داغ شدن آیفون 7

داغ شدن آیفون ۷ باعث سوختگی دست یک زن استرالیایی شد

اگر شما هم از افرادی هستید که معمولا در رخت خواب به تماشای ویدیوهای آنلاین می‌پردازید، شاید با خواندن این مطلب حواس خود را هنگام استفاده از گوشی بیشتر جمع کنید. بر اساس جدیدترین گزارش منتشر شده از استرالیا، خانم Melanie Tan Pelaez هنگام استفاده از آیفون ۷ خود و اتصال همزمان آن به برق، به خواب رفته و بعد از بیدار شدن متوجه سوختگی دست خود شده که به‌نظر داغ شدن آیفون ۷ دلیل اصلی آن بوده است.

پس از مراجعه ملانی به بیمارستان، پزشک مربوطه قرمز شدن بازوی راست او را سوختگی نوع دوم تشخیص داده و به او گفته که باید در اطرف تخت خود به‌دنبال عامل آن باشد. زمانی که او به خانه بازگشت، متوجه شد که آیفون ۷ و شارژر آن، دلیل این سوختگی بوده است.

آیا از اپل بابت داغ شدن آیفون ۷ شکایت می‌شود؟ 

پس از مراجعه ملانی به یکی از فروشگاه‌های اپل و مشخص شدن داستان، مسئولین فروشگاه با تایید ایراد این گوشی و وجود بویی متمایز، آیفون ۷ ملانی را برای انجام بررسی‌های بیشتر به آزمایشگاه اپل ارسال کردند. در ادامه اپل برای دلجویی از او، قصد تعویض دستگاه را داشته که به خاطر اعتماد از دست رفته، خانم Tan Pelaez آن را قبول نکرد. این در حالی‌ست که او از طرفداران قدیمی اپل و اولین کاربران آیفون بوده و این حادثه دردناک نظر وی را به صورت کلی تغییر داده است. اگرچه هنوز ملانی از اپل شکایتی نکرده، اما احتمال طرح آن در دادگاه وجود دارد. به‌علاوه این زن باردار برای درمان دست خود مجبور به انجام جراحی پلاستیک خواهد بود.

اما چرا داغ شدن آیفون ۷ علت اصلی این حادثه بود؟ به گفته ملانی، او دستگاه خود را به برق متصل کرده و بدون آنکه متوجه شود، بر روی آن خوابش برده که در نتیجه، هوای کافی به دستگاه نرسیده و نهایتا موجب داغ شدن آیفون ۷ شده است. البته این موضوع هنوز توسط اپل تایید نشده اما به صورت تئوری می‌تواند درست باشد.

داغ شدن آیفون 7

اگر شما هم از افرادی هستید که همیشه پیش از خواب، دستگاه خود را به شارژر وصل کرده و از آن استفاده می‌کنید، بهتر است حواستان باشد کجا و روی چه چیزی می‌خوابید تا همانند Melanie Tan این فرد آسیب دیده دچار سوختگی نشوید.

داغ شدن آیفون 7

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

۲ دیدگاه

  1. آشغالی دیگر از کمپانی چینی اپل…بنجل ترین برند جهان

    • دوست عزیز بیسواد هر چیزی که از بدو تولد تا الان استفاده کردی ساخت چین بوده و هست هم بهترین کیفیت رو میزنه و هم بدترین.مهم اینه مصرف کننده عاقل باشه و با چشم باز خرید کنه