اسپیکرهای آلتک لنسینگ

معرفی اسپیکرهای آلتک لنسینگ به عنوان جایگزینی مناسب برای سیستم‌های صوتی کنونی

اگرچه تاکنون شرکت Sonos به عنوان بهترین گزینه برای انتخاب سیستم‌های صوتی چندخوابه محسوب می‌شد، اما طی سال‌های گذشته کمپانی‌های زیادی دست به تولید دستگاه‌هایی مشابه زده‌اند. در سال ۲۰۱۶ شاهد ارائه دستگاه‌هایی از سوی سونی، ویزیو (Vizio) و دیگر اسپیکرهای وای فای بودیم که به کاربر اجازه می‌دادند پخش موسیقی را در سرتاسر منزل خود تنها به کمک یک اپلیکیشن موبایل به راحتی کنترل کند. در نمایشگاه CES 2017، آلتک لنسینگ (Altec Lansing) اقدام به معرفی اسپیکرهای سه گانه خود کرد که با وجود ارائه عملکردی یکسان همچون سیستم‌های معرفی شده مشابه، قیمت آن تنها از ۹۹ دلار آغاز می‌شود. اسپیکرهای آلتک لنسینگ تعادلی خوب بین قیمت، عملکرد و دوام برقرار می‌‎سازند.

این سری از پخش‌کننده‌های هوشمند و اسپیکرهای آلتک لنسینگ نام‌های تقریبا نزدیکی با یکدیگر داشته و به ترتیبی که بر توان آن‌ها افزوده می‌شود، پسوندی نیز جلوی نامشان می‌آید. اسپیکرهای آلتک لنسینگ مدل‌های ایکس (X) و ایکسل ال (XL) را شامل شده و به میزانی که در دل محصولات آن‌ها جلو می‌رویم، اندازه، قدرت عملکرد و همچنین قیمت‌هایشان افزایش می‌یابد. با رنج قیمت ۲۰۰ تا ۳۰۰ دلار هنوز گزینه‌هایی مناسب و در اندازه متوسط وجود دارند که به نسبت توانایی خود، قیمت بالایی را از کاربر طلب نمی‌کنند.

اسپیکرهای آلتک لنسینگالبته، اسپیکرهای آلتک لنسینگ در واقع سه مدل مختلف هستند، اما از لحاظ طراحی ظاهری و ساختار شباهت بسیار زیادی با یکدیگر دارند. هر سه اسپیکر از اتصالات بلوتوث و وای فای بهره برده و به این وسیله می‌توان گوگل کست (Google Cast) و اسپاتیفای را وارد بازی آن‌ها کرد. گفتنی است به این ترتیب کیفیت صدای بهتری از طریق شبکه اینترنت خانگی انتظار رفته و کست (Cast) نیز در انبوهی از اپلیکیشن‌های موبایل موجود خواهد بود.

اسپیکرهای آلتک لنسینگ همکاری خوبی را با گوگل کست و اسپاتیفای شکل می‌دهند

اسپیکرهای آلتک لنسینگ از استانداردهای ضد آب بهره برده و پایین‌ترین حق انتخاب در میان آن‌ها، با داشتن استاندارد IP67 ضد همه چیز است! به عبارت دیگر، این استاندارد نشان می‌دهد دستگاه در برابر شوک و ضربه، آب و همچنین گرد و غبار مقاوم بوده و در این شرایط آسیب نمی‌بیند. گفتنی است به لطف مجهزشدن اسپیکرهای آلتک لنسینگ به باتری‌های با دوام ۱۶ ساعت، کاربر می‌‎تواند این سیستم پخش قدرتمند و هوشمند را برای ساعت‌های طولانی با خود به بیرون از منزل ببرد. انتظار می‌رود تا این سری از پخش‌‎کننده‌های هوشمند آلتک لنسینگ در ربع دوم و یا نهایتا ربع سوم سال به صورت محصولی تجاری برای خرید در دسترس علاقه‌مندان قرار بگیرند.

فروشگاه اینترنتی جانبی کاملترین مجموعه عرضه باتری موبایل و  شارژر موبایل ، حامی گجت نیوز در پوشش خبری نمایشگاه سی ای اس ۲۰۱۷ (CES 2017)

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*