دانلود 5 اپلیکیشن کارائوکه و دابسمش رایگان

دانلود ۵ اپلیکیشن کارائوکه و دابسمش رایگان برای اندروید و آی او اس

کارائوکه (Karaoke) همیشه جذاب بوده است و یک اپلیکیشن کارائوکه نیز میتواند امکانی را برای شما به ارمغان بیاورد تا در منزل خود و یا در مهمانی همراه با دوستانتان نیز دست به چنین کاری بزنید. شما هم اگر نمیتوانید همانند یک خواننده حرفهای بخوانید، پس چرا همین حالا با نصب یکی از این اپلیکیشن ها حداقل با خواندنتان برای خود یک سرگرمی ایجاد نمیکنید؟

در اینجاست که یک اپلیکیشن لیپ سینک میتواند به کمک شما بیاید. این دسته از برنامه ها شما را قادر میسازند تا با اجرای یک موسیقی، دوربین جلوی گوشیتان را روشن کنید و سپس با صدای خود بر روی آن بخوانید. البته در اینجا قابلیت های مختلفی نظیر افکت های مختلف، کات کردن، حرکت سریع و یا حرکت با نیمهی سرعت نیز وجود دارد.

ترکیب این اپلیکیشن های جذاب همراه با فرهنگ شبکه های اجتماعی امروزی، میتواند لحظات شاد و مفرحی را برای شما و دوستانتان به همراه داشته باشد. ما در زیر مجموعهای از ۵ اپلیکیشن کارائوکه ، لیپ سینک و ساخت ویدیو کلیپ های موزیکال را جمع آوری کردهایم که میتوانید پس از بررسی برنامه مورد نظر خود را دانلود کنید. در ادامه با ما همراه باشید.

معرفی چند اپلیکیشن کارائوکه و لیپ سینکینگ رایگان

Musical.ly

قیمت: رایگان | اندروید | آی او اس

دانلود 5 اپلیکیشن کارائوکه و دابسمش رایگان

یکی از محبوبترین اپلیکیشن های ساخت کلیپ های لیپ سینک، برنامه Musical.ly است. این برنامه دارای کتابخانه گسترده و عظیمی از موسیقی های محبوب جهان است که میتوانید بر روی آنها به ضبط ویدیو بپردازید. شما می‌توانید ویدیوهای خود را با پنج سرعت مختلف به راحتی هرچه تمام توسط کلید Record، ضبط کنید. اگر شما هنوز هم فکر می‌کنید صدایتان خوب است، می‌توانید با ضبط آن توسط میکروفون، صدای خود را نیز به ویدیوها اضافه کنید.

Triller

قیمت: رایگان | اندروید | آی او اس

دانلود 5 اپلیکیشن کارائوکه و دابسمش رایگان

این برنامه نیز درست همانند Musical.ly، حاوی کتابخانه گسترده‌ای از موسیقی‌های پرطرفدار است. بعد از آن که شما قطعه موسیقی مورد نظرتان را انتخاب کردید، نیازمند آن هستید که سه مرتبه ویدیوهای لیپ سینک را ضبط کنید. سپس این اپلیکیشن آن‌ها را با یکدیگر میکس کرده و جلوه ی جذابی به آن می‌بخشد. به همین راحتی شما یک ویدیو زیبا ایجاد کرده‌اید که می‌توانید آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید.

Dubsmash

قیمت: رایگان | اندروید | آی او اس

دانلود 5 اپلیکیشن کارائوکه و دابسمش رایگان

دابسمش کمتر به عنوان یک اپلیکیشن کارائوکه شناخته می‌شود و آن را بیشتر به عنوان یک برنامه برای هم گام سازی لب با موسیقی یا همان لیپ سینکینگ می‌شناسند. شما می‌توانید صحبت های حماسی، بانمک و یا تکه ای از دیالوگ یک فیلم را انتخاب کنید و سپس صورت خودتان را همراه با گفتن آن ضبط کنید. صدا همراه با تصویر شما به صورت خودکار میکس خواهد شد. اگر به دنبال یک برنامه برای لیپ سینکینگ دیالوگ های بامزه هستید، این برنامه بهترین انتخاب پیش روی شما است.

Starmaker

قیمت: رایگان | اندروید | آی او اس

دانلود 5 اپلیکیشن کارائوکه و دابسمش رایگان

آیا شما توانایی خواندن را دارید و می‌خواهید از خودتان ویدیو ضبط کنید؟ Starmarker تلفیقی از یک اپلیکیشن لیپ سینکینگ و یک اپلیکیشن کارائوکه است. این برنامه به شما امکان استفاده از موسیقی های پیشفرض خود همراه با تنظیمات مختلف صدا را ارائه خواهد داد. علاوه بر این، در این جا فیلترهای مختلف تصویری نیز وچود دارد که می‌توانید به  راحتی آن‌ها را به کلیپ های خود اضافه کنید.

Funimate

قیمت: رایگان | اندروید | آی او اس

دانلود 5 اپلیکیشن کارائوکه و دابسمش رایگان

اپلیکیشن Funimate بیشتر در مورد ایجاد ویدیوهایی همراه با افکت های مختلف است تا یک کلیپ موزیکال، اما هیچ دلیلی نیست که نخواهید از آن در هر دو مورد استفاده کنید. هرچند کلکسیون موسیقی های موجود در این اپلیکیشن قابل مقایسه با اپلیکیشن های فوق نیست، اما شما می‌توانید آزادانه از موسیقی های درون گوشیتان نیز در ساخت ویدیوها استفاده کنید. حالا می‌توانید ویدیوهایی جذاب همراه با انبوهی از افکت‌های زیبا تولید کنید.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*