Game Mode ویندوز 10

Game Mode ویندوز 10 رسما تایید شد

چندین هفته پیش بود که خبر از درز یک بیلد آزمایشی ویندوز 10 مجهز به قابلیت جذابی به نام Game Mode دادیم. این قابلیت باعث می‌شد تا مایکروسافت عملکرد گیمینگ کامپیوترهای مجهز به ویندوز 10 را با استفاده از بهینه سازی های نرم افزاری بهبود ببخشد. پس از گذشت این مدت، حال مایکروسافت رسما Game Mode ویندوز 10 را تایید کرده و قرار است در آپدیت Creators این ویندوز که چند هفته دیگر عرضه می‌شود، با آن ملاقات کنیم. این نشان می‌دهد که آپدیت بعدی ویندوز 10 مایکروسافت تمرکز ویژه‌ای بر روی بخش بازی های کامپیوتری خواهد داشت.

Mike Ybarra رئیس بخش مهندسان پلتفرم ایکس باکس در یک پست وبلاگی عنوان کرد این شرکت در حال بهبود بخشیدن راه‌هاییست که می‌توانند کاربران را در تماس با دوستانشان در ایکس باکس لایو با دردسر کمتری مواجه کرده و ارتباط مردم با استفاده از شبکه‌های اجتماعی را بهبود ببخشد. علاوه بر این آپدیت‌هایی در بخش Activity Feed نیز انجام خواهد گرفت که کاربران را به یکدیگر متصل کرده و امکان به اشتراک گذاری فعالیت‌هایشان را به آن‌ها می‌بخشد.

وی تایید کرده است که مایکروسافت به دنبال محقق ساختن حالت گیمینگ ویندوز 10 در آپدیت Creators است. علاوه بر این مایکروسافت آن را در هفته جاری در اختیار کاربران ویندوز اینسایدر خواهد گذاشت تا به کمک آن‌ها و گزارش باگ‌های مختلف از سوی آن‌ها بتواند در آینده‌ای نزدیک نسخه‌های آزمایشی آن را در اختیار عموم قرار دهد.

جزئیات بیشتر Game Mode ویندوز 10 در آینده نزدیک منتشر می‌شود

هدف مایکروسافت با ارائه Game Mode ویندوز 10 ، بهینه سازی کامپیوتر مجهز به ویندوز 10 برای افزایش عملکرد در اجرای بازی های کامپیوتری است. البته او اطلاعات زیادی در خصوص آینده این قابلیت ارائه نکرده است، اما متعهد شده در آینده‌ای نزدیک نحوه کار Game Mode ویندوز 10 را به اشتراک خواهد گذاشت.

علاوه بر این Ybarra تایید کرده است، در آینده‌ای نزدیک تمامی دستگاه‌های ایکس باکس وان (Xbox One) به روزرسانی را برای بخش Guide دریافت خواهند کرد که به طور کلی انجام عموم وظایف را بهبود می‌بخشد.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*