حذف تمامی حساب های کاربری در اینترنت

با زدن این دکمه وجود خود را از سرتاسر دنیای اینترنت حذف کنید!

استفاده از اینترنت روز به روز در حال گسترش است و جوامعی که هنوز درصد زیادی از جمعیتشان کاربر پای ثابت اینترنت نیستند، تقریبا عقب افتاده خطاب می‌شوند. زمانی تحقیق و جستجو درباره یک موضوع علمی، کاری مشکل و طاقت فرسا بود و شخص محقق می‌بایست برای دست یافتن به منابع تحقیقاتی مورد نیاز، هزینه و وقت زیادی را صرف می‌کرد. اما حالا دسترسی به منبعی بی‌نهایت از اطلاعات برای همگان مهیا بوده و برای یادگرفتن هر چیزی، تنها فاکتور مورد نیاز، اراده است، چرا که منابع در سرتاسر اینترنت به صورت رایگان یا حداقل بسیار بسیار ارزان‌تر از دنیای واقعی در دسترس هستند. با وجود تمایل افراد برای وارد کردن بیشتر بخش‌های مختلف زندگی خود به اینترنت و انجام دادن کارها به کمک دنیای مجازی، ممکن است برخی آن را مضر یافته و بعد از سال‌ها فعالیت در شبکه جهانی، سود و منفعتی در آن پیدا نکرده‌ باشند، از همین رو در پی حذف تمامی حساب های کاربری در اینترنت برآمده و تلاش کنند تا رد خود را به طور کلی از فضای مجازی پاک کنند.

حذف تمامی حساب های کاربری در اینترنت

ضرب‌المثلی قدیمی همیشه به ما یادآوری می‌کند هر چیزی می‌تواند یک جنبه خوب و یک جنبه بد داشته باشد، چنان که یک چاقو هم می‌تواند برای آسیب زدن به فردی دیگر و هم برای مصارف خانگی و طبخ مورد استفاده قرار بگیرد. دنیای مجازی نیز از این قاعده مستثنی نیست و اینترنت به عنوان نقطه اتصال میلیاردها انسان به یکدیگر، می‌تواند در آن واحد زیباترین و همچنین هولناک‌ترین مکان باشد.

دسته‌ای از کاربران زندگی عادی و نرمال خود را پیش گرفته‌ و برای آسان کردن سبک زندگی، از دنیای مجازی کمک‌های بسیاری می‌گیرند. برخی دیگر کمی وابستگی زیادی به دنیای صفر و یک‌ها پیدا کرده و تقریبا سعی می‌کنند هر کاری را در این جا ترتیب اثر بدهند. اما دسته سوم، وضعیت بسیار هولناکی دارند. عده‌ای دیگر به جای “وارد کردن اینترنت و در کل دنیای مجازی به زندگی”، “اینترنت را به تمام دنیای خود تبدیل کرده‌اند”، به طوری که گشت و گذار در آن برایشان تبدیل به یک عادت روانی شده و دل کندن تقریبا غیرممکن شده است. اعتیاد، حقیقتا تنها به وارد کردن یک جسم خارجی به بدن ختم نمی‌شود، بلکه اعتیاد روانی به انجام یک کار می‌تواند بسیار کشنده‌تر باشد.

حذف تمامی حساب های کاربری در اینترنتبه هر حال افراد زیادی بر تمایل اشتباه درونی‌شان چیره شده و با تصمیم به حذف تمامی حساب های کاربری در اینترنت ، سعی در خلاص شدن از این دنیا می‌کنند. تا پیش از این چنین امکانی وجود نداشت، اما خوشبختانه اخیرا یک روش کاربردی برای آن ارائه شده است. دو توسعه‌دهنده سوئدی با نام‌های ویل دالبو (Wille Dahlbo) و لینوس آن‌بک (Linus Unnebäck) وب سایت Deseat.me را راه‌اندازی کرده‌اند که یک راهکار برای پاک کردن وجود هر کاربر از سراسر دنیای اینترنت پیشنهاد می‌کند.

وقتی با حساب کاربری گوگل خود به این وب سایت وارد می‌شوید، فرآیند جستجو برای پیدا کردن رد شما در تمامی اپلیکیشن‌ها و سرویس‌هایی که در آن‌ها ثبت نام کرده‌اید، آغاز می‌شود. بعد از تمام شدن این فرآیند که ممکن است در برخی مواقع زمان‌بر باشد، حذف تمامی حساب های کاربری در اینترنت تنها با چند کلیک بر روی لینک‌های حذف ارائه شده، امکان‌پذیر خواهد بود.

حذف تمامی حساب های کاربری در اینترنتهر حساب کاربری یافت شده از شما در دنیای اینترنت، به همراه یک لینک در انتهای فرآیند به نمایش در می‌آیند که با کلیک بر روی آن، مستقیما به صفحه پاک و یا غیرفعال کردن حساب کاربری منتقل خواهید شد. در نطر داشته باشید به این روش تنها با چند کلیک حذف تمامی حساب های کاربری در اینترنت میسر خواهد شد، اما در حالت عادی، نه تنها بیشتر حساب‌های کاربری خود را به خاطر نمی‌آورید، بلکه برای پیدا کردن صفحه غیرفعال‌سازی حساب در هر وب سایت، مجبور به صرف زمان زیادی هستید. طی یک ساعت حذف تمامی حساب های کاربری در اینترنت به ساده‌ترین و مطمئن‌ترین روش ممکن فراهم می‌شود.

حذف تمامی حساب های کاربری در اینترنتاگر از فعالیت بیهوده در شبکه‌های اجتماعی خسته شده و به دنبال راهی برای نجات دادن خود هستید، این وب سایت بهترین روش را برای حذف تمامی حساب های کاربری در اینترنت ارائه می‌کند. بدون اغراق این ایده بسیار جذابی است که برخلاف همیشه، به جای جذب افراد به سمت اینترنت، برای دفع آن‌ها تلاش می‌کند. نگران نباشید، چیز نگران‌کننده‌ای وجود نخواهد داشت، چرا که جز خلاص شدن از دست افرادی (به ظاهر دوستانی) مجازی و غیرواقعی که جز فرستادن یک قلب زیر پیام‌هایتان، اعم از خوشحال‌کننده یا ناراحت‌کننده، اثر دیگری در زندگیتان ندارند، اتفاق دیگری نخواهد افتاد. عجله کنید، دوستانتان در بیرون منتظر شما هستند!

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

یک دیدگاه

  1. سلام.میشه بگین چطوری باید تمام سوابق اینترنتی رو تو این سایتی که گفتین پاک کنم؟ممنون