدی از جمله رابط کاربری کاربری UX سامسونگ را برای دارندگان گلکسی اس 7 به ارمغان می‌آورد.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

یک دیدگاه

  1. اقا من از خوشحالی بال دراوردم دمت گرم سامسونگ خیلی خوشگل شده