گارمین فنیکس 5

معرفی رسمی ساعت های ورزشی گارمین فنیکس ۵ ، ۵ اس و ۵ ایکس

گارمین (Garmin)، پنجمین تولیدکننده بزرگ گجت های پوشیدنی و ابزارهای ناوبری در دنیاست که با رونمایی از ساعت های ورزشی گارمین فنیکس ۵ (Garmin Fenix 5)، گارمین فنیکس ۵ اس (Garmin Fenix 5S) و گارمین فنیکس ۵ ایکس (Garmin Fenix 5x) در نمایشگاه CES 2017، توجه ورزشکاران مخصوصا بانوان را به خود جلب کرد.

ساعت گارمین فنیکس ۵ یکی از بهترین محصولاتی‌ست که تاکنون برای ورزشکاران توسعه پیدا کرده و همانند گذشته، امکانات اختصاصی بسیاری برای ورزش‌هایی همچون دوچرخه‌سواری، شنا، دو، کوه‌نوردی و گلف در آن دیده می‌شود. علاوه بر این، وجود سیستم‌ها و سنسورهای مختلفی همچون جی پی اس، شمارشگر ضربان قلب، سامانه ماهواره‌ای ناوبری جهانی (GLONASS)، محاسبات VO2 Max و بیشتر در این ساعت باعث شده تا گارمین فنیکس ۵ یکی از کامل‌ترین گجت های ورزشی بازار باشد.

اما موضوعی که احتمالا توجه شما را نیز به خود جلب کرده، عدم عرضه ساعتی با نام «فنیکس ۴» است و سازندگان بعد از عرضه «فنیکس ۳»، از عدد ۵ برای نام محصول جدید خود استفاده کرده‌اند. به هر صورت در طراحی گارمین فنیکس ۵ علاوه بر کاهش اندازه قسمت جلویی از ۵۱ میلی‌متر به ۴۷ میلی‌متر، از المان‌های مدرن‌تری نیز استفاده شده است.

گارمین فنیکس 5

گارمین فنیکس ۵ اس

از طرفی نسخه‌ دیگر این ساعت یعنی فنیکس ۵ اس که قسمت جلویی آن تنها ۴۲ میلی‌متر اندازه دارد، به صورت اختصاصی برای بانوان ورزشکار و ماجراجویی‌های آنها طراحی شده است. به‌گفته سازندگان، نسخه‌ای مخصوص از این ساعت هم در آینده با شیشه‌ای از جنس یاقوت کبود تولید خواهد شد.

اما آخرین ساعتی که گارمین با خود به نمایشگاه CES 2017 آورده، فنیکس ۵ ایکس نام دارد. این ساعت ورزشی با امکاناتی بیشتر نسبت به مدل‌های قبلی، ۵۱ میلی‌متری اندازه داشته و هدف اصلی آن، ورزشکاران حرفه‌ای است.

گارمین فنیکس 5

۶۰۰ دلار، قیمت پایه ساعت های ورزشی سری گارمین فنیکس ۵

اینطور که مشخص شده، هر سه مدل از ساعت های ورزشی جدید شرکت گارمین قرار است از در ماهه ابتدای سال ۲۰۱۷ روانه بازار شوند. به‌علاوه فنیکس ۵ و فنیکس ۵ اس، ۶۰۰ دلار قیمت خواهند داشت. آخرین و البته پیشرفته‌ترین نسخه از این ساعت، فنیکس ۵ ایکس و مدل‌های یاقوت کبود ۱۰۰ دلار گران‌تر خواهند بود.

فروشگاه اینترنتی جانبی پخش مستقیم انواع هدایای تبلیغاتی و لوازم جانبی تبلت ،حامی گجت نیوز در پوشش خبری نمایشگاه سی ای اس ۲۰۱۷ (CES 2017)

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*