Fender اپلیکیشن کوک گیتار خود را به پلتفرم اندروید می‌آورد

Fender اپلیکیشن کوک گیتار خود را به پلتفرم اندروید می‌آورد

در گذشته اگر نوازنده‌ای میخواست گیتار و یا هر ساز دیگری را کوک کند، یا باید از یک پیانو استفاده میکرد (اگر خود پیانو به طور دقیقی کوک شده باشد) و یا باید یک دستگاه تیونر جداگانه را خریداری میکرد. در حال حاضر هم تیونرهای فیزیکی در بازار وجود دارند، اما به لطف نرم افزارهای مخصوصی که در این زمینه عرضه‌ شده‌اند، دیگر اکثر کاربران از گوشی یا لپ تاپ خود برای کوک کردن گیتار و سازهای دیگر بهره می‌برند. Fender نیز یکی از سازندگان مطرح همین اپلیکیشن ها به شمار میرود.

Fender که سازنده‌ی اپلیکیشن Fender Tune محسوب می‌شود، ماه آگوست سال میلادی گذشته این نرم افزار را برای کاربران سیستم عامل آی او اس عرضه کرد و با دریافت امتیاز بالا از سوی اکثر کاربران و کارشناسان، حالا این اپلیکیشن یکی از محبوبترین ابزارهای دیجیتالی برای کوک کردن گیتار به حساب می‌آید.

اما خبر خوب برای نوازندگان گیتار که از یک دیوایس اپل برخوردار نیستند، این است که این کمپانی تصمیم گرفته است اپلیکیشن Fender Tune را برای کاربران پلتفرم اندروید نیز عرضه کند. این نرم افزار تقریبا همانطور که اکثر اپ های موجود در بازار عمل می‌کنند، به نوازندگان کمک می‌کند که به راحتی و با امکان انتخاب از بین دو حالت تیونر خودکار و دستی، به کوک کردن سازشان بپردازند و بهترین نتیجه را از هنر خود دریافت کنند.

اپلیکیشن کوک گیتار Fender چندین مدل گیتار را پشتیبانی می‌کند

البته علاوه بر این قابلیت که بین تمام نرم افزارهای این حوزه مشترک است، اپلیکیشن Fender Tune از ویژگی جذاب دیگری نیز بهره می‌برد که موجب برتری یافتن آن نسبت به رقبا می‌شود. در واقع این نرم افزار در حکم یک مربی خصوصی نیز ایفای نقش خواهد کرد و بعد از نصب آن بر روی گوشی اندرویدی و یا دیوایس اپلی خود، می‌توانید از پیشنهادهایی که در زمینه‌ی نحوه نواختن موسیقی و تنظیم ساز به شما ارائه می‌دهد، بهره‌مند شوید؛ این پیشنهادها توسط برترین اساتید موسیقی تایید شده‌اند و با پوشش کامل انواع مختلف گیتارها، در کل میتوانند کیفیت اجرای کاربران را افزایش دهند.

در ضمن لازم است بدانید که این نرم افزار به طور کاملا رایگان عرضه شده و نیازی به هیچگونه‌ پرداختی برای استفاده از تمام قابلیت‌های آن وجود نخواهد داشت. اگر یک دیوایس اندرویدی با سیستم عامل نسخه‌ی ۵.۰ و بالاتر دارید، می‌توانید به این لینک در گوگل پلی مراجعه کرده و اپلیکیشن Fender Tune را به طور رایگان دریافت و نصب نمایید.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*