بی ام و M550i در نمایشگاه دیترویت؛ سریع ترین مدل سری 5 رونمایی شد

بی ام و M550i در نمایشگاه خودروی دیترویت 2017 معرفی شد و برای عرضه در ماه آوریل آماده می‌شود. این خودرو با پیشرانه‌ی 8 سیلندر 4.4 لیتری تویین توربو و قدرت 462 اسب بخار به عنوان سریع ترین مدل سری 5 بی ام و شناخته خواهد شد. BMW M550i سرعت صفر تا صد کیلومتر در ساعت را تنها در 4 ثانیه طی می‌کند.

بی ام و M550i با اتاق G30 از سیستم چهار چرخ محرک 550i برخوردار است و از یک پیشرانه‌ی 8 سیلندر خورجینی با حجم 4.4 لیتر استفاده می‌کند. این پیشرانه به کمک سیستم تویین توربو، توانایی ارائه‌ی قدرت 462 اسب بخار را دارد. به لطف این میزان قدرت و همین‌طور کاهش چشم‌گیر وزن خودرو، مدل جدید سری 5 بی ام و می‌تواند سرعت صفر تا صد کیلومتر در ساعت را در عرض 4 ثانیه طی کند.

بی ام و M550i

پیشرانه‌ی قدرتمند بی ام و M550i به کمک جعبه دنده 8 سرعته اتوماتیک ساخت شرکت ZF، چرخ‌های خودرو را به حرکت درمی‌آورد. طراحی مدل M550i هم مشابه سایر خودروهای سری 5 با کیت M انجام شده است و جلوپنجره‌های کلیوی‌شکل، قاب آینه‌های جانبی، فلاپ آیرودینامیکی جلو و خروجی‌های هوای کناری در آن دیده می‌شوند. در این میان، رینگ‌های سبک‌وزن و سیستم اگزوز جدید شامل چهار خروجی مربعی‌شکل، این خودرو را کمی متفاوت‌تر از سایر مدل‌ها کرده است.

بی ام و M550i

بی ام و M550i به عنوان سریع ترین خودروی سری 5 این برند بزرگ آلمانی، در ماه آوریل روانه‌ی بازار می‌شود و احتمالا در آینده‌‌ی نزدیک، جزئیات بیشتری از این خودرو از جمله قیمت آن اعلام خواهد شد.

گالری عکس خودروی بی ام و M550i

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*