ربات زیردریایی پاور ری

با ربات زیردریایی پاور ری علاوه بر کمک گرفتن در ماهیگیری، از زیرآب ویدیوهای ۴K تهیه کنید

اگر از علاقه‌مندان رفتن به سواحل و یا دریاچه ها برای ماهیگیری هستید، شما می‌توانید بهترین چوب ماهی گیری و طعمه را در اختیار داشته باشید تا از ماهیگیری خود لذت ببرید. اما اگر نقطه اشتباهی را برای این کار انتخاب کرده باشید، بدون شک هیچ ماهی صید نخواهید کرد و تنها وقتتان را طلف کرده‌اید. در همین راستا شرکت پاور ویژن (PowerVision) از ربات زیردریایی پاور ری (PowerRay) رونمایی کرده است که می‌تواند در انتخاب مکان خوب جهت ماهیگیری به کمک شما آید. لازم به ذکر است که کمپانی پاور ویژن سال گذشته با عرضه پهپاد پاور اگ (PowerEgg) به شهرت جهانی دست پیدا کرد.

ربات زیردریایی پاور ری می‌تواند تا عمق ۳۰ متری زیر آب رفته و با استفاده از یک سیستم اپتیکال ردیاب ماهی، حتی تا ۴۰ متر پایینتر از آن عمق نیز به پیدا کردن ماهی ها بپردازد. این ربات همچنین از یک سیستم وای فای بهره می‌برد تا شما به لطف یک دوربین ۴K، از صحنه‌های زیر آب و به خصوص موجودات دریایی ویدیوها و عکس هایی بسیار جذاب و زیبا را تولید کنید. گفتنیست که برای تماشای ویدیوهای در حال ضبط، شما می‌توانید از اپلیکیشن آی او اس و یا اندرویدی مخصوص ربات زیردریایی پاور ری (PowerRay) استفاده کنید.۱

ربات زیردریایی پاور ری

این ربات همچنین از یک نور داخلی برگرداننده ماهی ها نیز بهره می‌برد که ظاهرا با استفاده از یک نور آبی ماهی‌ها را به سمت خود می‌کشاند تا شما را از قراردادن تله های خوشمزه در محل مورد نظر، بی نیاز کند. ربات زیردریایی پاور ری جایی جذاب‌تر می‌شود که بدانید شرکت پاور ویژن لذت تجربه واقعیت مجازی را نیز به آن اضافه خواهد کرد. این محصول همراه با یک گزینه کنترلی توسط یک دیوایس پوشیدنی و یا عینک واقعیت مجازی عرضه خواهد شد. این عینک که پاور ویژن وی آر (PowerVision VR) نام دارد می‌تواند گرانش و حرکات را تشخیص دهد تا شما به سادگی ربات را با حرکت سر خود کنترل کنید.

زمان عرضه ربات زیردریایی پاور ری

اگر شما هم به دنبال تجربه لذت بخش و کاملا متفاوت از ماهیگیری هستید، می‌توانید از تاریخ ۲۷ فوریه (۹ اسفند) آن را با قیمتی که هنوز مشخص نشده است خریداری کنید. اما قطعا این ربات، نسبت به سایر محصولات شرکت پاور ویژن گران قیمت‌تر خواهد بود.

فروشگاه اینترنتی جانبی کاملترین مجموعه عرضه باتری موبایل و  شارژر موبایل ، حامی گجت نیوز در پوشش خبری نمایشگاه سی ای اس ۲۰۱۷ (CES 2017)

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*