جعبه چوبی مرموز

کشف یک جعبه چوبی مرموز حاوی نقاشی‌ها و نوشته‌هایی عجیب در مورد موجودات فضایی

یک کاربر شبکه اجتماعی ردیت با نام کاربری TramStopDan جعبه چوبی دست‌سازی را در زباله‌دان پیدا کرد. این جعبه در ابتدا غیرمعمول به نظر نمی‌رسید و از لولا، دستگیره و یک جفت قفل تشکیل شده بود؛ اما زمانی که این جعبه چوبی مرموز باز شد همه چیز تغییر کرد و تعداد زیادی برگه‌های عجیب شامل نوشته‌هایی از دفتر خاطرات در مورد پرواز بشقاب پرنده در اواخر دهه ۶۰ تا ۸۰ میلادی به علاوه نقاشی‌هایی از  موجودات کتاب مقدس و یوفوها در آن پیدا شد.

این موضوع بسیار عجیب بود و به همین دلیل، جعبه با عنوان جعبه دیوانه نامیده شد. این کاربر طرح‌های اولیه‌ای از یوفوها، موجودات چهار سر کتاب عهد عتیق حزقیال (Ezekiel)، موجودات بالدار و نقاشی‌های دیگری که ترکیبی از موجودات الهی و فرازمینی را به تصویر می‌کشید را کشف کرد. اما محتویات این جعبه چوبی مرموز به همین جا ختم نمی‌شد و نقشه‌هایی از چیزهای اختراع نشده‌ای مانند چرخ های قطار و نقشه های دست کشیده از اواخر دهه ۱۹۳۰ که با یک گودی در مرکز آن علامت‌گذاری شده بود نیز مشاهده شد.

هنگامی که این طرح‌های ذهنی، نوشته‌ها و نقشه‌ها در رسانه ها به نمایش گذاشته شد، بلافاصله سوالات زیادی مطرح شد از جمله این که چرا آن‌ها در یک جعبه قرار داده شده و داخل زباله‌ها انداخته شده است؟ آیا خالق این اثرها به یک بعد دیگر اعتقاد داشت؟ آیا این‌ها تنها یک خیال‌پردازی و بیهوده‌گویی از یک آدم دیوانه بوده است؟ و یا شاید هم همه این‌ها تنها برای فریب مردم ایجاد شده باشد؟ در هر صورت تاکنون پاسخی برای محتویات این جعبه چوبی مرموز پیدا نشده است.

محتویات عجیب جعبه چوبی مرموز

۱. جعبه دیوانگی در ابعاد ۲۹ در ۳۸ اینچ که بوی نم و رطوبت گرفته است

جعبه چوبی مرموز

۲. بیشتر برگه‌ها در ابعاد ۲۰ در ۳۰ اینچ هستند و شماره صفحه نیز بر روی آن دیده می‌شود

جعبه چوبی مرموز

۳. یکی از متون کشف شده در جعبه در مورد یکی از پوسترها

جعبه چوبی مرموزجعبه چوبی مرموز

۴. جدول تناوبی عناصر

جعبه چوبی مرموز

۵. نقشه های فنی؛ نقشه‌ای از یک قطعه بزرگ، دقیق و بسیار جالب

جعبه چوبی مرموز جعبه چوبی مرموز

۶. یک طرح فنی دیگر

جعبه چوبی مرموز

۷. نقشه خطوط هوایی

جعبه چوبی مرموز

۸. نقشه‌هایی با یک گودی در وسط آن

جعبه چوبی مرموزجعبه چوبی مرموزجعبه چوبی مرموز

۹. نامه شخصی

جعبه چوبی مرموز

۱۰. نامه‌ای به زبان دانمارکی

جعبه چوبی مرموز

۱۱. مدرکی که به احتمال زیاد به دوران جنگ جهانی دوم مربوط می‌شود

جعبه چوبی مرموز

۱۲. به نظر می‌رسد که این هنرمند چیزی را در سال ۱۹۷۷ در تامپای فلوریدا دیده که او را تغییر داده است

