بالگردهای جدید کنترل از راه دور مجهز به برنامه آی‌فون و دوربین

 

یک برنامه آی‌فون و یک دوربین قرار است در جدیدترین بالگردهای کنترل از راه دور Swann به پرواز در آمده و به کنترل آنها و همچنین ثبت تصاویر از محیط بپردازند.
 
 سه مدل بالگرد ریز صاعقه i-Fly، چشم آسمان و قوی سیاه در این عملیات پروازی حضور دارند. در مدل i-Fly می‌توان بالگرد را با برنامه کاربردی روی گوشی هوشمند آی‌فون هدایت و کنترل کرده و مدلهای چشم آسمان و قوی سیاه نیز از دوربینی برای ثبت تصویر و ویدیو برخوردارند.
 
شرکت Swann که برای سیستم‌های نظارت ایمنی و بسته‌های مراقبت خانگی در کنار ابزارهای جالبی مانند دوربین زیرآبی و نظارت بر کودک معروف بوده، خطوط بالگرد را برای پروازهای داخلی آماده کرده است.
 
این بالگردها از فناوری گایرو (Gyro) برای افزودن پایداری و تسهیل در هدایت این بالگردهای کنترل از راه دور استفاده می‌کنند.
 
بالگرد ریز صاعقه i-Fly با استفاده از یک برنامه آیفون یا دیگر دستگاه‌هایی که از سیستم عامل iOS اپل استفاده می‌کنند، کنترل می‌شود. خلبانان با استفاده از برنامه i-Fly شرکت Swannبه کنترل این بالگرد می‌پردازند که از یک فرستنده در سوکت صوتی یک دستگاه iOS برخوردار است.
 
چشم آسمان از یک برنامه رنگ‌آمیزی استتار برخوردار بوده که آن را شبیه به بالگردهای نظامی می‌کند. این بالگرد همچنین از این دوربین برای ثبت تصاویر و ویدیو برخوردار است که بر روی یک حافظه ۵۱۲ مگابایتی در آن ذخیره می‌شوند. شارژ این خودرو با یک کنترل حاوی شش باتری بوده و هر بار می‌تواند تا هشت دقیقه پرواز کند.
 
 
قوی سیاه شبیه به یک بالگرد ضد رادار با جزئیات سیاه براق است که از دوربینی با حافظه میکرو اس‌دی با ظرفیت ۳۲ گیگابایت برخوردار است.
 
قیمتهای برآورد شده برای مدل i-Fly 69 دلار و برای چشم آسمان و قوی سیاه ۹۹ دلار است.
 

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*