ویدیوهای 360 درجه نماشا

برای اولین بار در ایران، ویدیوهای ۳۶۰ درجه را بدون نیاز به عینک VR تماشا کنید

برای نخستین بار در ایران، وب‌سایت ایرانی نماشا (namasha)، شرایطی را فراهم کرده تا کاربران بتوانند ویدیوهای ۳۶۰ درجه را بدون نیاز به عینک VR یا واقعیت مجازی تماشا کنند. این ویدیوها، بینندگان را در بطن فیلم قرار می‌دهند و در آن می‌توان زاویه‌ی دید را نیز تغییر داد. کاربران برای تماشای تمامی ویدیوهایی که در سایت‌های ایرانی موجود است، مجبور به استفاده از عینک VR هستند اما وب‌سایت نماشا، قابلیت جدیدی را برای کاربران خود فراهم کرده است.

پیش از این، کاربران ایرانی برای تماشای ویدیوهای ۳۶۰ درجه مجبور به استفاده از فیلترشکن و ورود به سایت یوتیوب بودند. از سوی دیگر، استفاده‌ی اجباری از عینک VR یکی از مشکلاتی بود که کاربران برای تماشای این ویدیوها با آن روبرو بودند. اکنون سایت نماشا، این محدودیت‌ها را برطرف کرده و دسترسی آسان‌تر کاربران به ویدیو‌های ۳۶۰ درجه را در اختیار آن‌ها قرار داده است.

ویدیوهای 360 درجه

ویدیوهای ۳۶۰ درجه در سایت نماشا برای تمامی سیستم‌عامل‌ها در دسترس است

این سرویس بر روی تمامی سیستم‌‌‌عامل‌ها شامل ویندوز، اندروید و iOS و همچنین بر روی همه‌ی دستگاه‌ها از جمله کامپیوتر، گوشی و تبلت قابل استفاده است. برای مشاهده‌ی این ویدیوهای ۳۶۰ درجه می‌توانید به آدرس اینترنتی namasha.com مراجعه کرده و از تماشای ویدیوهای متنوع و هیجان‌انگیز این بخش لذت ببرید.

پایان رپورتاژ آگهی/

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

یک دیدگاه

  1. رفتم نګاه کردم صدا داشت ولی تصویر نداشت