مشخصات احتمالی گوشی هوشمند نوکیا در سال 2017

افشای مشخصات پرچمدار نوکیا در سال ۲۰۱۷ ؛ غول فنلاندی‌ وارد می‌شود

با تایید شدن خبر بازگشت نوکیا به بازار موبایل، رفته رفته حدس و گمان‌ها درباره محصولات بعدی تحت این برند، مخصوصا پرچمدار آن بیشتر می‌شوند. اگرچه اکنون وضعیت نوکیا به گونه‌ای است که فاقد کارخانه‌های لازم برای تولید گوشی‌های هوشمندش بوده و مجبور است تا محصولاتش را در همکاری با شرکت‌های فنلاندی HMD Global و تایوانی فاکسکان (Foxconn) بسازد، شکوه و جلال این برند در گذشته هرگز از یادها نخواهد رفت. نوکیا روزگاری یک تنه بین ۶۵ تا ۷۰ درصد سهم کل بازار موبایل در جهان را در اختیار داشت و هیچ کمپانی توان رقابت با آن را در خود نمی‌دید، اما اکنون گوشی‌های نوکیا در کارخانه‌های فاکسکان تولید شده و مسئولیت توسعه، بازاریابی و عرضه آنها با کمپانی HMD خواهد بود. در ادامه‌ی آخرین اخبار منتشر شده درباره نوکیا، حدس و گمان‌هایی درباره مشخصات احتمالی گوشی هوشمند نوکیا در سال ۲۰۱۷ زده شده که در ادامه به بررسی آن‌ها خواهیم پرداخت.

مشخصات احتمالی گوشی هوشمند نوکیا در سال ۲۰۱۷

مشخصات احتمالی گوشی هوشمند نوکیا در سال ۲۰۱۷ در حالی فاش شده که زمان عرضه این محصول در سال آینده میلادی هنوز مشخص نیست. بر اساس اطلاعات منتشر شده در وب سایت ویبو (Weibo)، از جمله مشخصات احتمالی گوشی هوشمند نوکیا در سال ۲۰۱۷ صفحه نمایش ۵.۲ یا ۵.۵ اینچی این گوشی با رزولوشن ۲K خواهد بود. البته، مشخص نیست چرا وب سایت ویبو از “و” (and) بین اعداد مربوط به اندازه صفحه نمایش استفاده کرده است. این اتفاق یا به صورت تصادفی بوده و یک غلط املایی بیش نیست، یا این که به طور غیر مستقیم از عرضه دو گوشی با مشخصات سخت افزاری یکسان ولی اندازه متفاوت خبر می‌دهد.

مشخصات احتمالی گوشی هوشمند نوکیا در سال 2017اسنپدراگون ۸۲۰ به عنوان یکی دیگر از مشخصات احتمالی گوشی هوشمند نوکیا در سال ۲۰۱۷ عنوان شده است. در نظر داشته باشید در زمان عرضه این گوشی احتمالا قدرتمندترین گوشی‌ها به پردازنده اسنپدراگون ۸۳۵ مجهز شده‌اند، پس با این وجود محصول آینده نوکیا باید مشخصه‌های قابل قبول دیگری داشته باشد تا بتواند کاستی خود در بخش پردازش را بپوشاند. از دیگر مشخصات احتمالی گوشی هوشمند نوکیا در سال ۲۰۱۷، وفاداری این شرکت به یار قدیمی خود و استفاده از لنز کارل زایس (Carl Zeiss) برای ساخت دوربین گوشی است.

مشخصات احتمالی گوشی هوشمند نوکیا در سال 2017مدتی قبل تصویری از یک گوشی با بدنه فلزی و نام نوکیا در پشت آن در فضای مجازی منتشر شد و از آنجایی که در آخرین مشخصه شده یاد شده از پرچمدار بعدی نوکیا “بدنه فلزی” عنوان شده، می‌توانیم با احتمالی قوی در مورد جنس بدنه گوشی جدید این شرکت صحبت کنیم. ضد آب بودن از دیگر مشخصات احتمالی گوشی هوشمند نوکیا در سال ۲۰۱۷ است.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

۲ دیدگاه

  1. http://www.aparat.com/v/tIAY8
    اگه این گوشی معرفی بشه
    واقعا طوفانی به پا میشه

  2. امیدوارم هرچه زودتر این پرچمدار معرفی بشه…زمانی که نوکیا داشت پادشاهی میکرد..اپل و سامسونگ وهوآوی و….داشتن تیله بازی میکردن