تاریخ عرضه گلکسی اس ۷ اج گلاسی بلک مشخص شد

همان‌طور که قبلا نیز اشاره کردیم، سامسونگ قصد دارد جهت رقابت با آیفون ۷ جت بلک ، گوشی موبایل گلکسی اس ۷ اج گلاسی بلک (Galaxy S7 Edge Glossy Black) را طراحی و روانه بازار کند. حال بر اساس خبر منتشر شده‌ در وب‌سایت SamMobile، این گوشی به همین زودی‌ها روانه بازار خواهد شد.

در این خبر آمده که نسخه سیاه‌تر پرچمدار سامسونگ با نام سیاه مرواریدی (Pearl Black) در تاریخ ۹ دسامبر (۱۹ آذر) در دسترس کاربران کره‌ای قرار خواهد گرفت.

اگر بخواهیم به تصاویر درز پیدا کرده از گوشی گلکسی اس ۷ گلاسی بلک اعتماد کنیم، تفاوت زیادی بین این گوشی با نسخه اونیکس بلک (Onyx Black) نمی‌بینیم. در واقع به نظر می‌رسد فقدان کنتراست در گلکسی اس ۷ گلاسی بلک باعث می‌شود این گوشی کمی تخت و بی‌روح به نظر برسد. هرچند به احتمال زیاد با استقبال کاربران و طرفداران برند سامسونگ مواجه شده و به عنوان رقیبی جدی برای نسخه جت بلک گوشی آیفون ۷ (iPhone 7) و آیفون ۷ پلاس (iPhone 7 Plus) قد علم کند.

آیا گلکسی اس ۷ اج گلاسی بلک می‌تواند طرفداران آیفون را به سمت اندروید بکشاند؟

این احتمال وجود دارد که کاربران تقاضای بالایی برای خرید گوشی گلکسی اس ۷ سیاه مرواریدی داشته باشند. این اتفاق فرصتی بسیار خوب برای سامسونگ خواهد بود تا بتواند عملکردی بهتر نسبت به رقیب سنتی و دیرینه خود، یعنی اپل داشته باشد. اما باید به این نکته نیز توجه داشت که عرضه یک گوشی با رنگی خاص نمی‌تواند باعث شود کاربران سرسخت و تعصبی iOS تغییر عقیده داده و به سمت استفاده از گوشی‌های اندرویدی تغییر جهت دهند. پس اگر سامسونگ قصد دارد کاربران آیفونی را به سمت خود جلب کند، باید اقدامی بسیار بهتر و فراتر از تولید یک گوشی با یک رنگ خاص از خود نشان دهد.

البته اگر شما از آن دست کاربرانی هستید که تعصبی خاص بر روی یک برند ندارید، می‌توانید مقاله ما با عنوان ۵ گوشی مشکی براق که می‌توانند جایگزین آیفون ۷ جت بلک شوند را مطالعه کرده و با جایگزین‌های ارزان‌تر آیفون ۷ جت بلک آشنا شوید.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*