جعبه چوبی مرموز جعبه چوبی مرموز

۱۳. طرح اولیه از یک رخداد

جعبه چوبی مرموز

۱۴. رندری از یک موجود عجیب

جعبه چوبی مرموز جعبه چوبی مرموز

۱۵. ترکیبی آشکار از  مذهب و موجودات فرازمینی

جعبه چوبی مرموز

۱۶. یک طراحی و توضیحی برای آن

جعبه چوبی مرموز جعبه چوبی مرموز

۱۷. به کاربردن هنر طراحی مکانیک برای کشیدن این نقاشی

جعبه چوبی مرموز

۱۸. اوج تمام مطالعات و طراحی‌های این هنرمند را می‌توانید در این نقاشی مشاهده کنید

جعبه چوبی مرموز جعبه چوبی مرموز

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

۱۷ دیدگاه

 1. آخرش این ناسا اینقدر سربه سر فضایی ها میزاره که میان هممون رو پودر میکنن و میرن😔😔

 2. ادم فضایی وجود نداره
  ولی یه روزی یه چیزی که ساخته خود ادمهاست رو بخوردمون میدن به اسم فضایی
  .

 3. بسیار زیبا بود ممنون

 4. توهمین کهکشان راه شیری که از نظر دانشمندان شرایط مناسبی برای زندگی نیست حداقل دومیلیارد سیاره قابل سکونت دارد بماند میلیونها میلیون،کهکشان دیگر،با شرایط کاملن بهتر از راه شیری،قطعا ما تنها نیستین

 5. دوستان اگه به نقاشی اخر دقت کنید شبیه مجسمه های موجود در پاسارگاد و تخت جمشیده بدن اسب سر انسان یا پرنده ها همراه بال

 6. مسیحیا به اجته اعتقاد تدارن.خیلی از اونا وقتی جن میبینن چون اطلاعاتی ازشون ندارن فک میکنن موجود فضایی اند.
  در ضمن اجنه تو بعد لطیف زندگی میکنن.ینی درکشون از مکان با ما خیلی فرق داره و فقط تو زمین زندگی نمیکنند.

 7. با توجه به اقوام مختلفی از تاریخ که نقاشی ها و کنده کاری ها،مجسمه ها کتیبه هایی را که با شباهت بسیار به موجوداتی همچون یوفوها ساختند که حتی قدمت بعضی از انها به زمان انسانهای نخستین میرسد جای هیچ تردیدی نیست البته باقی مستندات برمیگرده به چندین هزار سال قبل از میلاد یعنی زمانی که انسان هیچ قدرت تخیلی نداشته است.
  خیلی واضح است که تمام شک و تردیدها راجب این جور مقاله همش برمیگرده به مطالعه کم و یا بیشتر نبودن کتابهایی مثله ارابه خدایان
  اولین دریانوردان اروپایی که در ابتدای قرن هجدهم به جزیره ایستر امدند چیزای که با انها روبه رو شدن نمیتوانستند باور کنند.در این محل که ۲۲۵۰ مایلی سواحل شیلی قرار دارد میتوان صداها مجسمه عظیم که در سراسر جزیره پراکنده شده مشاهده کرد، یک کوه عظیم جابجا شده بود،صخره هایی سخت تر از فولاد مثله پنیر بریده شده اند جابجایی تخته سنگهایی با وزن ۱۰۰۰۰ تن، صدها مجسمه غول پیکر که طول بعضی از ۳۳ تا ۶۶ متر است و وزنی معادل ۵۰ تن دارند
  سنگ هایکه برای کلاهها بکار رفته شده و وزنی معادل ۱۰ تن دارند از محلی دیگری تهیه شده بودند و علاوه بر ان برای قرار دادن کلاها بر سر مجسمه میبایستی آنها با کمک وسیله ایی به هوا بلند میشدند.
  کتیبه های چوبی با نوشته های عجیبی برروی مجسمه هاست ولی امروزه بیش از ۱۰ قطعه از ان کتیبه ها در تمام موزه های جهان باقی مانده و هیچ یک از این قطعات باقی مانده تا کنون ترجمه نشده…
  هنگامی که فرانسیسکو پیزارو در ۱۵۳۲ از چند امریکایه سرخ پوست درباره تیاهواناکو سوال کرد به او جواب دادند که هیچ بشری هرگز اغاز ان را ندیده چون تیاهواناکو در شب بشریت ساخته شده. روایات جزیره ایستر را ناف دنیا میخوانند.
  در این روایات و اطلاعات به دست امده ویراکوچا خدای افرینش از مقدسات قدیم بوده.چنین بیان میکند زمین را هنگامی افرید که تاریک بود و خورشیدی وجود نداشت او نژادی از غولها را از سنگ تراشید و چون انها بر او خوش ایند نبود انها را در سیل غرق کرد. او ماه و خورشید را وا داشت تا بر روی دریاچه تیتی کاکا بتابد،و زمین را روشن دراورد.او در تیاهواناکو مجسمه انسان و حیوانات را از گل ساخت و سپس به انها زندگی دمید.سپس او به این موجودات افریده شده اش زبان اموخت و اداب و هنر اموخت و بالاخره بعضی از انان را به نقاط دیگر دنیا انتقال داد. سپس خداوند و دو دستیارش به نقاط مختلف سفر کردند که ببینند چگونه دستوراتش عمل میشود. ویراکوچا بارها سفر کرد و بشر را راهنمایی کرد.تا وقتی که به آسمان برگشت اما به بشر قول داد که برمیگردد.
  قدمت کلی برمیگرده به ۳۰۰۰ سال قبل از میلاد. پس معلوم میشه که سخنان کتاب اسمانی مختص محمد نیستند و بار نخست در نزد سورخ پوستان امریکا اتفاق افتاده. ان هم نه به صورت وحی شدن بلکه به صورت حضوری وبه گفته انها صورت خدایان به جزیره امده دارای نقاب بوده و خیلی احساس بودند روی صورت خود به انسانها گفتند حق ندارید به ما نگاه کنید طریقه سفر کردن انها را هم میتوان از سخنان حزقیال فهمید به گفته وی انها با اربابه هایی که از در زیر آنها اتش بیرون میزد به زمین امدند و رفتند پاهای انها دارای سم بود با کلاهی از جنس مس. دوستان میتوانند شباهت پاهای سم دار را از تصویر ارسال شده گجت نیوز در قسمت بالا مشاهده کنند.بیش از حد مستندات دارم متاسفانه اینجا جا نمیشه واسه تایپ. اوقات خوش….

