آخرین مطالب
0
امروز
بازی زولا
کتاب طراحی شده توسط اپل در کالیفرنیا

کتاب اپل، نگاهی مصور به محصولات 20 سال گذشته اهالی کوپرتینو

امروز کمپانی اپل از یک محصول جدید پرده برداشت، محصولی که البته نباید انتظار نوآوری و تکنولوژی‌های روز را از آن داشته باشید. اهالی کوپرتینو با عرضه کتاب طراحی شده توسط اپل در کالیفرنیا (Designed by Apple in California) تلاش کرده‌اند تا تاریخچه محصولات طراحی‌شده خود از اولین آی مک در سال 1998 تا زمان فعلی را به تصویر کشند. به‌علاوه، در کتاب اپل اطلاعاتی از تکنیک‌ها و موادی که مهندسان اپل برای دو دهه اخیر از آن استفاده کرده‌اند، ذکر شده که می‌تواند برای طرفداران این شرکت جذاب باشد.

بر اساس گفته‌های جاناتان آیو (Jonathan Ive)، نایب رییس ارشد بخش طراحی صنعتی شرکت اپل، این کتاب پیش‌کشی برای یاد و خاطره استیو جابز است. همچنین جاناتان آیو علت اصلی تولید کتاب اپل را این‌گونه بیان می‌کند:

طراحی محصولات خوب برای جامعه بشری همواره انگیزه اصلی استیو جابز از ابتدای فعالیت او بوده و ما نیز تلاش می‌کنیم این هدف والا را در در آینده اپل حفظ کنیم. این کتاب محصولاتی که در سال‌های اخیر توسط تیم اپل طراحی شده را به نمایش می‌گذارد. ما امیدواریم که این کتاب در کنار یک منبع آموزشی برای دانش‌آموزان و طراحان، بتواند مردم را با ماهیت محصولات ما، اینکه چگونه خلق شده‌اند و چرا هنوز وجود دارند، آشنا سازد.


کتاب طراحی شده توسط اپل در کالیفرنیا قرار است در دو اندازه کوچک (با ابعاد 26 در 32 سانتی‌متر) و برزگ (با ابعاد 33 در 41 سانتی‌متر) و با قیمت 299 دلار در دسترس علاقه‌مندان قرار بگیرد. به‌علاوه فروش این کتاب جدید قرار است از فردا (26 آبان) توسط فروشگاه آنلاین اپل و همینطور فروشگاه‌های منتخب این کشور در لندن، سیدنی، پاریس و برلین آغاز شود.

تصاویری از کتاب اپل

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*