سامسونگ فوکوس

سامسونگ فوکوس (Samsung Focus)؛ ادغام چند برنامه در یک اپلیکیشن

شرکت سامسونگ الکترونیکس، اپلیکیشن جدیدی را به منظور افزایش بهره‌وری افراد معرفی کرده است. این شرکت با ادغام و ترکیب چند برنامه‌ی پرکاربرد گوشی های هوشمند تلفن همراه، اپلیکیشنی را به نام سامسونگ فوکوس (Samsung Focus) عرضه کرده که راهکارهای بهره‌وری نوینی را ارائه می‌کند.

اپلیکیشن سامسونگ فوکوس امکان دسترسی راحت و آسان کاربران به حساب‌های متعدد ایمیل، تقویم، یادداشت‌ها و مخاطبین را در یک برنامه فراهم کرده است. تمامی این برنامه‌های کاربردی که پیش از این در اپلیکیشن‌های متعدد قابل دسترسی بودند، تنها در چندین تب یا زبانه‌ی مختلف در برنامه‌ی سامسونگ فوکوس اجرا می‌شوند. در هر تب یا زبانه می‌توانید علاوه بر تبادل اطلاعات، کارها و وظایف خود را اولویت‌بندی کنید.

سامسونگ فوکوس

به عنوان مثال کاربران با استفاده از این اپلیکیشن می‌توانند بر اساس محتوای ایمیل خود رویدادی را در تقویم ایجاد کنند یا دکمه‌ای را برای مشاهده‌ی یک آیتم خاص مشخص کنند. تمامی ابزارهای ارتباطی موجود در این برنامه از طریق ویژگی جستجوی یکپارچه به هم متصل شده‌اند تا کاربر به هنگام نیاز به موردی خاص بتواند آن را در کسری از ثانیه مقابل چشمان خود مشاهده کند.

رابط کاربری برنامه این امکان را فراهم کرده است تا کاربران با شخصی‌سازی برنامه، خلاصه‌ای از اعلانات و نوتیف‌های مهم خود را مشاهده کنند. علاوه بر این، سامسونگ فوکوس هشدارهای مختلفی مانند یادآوری‌های مربوط به کنفرانس‌های تلفنی را به کاربر اعلام می‌کند.

سامسونگ فوکوس

ویژگی‌های مثبت رابط کاربری سامسونگ فوکوس باعث شده تا کاربر، کنترل بیشتری بر روی محیط کاری خود داشته باشد. همچنین با توجه به این که این اپلیکیشن را می‌توان با کامپیوترهای شخصی همگام‌سازی کرد، کاربران قادرند تا در هر زمان و مکانی با هر دو دستگاه متصل شوند.

مزیت‌های مختلف این اپلیکیشن مانند کنترل چندین حساب ایمیل و برقراری کنفرانس‌های تلفنی موجب شده تا در زمان‌هایی که رویدادهای مختلفی در محل کار به وجود می‌آید، میزان بهره‌وری افراد بالاتر از همیشه باشد.

سامسونگ فوکوس

برخی از ویژگی‌های اپلیکیشن سامسونگ فوکوس

تنظیم کلیدواژه

کاربران اپلیکیشن Samsung Focus می‌توانند با ایجاد برخی از کلیدواژه‌ها یا تگ‌ها مانند «کنفرانس» یا «مسافرت کاری» برای بعضی از فعالیت‌ها، ساده‌تر از همیشه به رخدادهایی که به این فعالیت‌ها مرتبط هستند، دسترسی پیدا کنند. ایجاد چنین برچسب‌هایی باعث می‌شود تا دیگر ایمیل‌ها یا نوتیف‌هایی که شامل این عبارت است را از دست ندهید.

سامسونگ فوکوس

اولویت مبدا

در تنظیمات اعلانات می‌توانید مشخص کنید تا ایمیل یا نوتیفی که از یک شخص خاص ارسال می‌شود، همیشه در اولویت قرار بگیرد.

کنفرانس تلفنی

برقراری کنفرانس تلفنی با سامسونگ فوکوس بسیار راحت‌تر شده است. برای این کار کافی است تا با ارسال درخواست جلسه به فرد از طریق ایمیل، تنها با فشردن یک دکمه با وی کنفرانس تلفنی برقرار کنید.

سامسونگ فوکوس

همچنین این اپلیکیشن به صورت خودکار تمامی ایمیل‌ها و برنامه‌ی رویدادها را طبقه‌بندی می‌کند. با این وجود کاربران می‌توانند با تغییر این روند، نحوه‌ی چینش آن‌ها را به دلخواه خود تعیین کنند. آخرین نسخه از اپلیکیشن سامسونگ فوکوس در درگاه رسمی اپلیکیشن‌های گوگل یعنی گوگل پلی قرار گرفته است. این برنامه با دستگاه‌های مجهز به سیستم‌عامل اندروید 6.0 (مارشمالو) به بالا سازگار خواهد بود.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

یک دیدگاه