گوشی سامسونگ گلکسی ایکس کاور 4 یک قدم به رونمایی نزدیکتر شد

آیا به زودی شاهد معرفی گلکسی ایکس کاور ۴ خواهیم بود؟

آخرین گوشی سرسخت سامسونگ با برند گلکسی ایکس کاور (Galaxy X Cover)، نسل سوم آن بود که در سال ۲۰۱۵ عرضه شد. به هر دلیلی، این کمپانی کره‌ای هر دو سال یک بار مدل جدیدی از جان‌سخت خود را رونمایی می‌کند و اگر این ترتیب امسال نیز حفظ شود، احتمالا باید منتظر معرفی سامسونگ گلکسی ایکس کاور ۴ (Samsung Galaxy X Cover 4) در آینده‌ای نزدیک باشیم.

سامسونگ گلکسی ایکس کاور ۴ تاییدیه وای فای را دریافت کرده است

دو سال پیش نسل سوم ایکس کاور با نام گلکسی ایکس کاور ۳ (Galaxy X Cover 3) روانه بازار شد. حال با توجه به دوسالانه بودن این سری از گوشی های سامسونگ، امسال نوبت به معرفی نسل جدید ایکس کاور رسیده است. ساعاتی پیش، تصویری دال بر اخذ گواهی وای فای توسط سامسونگ گلکسی ایکس کاور ۴ منتشر شد که احتمال رونمایی از آن در آینده‌ای نزدیک را قوی‌تر کرده است.

گوشی سامسونگ گلکسی ایکس کاور 4 یک قدم به رونمایی نزدیکتر شد

در این گواهینامه، مدلی ناشناس از محصولات سامسونگ با شماره سریال SM-G390F مشخص شده که با توجه به شماره سریال مدل پیشین (SM-G388F) به احتمال زیاد مربوط به سامسونگ گلکسی ایکس کاور ۴ باشد.

از دیگر اطلاعات درج شده در این گواهی‌نامه، می‌توان به نصب اندروید ۷ نوقا به صورت پیشفرض بر روی محصول جدید سامسونگ نام برد. این امکان وجود دارد که جان‌سخت بعدی سامسونگ در نمایشگاه MWC 2017 معرفی شود؛ نمایشگاهی که در آن خبری از پرچمدار بعدی کره‌ای‌ها، یعنی گلکسی اس ۸ (Galaxy S8) نخواهد بود تا کاربران در انتظار محصولات دیگری از سوی این غول تکنولوژی باشند. در هر صورت این اطلاعات هنوز به طور رسمی تایید نشده است و در صورت تایید یا درز اطلاعاتی تازه، آن را در اختیار کاربران محترم گجت نیوز قرار خواهیم داد.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*