 8. خوب دقت کنین که پای این موجودات سمه!!
  دوستان این جریانات داره به نهایت خودش میرسه.
  من نمیگم این مدارک واقعی هست یا نه ولی ما توی این هستی تنها نبودیم و نخواهیم بود.

 9. عالی بود…ممنون فقط ای کاش چکیده چیز هایی که روی کاغذ ها نوشته بود رو هم ترجمه میکردین..به هر حال ممنون…

  از این جور مطالب بیشتر بزارید ممنون

 10. حضرت امام باقر(ع): حضرت مهدی با هفت سفینه نوری در کوفه فرود می آید در حالی که کسی نمی داند در کدام سفینه است.
  منبع روایت: نوائب الدهور/جلد ۲ /ص۴۱۰
  یوفوی مشاهده شده در پاکستان که هفت یوفوی کوچکتر به آن پیوستند.

  حضرت امیر المومنین بارها از مردم درخواست کرد تا او زنده است مردم هر سوالی دارند از او بپرسند.
  ۱. امام علی فرمود: بیش از آن که من را از دست بدهید از من درباره راههای آسمان سوال کنید.
  ۲. ایشان همچنین فرمودند: از من درباره راههای اسمان سوال کنید زیرا من از راههای اسمان نسبت به زمین اشناتر هستم.
  همچنین روایاتی درباره استفاده امام علی از دانش دروازه ستارگان و همین طور سفرش با سلمان فارسی به کائنات موجود است که در فرصتی بعد در وبلاگ قرار داده می شود.
  ابو حمزه ثمالی میگوید : حضرت باقر در شبی که همراه ایشان بودم به اسمان نگاه کرد و فرمود:
  ای ابا حمزه ،این قبه(سیاره)پدر ما ادم است و خداوند غیر از آن سی و نه قبه (سیاره)دیگر دارد و در آنجا مخلوقاتی هستند که یک چشم بر هم زدن نیز نافرمانی خدا را نکرده اند.
  بحار النوار/ جلد۵۴
  حضرت صادق: در ورای خورشید شما چهل خورشید دیگر است که در انها مخلوقات بسیاری وجود دارند و در ورای این ماه شما چهل ماه است که مخلوقات بسیاری در آنها زندگی میکنند.
  بحار النوار /جلد ۵۴/ص۳۲۹/حدیث ۱۳
  منظور از عددها برای کثرت و بیان صفت است نه میزان دقیق.
  مردی بر حضرت سجاد وارد شد و حضرت به او فرمود: شما کیستید؟ گفت: منجم هستم.امام فرمود:شما خیال پرداز هستید.
  امام به او نگاه کرد و سپس فرمود: آیا به تو نشان دهم مردی را که از وقتی بر ما وارد شدی در ۱۴ جهان وارد شده به گونه ای که هر کدام از آن جهانها ۳ برابر دنیای شما باشد.
  بصائر الدرجات /ص۴۲۰

