سری گلکسی اس 7

سامسونگ : سری گلکسی اس 7 ایمن هستند

شرکت سامسونگ در واکنش به گزارش‌هایی مبنی بر انفجاری یک گوشی گلکسی اس 7 در کانادا، با انتشار بیانیه‌ای به هواداران این برند کره‌ای اطمینان داد که هیچ گوشی سری گلکسی اس 7 از مشکل باتری انفجاری رنج نمی‌برد.

در حالی که تصور می‌شد موضوع انفجار گلکسی نوت 7 با اقداماتی که سامسونگ انجام داد، به پایان رسیده، طی هفته‌های اخیر اخباری مبنی بر انفجار گوشی‌های گلکسی اس 7 و اس 7 اج بار دیگر در سر خط اخباری فناوری روز دنیا قرار گرفت که کیفیت گوشی‌های بالا رده این شرکت کره‌ای را زیر سؤال برد.

در همین حال و با افزایش روز افزون انتقادها به سامسونگ در این رابطه، شرکت کره‌ای سرانجام به این شایعات واکنش نشان داده و در اطلاعیه‌ای رسمی اعلام کرده است که بدون شک گوشی‌های سری گلکسی اس 7 ایمن هستند.

تاکنون هیچ گزارشی در رابطه با انفجار باتری گوشی‌های سری گلکسی اس 7 که دست کم 10 میلیون از آن‌ها در اختیار کاربران آمریکایی قرار دارد منتشر نشده است. البته طی چند وقت اخیر گزارش‌هایی در این رابطه منتشر شده است که ما به صراحت دلیل آن‌ها را صدمات خارجی به دستگاه اعلام می‌کنیم. تا زمانی که گوشی‌های مورد بحث جمع‌آوری و مورد آزمایش دقیق نگرفته باشند، دلیل انفجارهای مشخص نیست.

در هر حال آن‌طور که به نظر می‌رسد گوشی‌های گلکسی اس 7 و اس 7 اج بدون مشکل راهی بازار شده‌اند، هرچند که تاریخ به ما نشان داده در شرایط مختلف ممکن است هر گوشی هوشمندی حتی گوشی‌های اپل منفجر شوند. اگر شما نیز یکی از هواداران برند سامسونگ هستید، بدون شک در جریان هستید که گوشی‌های گلکسی نوت 7 این شرکت علی‌رغم بهره‌مندی از مشخصات و ویژگی‌های قابل توجه، به دلیل انفجار باتری، به فاجعه‌ای جبران‌نشدنی تبدیل شده است.

پس از این رسوایی بزرگ، یک ماه پیش شرکت سامسونگ پروژه بزرگ توقف تولید این محصول و فراخوانی تمامی گوشی‌های گلکسی نوت 7 معیوب از سرتاسر دنیا را آغاز کرد و همین موضوع نیز باعث انتشار شایعاتی در رابطه با احتمال وجود مشکلی مشابه در سری گلکسی اس 7 گردیده است.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

3 دیدگاه

  1. اقا جان ما نمیخوایم که بدون دلیل تخریبش کنیم

    بالاخره پیش میاد اما حداقل این قیمتهای مسخرشو کمتر کنه

    دو سه ملیون پول بدی بعد صورتت عین پراید تصدف
    کرده بشه این ینی چی اخه