تبلت تاشو ال جی

انتشار اطلاعات پتنت تبلت تاشو ال جی

هرچند تاکنون هر دو شرکت ال جی و سامسونگ گوشی‌های هوشمندی با نمایشگر خمیده را به بازار عرضه کرده‌اند، با این حال به دلیل وجود برخی مشکلات فنی از جمله نبود باتری‌های خم شونده، هنوز هیچ گوشی هوشمند واقعا تاشونده‌ای ارائه نشده است. البته ناگفته نماند که به نظر می‌رسد در سال ۲۰۱۷ اوضاع کمی متفاوت خواهد بود، زیرا به تازگی اطلاعاتی در رابطه با پتنت تبلت تاشو ال جی به بیرون درز پیدا کرده که نشان می‌دهد این شرک کره‌ای هم مشغول توسعه تبلت یا گوشی‌هایی با این ویژگی است.

البته در نظر داشته باشید که این شرکت کره‌ای سال گذشته از نمایشگرهای تاشونده خود در نمایشگاه CES پرده برداشته، با این حال این اولین باری است که شایعاتی پیرامون تبلت تاشو ال جی به بیرون درز پیدا می‌کند.

در کنار این شایعات، تصاویری از پتنت تبلت تاشو ال جی به بیرون پیدا کرده که نشان می‌دهد نمایشگر این محصول از وسط قابل تا شدن بوده، با این حال امکان به‌کارگیری دو نمایشگر هم‌اندازه در آن نیز دور از انتظار نخواهد بود.

نکته دیگر اینکه به نظر می‌رسد در تبلت تا شو ال ‌جی هیچ دکمه سخت افزاری تعبیه نشده، به طوری که حتی سنسور اثر انگشت نیز در زیر قسمتی از نمایشگر گنجانده شده است. اگرچه هنوز تاریخ عرضه این محصول مشخص نشده، اما با این حال درز چنین پتنت‌هایی می‌تواند نوید‌بخش یک تغییر و نوآوری بزرگ در صنعت تولید موبایل در سال ۲۰۱۷ باشد.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*