تشک ارگانیک Avocado

با تشک ارگانیک Avocado خوابی راحت و دلنشین را تجربه کنید

این روزها تکنولوژی و فناوری با ورود به هر حوزه‌ای به دنبال آسان کردن زندگی انسان است. اخیرا نیز شرکت آمریکایی کاسپر (Casper) تلاش کرده تا با توسعه و ساخت تشک ارگانیک Avocado به افرادی که دچار اختلالات خواب هستند، کمک کند.

استارتاپ جدید Casper که توسط Alex D’Andrea و Jeff D’Andrea در نیوجرسی تاسیس شده، تشک ارگانیک Avocado را با هدف ارائه محصولاتی مقرون به صرفه، غیر سمی و طبیعی تولید کرده و می‌خواهد مردم تشک‌های فومی و سمی که مواد اولیه آنها از نفت به دست می‌آید را کنار بگذارند. نباید فراموش کنیم که هر چیزی می‌تواند روی خواب شبانه انسان تاثیر بگذارد. بسیاری از موادی که در ساخت تشک‌های ارزان‌قیمت به کار می‌رود، می‌توانند منشا اصلی سردردهای شبانه یا اختلالات کوچک خواب باشند.

سازندگان در ساخت تشک ارگانیک Avocado از لاتکس دانلوپ، پشم نیوزلند و پنبه ارگانیک استفاده کرده‌اند

مهندسین شرکت کاسپر تمام تلاش خود را داشته‌اند تا محصولی لوکس و در عین حال ارزان‌قیمت را در اختیار کاربران قرار دهند. تشک ارگانیک Avocado به صورت خالص از مواد لاتکس دانلوپ، پشم نیوزلند و پنبه ارگانیک تهیه شده است. درواقع همه چیز تشک ارگانیک Avocado سبز است جز رنگ آن! به‌علاوه لایه‌های زیرین این تشک با استفاده از کویل‌های جداگانه برای هر قسمت ساخته شده که می‌تواند باعث افزایش انعطاف‌پذیری و دوام آن شود.

شاید تصورش کمی سخت باشد اما در ساخت بسیاری از تشک‌های امروزی که ما روی آنها می‌خوابیم، از موادی همچون ترکیبات آلی، فلزات سنگین، آفت‌کش‌ها، فرمالدهید، فتالات‌ها و مواد شیمیایی دیگر استفاده شده است. اما سازندگان می‌گویند که در ساخت تشک ارگانیک Avocado از هیچ نوع مواد شیمیایی استفاده نکرده‌اند. همچنین تمام بخش‌های این تشک در مرکز اصلی کاسپر در شهر هابوکن (Hoboken) تولید شده و محصول نهایی، از طریق فروشگاه‌های کالیفرنیا به دست کاربران خواهد رسید.

بااینکه کاسپر سعی کرده قیمت این تشک را کاهش دهد، اما مدل Gwen به‌عنوان گرانترین نسخه، ۱،۱۹۹ دلار قیمت خواهد داشت. تشک Lula 2-Stage Crib نیز به‌عنوان ارزانترین تشک با قیمت ۴۴۹ دلار روانه بازار خواهد شد. هنوز زمان عرضه دقیق این محصولات مشخص نشده است.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*