جریمه 119.6 میلیون دلاری سامسونگ

جریمه ۱۱۹.۶ میلیون دلاری سامسونگ در انتظار رای دادگاه عالی آمریکا

به نظر مجادله سامسونگ و اپل بر سر نقض قوانین مربوط به پتنت‌های ثبت‌شده تمامی ندارد. ماه می سال ۲۰۱۴ بود که دادگاه هر دو شرکت اپل و سامسونگ را ناقض حقوق یکدیگر خواند و با اینکه اپل مدعی خسارت ۲.۲ میلیارد دلاری شده بود، هیئت منصفه سامسونگ را به‌خاطر تخلف در استفاده از ۳ مورد از پتنت‌های مربوط به آیفون ۷، محکوم به پرداخت جریمه ۱۱۹.۶ میلون دلاری کرد. اپل نیز به‌دنبال نقض یک مورد از پتنت‌های سامسونگ، به پرداخت ۱۵۸،۴۰۰ دلار محکوم شد. حال به‌نظر می‌رسد که دادگاه عالی آمریکا باید رای نهایی در مورد جریمه ۱۱۹.۶ میلیون دلاری سامسونگ را اعلام کند.

دادگاه عالی رای نهایی خود در رابطه با جریمه ۱۱۹.۶ میلیون دلاری سامسونگ را تابستان سال آینده اعلام می‌کند

پس از گذشت دو سال، هنوز سامسونگ زیر بار پرداخت این خسارت نرفته و اوایل سال جاری با ارائه درخواستی به دادگاه، موفق به لغو آن شد. اما اهالی کوپرتینو با استناد به رای صادرشده در سال ۲۰۱۴، سامسونگ را در دادگاه استیناف ایالات متحده شکست دادند و حتی تلاش مدیران سامسونگ برای بازگردانی رای هیچ نتیجه‌ی نداشت.

حالا سامسونگ در وضعیت بسیار سختی قرار گرفته و مدیران به‌عنوان آخرین امید خود از طریق دادگاه عالی اقدام کرده‌اند، از سوی دیگر، مسئولین شرکت اپل نیز تلاش دارند تا خسارت واردشده به خود را جبران کنند.

با این‌حال درخواست چشم بادامی‌ها به دادگاه عالی تقدیم شده و تابستان سال آینده، رای این دادگاه در رابطه با جریمه ۱۱۹.۶ میلیون دلاری سامسونگ اعلام خواهد شد، اما تصور می‌کنید چه کسی در این دادگاه پیروز می‌شود؟ اپل یا سامسونگ؟

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

۲ دیدگاه

  1. از مدیر و نویسنده این پست توقع پاک کردن این نظر کاربر داشتم
    دوست عزیز مطمئن باش انسانیت و عدالت بهتر در دادگاه های آمریکا اجرا میشه و به حق و عدالت به شکایت افراد رسیدگی میشه
    با مدرک و سند معتبر
    شما عدالت عدل علی در دادگاه ها پیاده میکنید طرف به حق و حقوقش نمیرسه ولی اونا انسانیت اولویت قرار میدن

  2. اپل بدبخت دزد…چون تمام دادگاهها تو آمریکاس;هوای این کثافتها رو دارن