عرضه مجدد آپدیت اندروید 7 نوقا برای اچ تی سی 10 در راه است

عرضه مجدد آپدیت اندروید ۷ نوقا برای اچ تی سی ۱۰ در راه است

همان‌طور که احتمالا می‌دانید، آپدیت اندروید ۷ نوقا برای اچ تی سی ۱۰ (HTC 10) به دلیل برخی مشکلات و باگ‌های پیش‌آمده، متوقف شده است. اچ تی سی هنوز به‌صورت رسمی ازسرگیری این به‌روزرسانی را اعلام نکرده اما با این حال، اخباری مبنی بر عرضه مجدد آپدیت اندروید ۷ نوقا برای اچ تی سی ۱۰ طی روزهای آینده، به گوش می‌رسد.

زمان آپدیت اندروید ۷ نوقا برای اچ تی سی ۱۰

یکی از لودهنده‌های معروف توییتری با نام کاربری LlabTooFeR@ در صفحه توییتر خود خبر داده کمپانی تایوانی اچ تی سی تا ۳ هفته دیگر این به‌روزرسانی را مجددا عرضه می‌کند. او همچنین اعلام کرد آپدیت اندروید ۷ نوقا برای اچ تی سی ۱۰ شامل بسته‌های امنیتی ماه ژانویه نیز هست.

گوشی اچ تی سی ۱۰ (‌نسخه‌های لاک + نسخه‌های عرضه‌شده در اروپا) تا ۳ هفته دیگر اندروید N به همراه بسته امنیتی ماه ژانویه را دریافت خواهند کرد. پس با خیالی راحت منتظر باشید. LlabTooFeR@ – شنبه، ۱۴ ژانویه ۲۰۱۷

همان‌طور که در توییت نیز مشخص است، زمان ۳ هفته‌ای ذکر شده مربوط به مدل‌های فروخته‌شده در اروپا و نسخه‌های لاک‌شده (Lock) است. با این حال، به نظر می‌رسد دیگر کاربران نیز به‌زودی آپدیت اندروید ۷ نوقا برای اچ تی سی ۱۰ را دریافت خواهند کرد.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*