انفجار گلکسی اس 7 در کانادا ؛ نزدیک بود چشمانم را از دست دهم

انفجار گلکسی اس 7 در کانادا؛ دستانی که ناباورانه سوختند!

مردی کانادایی در عصر روز یکشنبه در حالی که در حال رانندگی بود ناگهان با انفجار گلکسی اس 7 (Galaxy S7) در دستانش، دچار سوختگی درجه دو و سه شد. پس از اتفاقات پیش آمده برای آخرین مدل سری نوت سامسونگ، آیا این بار نوبت به سری اس رسیده است؟

آمراییت مان (Amrajit Mann) مرد 34 ساله کانادایی در حالی که گوشی در دستانش بود و رانندگی می‌کرد، ناگهان گرمای شدیدی را در کف دستش احساس کرد. او گوشی خود را خطاب قرار داد و گفت:

بمبی که می‌توانید همه جا با خود حمل کنید

در زمان انفجار گلکسی اس 7 او پنجره ماشین را پایین آورد و قصد داشت تا گوشی خود را از پنجره به بیرون بیاندازد. هرچند او ادعا می‌کند در لحظه‌ای که قصد خارج کردن گوشی از ماشین را داشت، گوشی به طرز عجیبی به کف دستش چسبیده بود. او که دیگر قادر به برقراری تماس با اورژانس نبود، به طرف خانه دوستش رانندگی کرد.

گوشی در دستم بود که ناگهان منفجر شد. وقتی دود را دیدم، شوکه شده بودم. واقعا توضیح آن چه که اتفاق افتاد برایم سخت است. شبیه یک کابوس بود.

آیا انفجار گلکسی اس 7 اتفاقات سری نوت را تکرار می‌کند؟

مان این گوشی را حدود 6 ماه قبل و با قیمت تقریبا 1000 دلار خریده بود. او پس از انفجار گلکسی اس 7 خود، با اپراتور تلفن همراهش تماس گرفت که آنها به او گفتند بهتر است به صورت مستقیم با شرکت سازنده گوشی (سامسونگ) تماس بگیرد. او گفته که در حال تنظیم یک دادخواست و شکایت از سامسونگ در دادگاه به دلیل انفجار گلکسی اس 7 و آسیب بدنی و ضرر و زیان مالی است. او که یک مکانیک است به خبرنگاران گفته تنها درآمد من از همین راه به دست می‌آید و با توجه به سوختگی درجه دو و سه دستم، پزشکان گفته‌اند تقریبا هشت تا نه روز طول می‌کشد تا دوباره بتوانم از دستانم استفاده کنم.

انفجار گلکسی اس 7 در کانادا ؛ نزدیک بود چشمانم را از دست دهم

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

8 دیدگاه

  1. من خودم سامسونگ گلکسی نوت 8 دارم خیلم عالیه.

  2. http://www.aparat.com/v/fo4P1
    این یه حقیقت تلخه که طرفدارای متعصب سامسونگ نمیخوان قبول کنند ?سامسونگ کیفیت نداره، برید این ویدئو رو ببینید دیدگاه های کاربران رو زیرش بخوانید.

  3. انفجار گلکسی نوت7 و ترکیدن یا شکستن شیشه دوربین اس7 با کوچیکترین ضربه نشان دهنده کیفیت پایین گوشی های سامسونگه

  4. هه چه جالب بازم تو کانادا ترکیده!!

  5. چرته یه غلطی ورده یا گوشی فلان میلیون اس ۷ فروخته شده ۱ دونه سوخت ربطی نداره دوست من ایفون ۶ اس هگخرید سیپیو سوخت و جک ۳.۵ میایمتریشم کار نمیکنه

  6. بابا برید الجی وی20یا شیائومی می مکس بخرید خیالتونم راحت باشه

  7. همش بخاطر استفاده از فناوری شارژ سریعه