تماشا کنید: آیفون 7 پلاس جت وایت به این شکل خواهد بود

تماشا کنید: آیفون ۷ پلاس جت وایت به این شکل خواهد بود

اواسط ماه آبان بود که در گزارشی برایتان نوشتیم که اپل احتمالا قصد دارد یک مدل جدید از آیفون ۷ خود را با رنگ سفید براق روانه‌ی بازار کند. به هر حال با توجه به فروش فوق‌العاده و محبوبیت بسیار بالای مدل جت بلک، منطقی به نظر می‌رسد اگر اپل بخواهد آیفون ۷ پلاس جت وایت (Jet White iPhone 7 Plus) را نیز در اختیار خریداران محصولات خود قرار دهد.

از آنجا که معمولا اپل از آن دست کمپانی‌هایی نیست که گزینه‌ی جدیدی از نظر ظاهری و یا رنگ بدنه را در میان دو نسل از اسمارت فون‌های خود عرضه کند، آن گزارش تقریبا نادیده گرفته شد. خیلی از کارشناسان بر این عقیده هستند که اگر هم چنین اتفاقی بیافتد و قرار باشد آیفونی با رنگ جت وایت یا همان سفید براق عرضه شود، این اتفاق در سال ۲۰۱۷ و همزمان با رویداد معرفی نسل بعدی آیفون رخ خواهد داد.

از آنجا که احتمالا این فرضیه به واقعیت تبدیل خواهد شد و ما تا حدود یک سال دیگر شاهد عرضه‌ی آیفون با رنگ تمام سفید نخواهیم بود، یکی از کاربران شبکه‌ی اجتماعی توییتر ویدیویی را منتشر کرده است که در آن می‌توانید آیفون ۷ پلاس جت وایت را تماشا کنید؛ در این ویدیوی کوتاه، آیفون ۷ و نسخه‌ی پلاس آن هر دو دارای بدنه‌ای به رنگ سفید براق هستند و احتمالا اگر اپل قصد عرضه‌ی آنها را داشت، چنین بدنه‌ای برایشان قابل تصور بود:

آیفون ۷ پلاس جت وایت یا قاب‌های پلاستیکی چینی؟

تماشا کنید: آیفون 7 پلاس جت وایت به این شکل خواهد بود

احتمالا نیازی نباشد به این موضوع اشاره کنیم که بدنه‌‌ی آیفون هایی که در ویدیوی بالا قابل مشاهده هستند، توسط اپل و یا زیر‌مجموعه‌های این کمپانی آمریکایی تولید نشده‌اند و چنین کیفیتی مطمئنا هیچگاه از خطوط تولید فاکسکان به سلامت خارج نخواهد شد! احتمال می‌دهیم که این آیفون ۷ پلاس جت وایت و آیفونی که در کنار آن قرار دارد، از فروشگاه‌های بزرگ اینترنتی در کشور چین خریداری شده و یا نسخه‌هایی باشند که توسط یک فرد علاقه‌مند و به صورت دستی رنگ‌آمیزی شده‌اند.

آیفون‌های سری ۷ در حال حاضر در پنج رنگ نقره‌ای، مشکلی، طلایی، صورتی (رز گلد) و مشکی براق یا همان جت بلک (تنها برای مدل ۷ پلاس) قابل سفارش هستند. از آنجا که استقبال کاربران از مدل جت بلک بسیار فراتر از انتظارات اولیه‌ی برند کوپرتینویی بوده است و خیلی‌ها مشکلی با بدنه‌ی حساس و جذب‌کننده‌ی خراش‌های سطحی این مدل نداشتند، به نظر میرسد که عرضه‌ی یک توناژ رنگی جدید با همین ظاهر نیز در نسل بعدی آیفون عملی شود.

نکته‌ی دیگری که به آن نیز باید توجه داشته باشیم، این است که اپل همین حالا هم برای تامین تقاضای بسیار بالای خریداران برای این پنچ رنگ با محدودیت‌هایی روبه‌رو بوده است و عرضه‌ی یک مدل رنگی جدید، آن هم با حساسیت و پیچیدگی‌هایی که در روند فنی تولید بدنه‌ی آن وجود دارد، تصمیمی است که اپل برای نهایی کردن آن با موانعی مواجه خواهد شد.

بنابراین آیفون ۷ پلاس جت وایت یا آیفون ۸ جت وایت (که احتمالا اپل نام دیگری برای آن انتخاب خواهد کرد)، در حال حاضر هر دو جزو فرضیه‌هایی هستند که اپل علاقه‌ای به عملی کردن آنها نشان نداده و البته احتمال تولید مدل دوم، از اولی بالاتر است.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*