طرح مفهومی هوندا NeuV

طرح مفهومی هوندا NeuV با بهره‌گیری از موتور احساسات رونمایی شد

شرکت‌های خودروسازی همواره مایل هستند که در ارائه‌ی فناوری‌های نوین، پیشرو باشند. به نظر می‌رسد که هوندا، اولین خودروساز بزرگی است که کانسپت خودرویی را برای بازار Ride-Shering (سیستم به اشتراک‌گذاری رانندگی خودروها) طراحی کرده است. طرح مفهومی هوندا NeuV به عنوان یک خودروی الکتریکی شهری در روز پنج‌شنبه در نمایشگاه CES 2017 معرفی شد.

طرح مفهومی هوندا NeuV بر این فرض استوار است که سیستم رانندگی خودکار اتومبیل‌های الکتریکی می‌توانند به جای بیکار ماندن، در تمام وقت فعالیت کنند. مایک سی (Mike Tsay)، طراح اصلی هوندا R&D آمریکا اعلام کرد که این شرکت، خودروی مفهومی NeuV را با هدف بهینه‌سازی و استفاده‌ی درست از زمان هدر رفته‌ی خودروها طراحی کرده است.

طرح مفهومی هوندا NeuV

عملکرد موتور احساسات در طرح مفهومی هوندا NeuV

هوندا از این طرح مفهومی برای به نمایش گذاشتن تعدادی از ویژگی‌های تعاملی و خدماتی استفاده کرده است. طرح مفهومی هوندا NeuV از موتور احساسات و یک دستیار شخصی خودکار بهره می‌برد. این فناوری، واکنش‌های راننده و الگوهای رفتاری وی را با استفاده از فناوری هوش مصنوعی توسعه‌یافته با سافت بانک (SoftBank) مطالعه و ثبت می‌کند و توصیه‌ها و راهنمایی‌هایی را در مورد موسیقی و یا عادت‌های رانندگی روزانه ارائه می‌دهد. این اطلاعات از طریق یک صفحه نمایشی لمسی به کاربر منتقل می‌شود.

طرح مفهومی هوندا NeuV

امروزه خودروسازان بر روی این مسئله تمرکز کرده اند که خودروها چه کارهایی را می‌توانند برای شما انجام دهند و چه چیزهایی می‌تواند تجربه‌ی رانندگی شما را بهبود ببخشد. شرکت هوندا با همکاری Visa، نسخه‌ی نمایشی سیستم پرداخت پارکینگ و سوخت‌گیری از داخل ماشین را به نمایش گذاشت. این خودروساز همچنین با شرکت انیمیشن‌سازی DreamWorks نیز همکاری‌هایی را در رابطه با فناوری واقعیت افزوده و واقعیت مجازی داشته است. این‌ها همه بخشی از استراتژی این شرکت برای توسعه‌ی وسایل نقلیه جهت ارتباط با سایر خودروها در جاده و بهبود بهره‌وری مشتریان است.

طرح مفهومی هوندا NeuV

شرکت هوندا در دنیای موتورسیکلت‌ها هم یک نام بزرگ به شمار می‌رود. این شرکت در جریان نمایشگاه CES 2017 یک موتورسیکلت مجهز به سیستم حفظ تعادل را نیز معرفی کرد. Honda در کنار شرکت‌هایی چون هیوندای، تویوتا، فورد، آئودی و بی‌ام‌و به نمایشگاه CES 2017 آمده‌ است تا آخرین استراتژی‌ها و فناوری‌های خود را به نمایش بگذارد و طرح مفهومی هوندا NeuV نیز یکی از خودروهایی بوده که با استفاده از موتور احساسات خود می‌تواند ارتباط بیشتر و دوستانه‌تری را با راننده فراهم کند.

فروشگاه اینترنتی جانبی پخش مستقیم انواع هدایای تبلیغاتی و لوازم جانبی تبلت ،حامی گجت نیوز در پوشش خبری نمایشگاه سی ای اس ۲۰۱۷ (CES 2017)

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*