ماوس ایسوس Strix Impact

ماوس ایسوس Strix Impact بر پایه نیازهای گیمرهای حرفه‌ای به بازار عرضه می‌شود

ماوس جدید Asus با وزن سبک و طراحی ارگونومیک، قابل استفاده با هر دو دست و به همراه نورپردازی Aura معرفی شده و به زودی نیز وارد بازار کشورمان خواهد شد. ماوس ایسوس Strix Impact مخصوص گیمرها بوده و برای بازی‌ های چند نفره آنلاین (MOBA) بهینه شده است.

ماوس ایسوس Strix Impact به سادگی با نرم افزار اختصاصی مرتبط با تجهیزات گیمینگ ایسوس (ROG Armoury) قابل شخصی سازی است و گیمر می تواند به راحتی تمامی تنظیمات فنی و جلوه‌های نورپردازی را به دلخواه خود و یا بر حسب نوع بازی تغییر دهند. ایسوس به منظور حفظ دوام و بهبود عملکرد این ماوس، از سوییچ‌های ژاپنی Omron استفاده کرده است که از دوام و ماندگاری ۵۰ میلیون کلیک برخوردار است.

ماوس ایسوس Strix Impactوزن سبک، طراحی ارگونومیک و قابل استفاده برای هر دست

امروزه بازی های چند نفره آنلاین (MOBA) به طور چشمگیری محبوب شده‌اند. Strix Impact  بر پایه نیازها و نظرات گیمرهای حرفه ای این سبک نیز طراحی شده است. وزن پایین ۹۱ گرمی آن (وزن ماوس بدون درنظر گرفتن کابل) فشار کششی کمتری را به کتف و دست‌ها در طولانی مدت وارد کرده و علاوه بر آن جابجایی ماوس را راحت‌تر می‌کند. طراحی ارگونومیک وشکل خاص این ماوس،Strix Impact  را برای هر سبک از دست گرفتن ماوس، مناسب ساخته است. همچنین این ماوس هیچ محدودیتی برای راست‌دست‌ها و چپ‌دست‌ها ایجاد نخواهد کرد.

به منظور افزایش راحتی و کارآمدی ماوس، کلیدهای کلیک چپ و راست به طور کامل از بدنه اصلی ماوس ایسوس Strix Impact جدا هستند که همین ویژگی منجر به واکنش سریع‌تر و راحت‌تر برای هر کلیک می‌شود.

گزینه‌های متعدد برای شخصی‌سازی بیشتر در ماوس ایسوس Strix Impact

ماوس ایسوس Strix Impact با نرم افزار ROG Armoury عرضه می‌شود که این نرم افزار مجموعه‌ای کامل از تنظیمات را برای عملکرد ماوس در اختیار گیمرها قرار می‌دهد. این تنظیمات شامل کامل‌ترین جزئیات فنی تا نور پردازی Aura می‌شود. در تولید Strix Impact از سوییچ‌های ژاپنی Omoron در رده صنعتی با طول عمر ۵۰ میلیون کلیک استفاده شده است که طول عمر این سری نسبت به مدل نرمال آن، ۳۰ میلیون کلیک بیشتر است.

ماوس ایسوس Strix Impactایسوس در طراحی ماوس Strix Impact، سهولت در استفاده را درنظر گرفته تا در هنگام بازی، گیمر به راحتی تغییرات کارساز خود را بتواند اعمال کند. به منظور تغییر حساسیت DPI ماوس، یک دکمه DPI Switch نیز در ماوس وجود دارد تا بدون اجرای نرم افزار یا پنجره‌ای جداگانه در هنگام بازی، حساسیت حسگر ماوس را تغییر دهد. در طراحی کابل و اتصال آن به ماوس هم ایسوس با درنظرگرفتن مشکلات تماس آن با سطح ماوس پد، از روکش لاستیکی با جنسی خاص به منظور کمترین میزان اصطکاک با سطح استفاده کرده تا عکس‌العمل‌ها سریع‌تر، راحت‌تر و با کمترین فشار اضافه ممکن صورت بگیرد. ماوس ایسوس Strix Impact به زودی در کشور در درسترس خواهد بود.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*