  ابن عباس میگوید:
  رسول خدا بر ما وارد شد و ما دور هم در مسجد جمع بودیم.فرمود: در چه کاری هستید؟گفتیم درباره خورشید فکر میکنیم.چگونه طلوع میکندو چگونه غروب.فرمود:افرین.این چنین باشید،در مخلوق فکر کنید و درباره خالق فکر نکنید .زیرا خدا انچه را خواست خلق می کند برای هر چه خواهد و شما از ان تعجب میکنید.به گونه ای که ورای قاف هفت دریا هست و هر دریایی ۵۰۰ سال طول دارد و در ورای ان هفت زمین است به گونه ای که با نورشان ساکنین خود را روشن میکنند. و در واری ان هفتاد هزار امت است مانند پرندگان خلق شده اند به گونه ای خودشان و نسل هایشان در هواد زندگی میکنند و از ستایش خداوند کوتاهی نمیکنند.در ورای ان هفتاد هزار امت است که از باد خلق شده اند.غذایشان از باد و نوشیدنیشان از باد و لباسشان از باد و ظرف هایشان از باد و وسائل حمل و نقل انها از باد است.پاشنه وسائل حمل و نقلشان تا قیامت به زمین نمیرسد،چشمهای انان در وسط سینه هایشان قرار دارد.هر کدام که میخوابد وقتی بیدار میشود کنار سر وی روزیش قرار دارد.و در ورای ان سایه عرش قرار دارد و در سایه عرش هفتاد هزار امت قرار دارند در حالیکه نمی دانند خداوند ادم و فرزندان ادم و ابلیس و فرزندان ابلیس را خلق کرده است.این همان قول خداوند است که میفرماید : خداوند آنچه را نمیدانید خلق کرده است.
  بحار النوار/جلد ۵۴/ص۳۴۸/حدیث ۴۴
  منظور از هفت دریا میتواند اشاره به هفت سیال اطراف سیارات منظومه شمسی باشد .
  سفر فضایی امام باقر
  جابر گوید از حضرت باقر راجع به این آیه قران پرسش کردم: (و این چنین بود که ما ملکوت آسمانها و زمین را به ابراهیم نشان دادیم.)
  جابر گوید:
  من نگاهم به زمین دوخته شده بود که امام به بالا اشاره کرد و سپس به من فرمود:سرت را بلند کن.من سرم را بلند کردم و به سقف اتاق نگاه کردم در حالیکه شکافته میشد تا نگاهم به نوری بیافتد که چشم من را خیره می کرد.
  جابر گوید:سپس به من فرمود: ابراهیم این چنین ملکوت آسمانها و زمین را دید.سپس فرمود به پایین نگاه کن.من نیز به پایین نگاه کردم.
  سپس فرمود :سرت را بلند کن.من نیز سرم را بالا کردم دیدم سقف اتاق به حالت اولش برگشته است.
  جابر گوید :سپس امام دستم را گرفت و برخاست و من را از اتاقی که در ان بودم بیرون اورد و به اتاق دیگری وارد نمود.لباسی که به تن داشت بیرون اورد و لباش دیگری را پوشید.
  سپس به من فرمود :چشمت راببند من نیز چشمم رابستم و به من فرمود: چشمت را باز نکن.مدتی گذشت سپس به من فرمود: می دانی کجا هستی؟
  گفتم خیر فدایتان شوم.
  فرمود: در تاریکی هستی که ذوالقرنین ان را پیموده بود.
  عرض کردم :فدایتان شوم ایا اجازه میدهید چشمم را باز کنم.
  فرمود :باز کن ولی تو چیزی نخواهی دید.
  من چشمم را باز کردم ناگهان دیدم در تاریکی مطلق قرار دارم که حتی جای پای خودم را نمیبینم.
  سپس اندکی رفتند و سپس ایستاد و به من فرمود: آیا میدانی کجا هستی؟
  گفتم خیر.فرمود: تو بر چشمه اب حیات قرار داری که خضر از ان نوشید. از ان جهان بیرون امدیم و به جهان دیگری رفتیم و در انجا گردش کردیم.ان جا را در ساختمان سازی و ساکنینش مانند جهان خودمان دیدیم.
