شبکه اجتماعی درایو ترایب

شبکه اجتماعی درایو ترایب آغاز به کار کرد؛ جرمی کلارکسون و رفقا پا به عرصه موبایلی گذاشتند

اگر شما هم مانند من یکی از عاشقان اتومبیل هستید، قطعا تا به حال برنامه تاپ گیر را با حضور جرمی کلارکسون، ریچارد هموند و جیمز دیده‌اید که اخیرا در شبکه آمازون برنامه گران قیمت گرند تور (The Grand Tour) را اجرا می‌کنند. حال نوبت به آن رسیده تا این سه با اپلیکیشن اختصاصی و شبکه اجتماعی درایو ترایب (DriveTribe)، شما را با گوشی هوشمندتان نیز تنها نگذارند.

مفهوم درایو ترایب (به فارسی قبیله رانندگی) شاید در ابتدا کمی گیج کننده باشد. این اساسا مجموعه‌ای از انجمن‌ها (یا همان قبیله‌ها) است که هر کدام مربوط به یک اتومبیل خاص است. به عنوان مثال اگر شما از طرفداران خودروهای کلاسیک، ابرخودروها، فراری،  موتورهای اسپورت، رانندگی دریفت و مواردی از این قبیل هستید، این شبکه اجتماعی یک گزینه عالی برای شما خواهد بود. هر یک از این انجمان‌ها که به اصطلاح ترایب نامیده می‌شوند، توسط یکی از سه فرد جرمی، ریچارد و یا جیمز، روزنامه نگاران برجسته اتومبیل، رانندگان مسابقات و یا یوتیوبرهایی که خود مبحث مورد نظر را ایجاد کرده‌اند، مدیریت می‌شوند.

شبکه اجتماعی درایو ترایب ، قبایلی برای عاشقان اتومبیل‌ها

در این بین حتی «دامون هیل» (Damon Hill) قهرمان مسابقات فرمول ۱ جهان در سال ۱۹۹۶ نیز صاحب یک قبیله به نام «راننده» است و «الیور وب» (Oliver Webb)، راننده بریتانیایی مسابقات اتومبیلرانی نیز برای خود در شبکه اجتماعی درایو ترایب یک قبیله ایجاد کرده است. هر قبیله به طور خاصی برای خود صاحب محتویات منحصر به فردی است که شامل تصاویر، ویدیوها و قسمت‌هایی نوشته خواهد بود. به نقل از وبسایت بیزینس اینسایدر، فاکس با هزینه‌ای بالغ بر ۶.۵ میلیون دلار از شبکه اجتماعی درایو ترایب حمایت مالی کرده است، اما کلارکسون، هموند و می صاحبین اصلی این برنامه هستند.

این برنامه موبایلی طی روزهای گذشته به تدریج راه اندازی شد و روز گذشته به صورت رسمی در دسترس کاربران اندرویدی و آی او اسی قرار گرفت. این یک برنامه بسیار خوب است و با کارایی آسان و کارآمد، شما را به جستجوی افراد و قبیله‌های جدید سوق می‌دهد. هم اکنون می‌توانید شبکه اجتماعی DriveTribe یا قبیله رانندگی را از طریق لینک زیر بر روی گوشی اندرویدی و یا آیفون خود دانلود و نصب کنید.

  • دانلود اپلیکیشن شبکه اجتماعی DriveTribe

⇓ دانلود نسخه اندروید – از فروشگاه گوگل پلی

⇓ دانلود نسخه آی او اس – از فروشگاه اپ استور

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*