  سپس از ان جهان بیرون امدیم و به جهان سومی مانند جهان اول و دوم وارد گشتیم و به همین ترتیب ما به پنج جهان سر زدیم.
  سپس فرمود: این(جهانها) ملکوت زمین هستند و ابراهیم انها را ندید و او فقط ملکوت اسمانها را دید که دوازده جهان هستند و هر جهان مانند آن چه دیدی میباشد.
  هر گاه یکی از ما امامان در میگذرد (فوت زمینی)در یکی از این جهان ها خواهد بود تا این که در اخرین جهان ،قائم در جهان ما می باشد که ما سکونت داریم.
  سپس فرمود: چشمت را ببند.من نیز چشمم را ببستم.بعد از ان دستم را گرفت که ناگهان ما در خانه ای بودیم که از ان خارج شدیم.
  امام آن لباس را از تن دراورد و لباس دیگری را که قبلا پوشیده بود به تن کرد و ما به محل نشستن اولیه باز گشتیم.
  من عرض کردم فدایتان شوم در این فاصله چه مقدار از روز گذشته است؟ فرمودند: ۳ ساعت.
  منبع: مناقب ال ابی طالب/جلد ۳ /ص ۳۲۶
  بحارالنوار /ج ۵۴/ ص۳۲۴
  حضرت امام باقر میفرماید:
  «آگاه باشید،ذوالقرنین میان انتخاب دو ابر(به عنوان وسیله نقلیه)مختار شد،و او آرام را انتخاب کرد و سهمگین و توفنده را برای امام زمان گذاشت.
  راوی گوید: سوال کردم ابر سهمگین چیست؟ فرمود: ابری است که در آن رعد و برق و صاعقه است و امام عصر بر آن سوار میشود.
  آگاه باشید که ایشان به زودی سوار بر این ابر میشود و در نردبان آسمانهای هفت گانه و زمینهای هفت گانه بالا خواهد رفت در حالیکه پنج مورد آباد و دو مورد خراب است.»
  بحار الانوار ج۵۴ ص ۳۴۳ حدیث۳۴
  حضرت باقر میفرماید:
  امیرالمومنین پادشاه ان چه بر روی زمین و زیر زمین است،دو نوع ابر(وسیله نقلیه) بر وی عرضه شد.یکی سهمگین و دیگری ارام.
  ایشان ابر سهمگین را انتخاب کرد. با استفاده از (وسیله نقلیه)سهمگین آن چه تحت(زیر)زمین بود را صاحب میشد و با استفاده از (وسیله نقلیه)ارام، ان چه بالای زمین بود را صاحب میشد و امام سهمگین را بر ارام ترجیح داد و در نتیجه با ان وسیله در هفت(تمدن تحت)زمین گردش کرد و دریافت که سه مورد از ان تمدنها خراب و چهار مورد آباد هستند.
  بحارالنوار /ج۵۴/ص۳۴۴
  پیش از امیر المومنین سه مورد تمدن اسمانی خراب بود ولی از زمان حضرت علی تا ظهور حضرت مهدی دو مورد خراب خواهد بود.
  (یعنی از ۷ سیاره منظومه شمسی در ۵ تای انها حیات وجود دارد. )

 11. بی شک باید گفت که ما در این جهان بی کران و بی انتها تنها نیستیم میلیارد ها کهکشان وجود دارد که کهکشان راه شیری جز بسیار کوچکی از این سیستم منظم هست… با عقل و منطق جور در نخواهد آمد اگر بگوییم در این عرصه بی انتها زمین تنها باشد….. انتهای این جهان دیواری نیست و تا بی نهایت ادامه دارد …بشر هنوز تکنولوژی خروج از منظومه شمسی را ندارد…. قطعا ما تنها نیستیم

 12. خیلی دوس داشتم و جالب بود.منو داداشم دقیق خوندیمش هههه مرسی نیوز

 13. اینا همش الکی هستش موجودات فضایی وجود نداره

 14. آخرش این گجت نیوز موجودات فضایی رو کشف میکنه