بی ام و 120 آی

بی ام و ۱۲۰ آی در نمایشگاه خودرو تهران رونمایی شد

شرکت پرشیا خودرو به عنوان نماینده رسمی محصولات بی ام و در ایران در جریان نمایشگاه خودرو تهران ۹۵ از جدیدترین خودروی وارداتی خود رونمایی کرد. بی ام و ۱۲۰ آی (BMW 120i)، یک خودروی هاچ بک از سری یک این برند آلمانی است که با موتور ۱.۶ لیتری توربو با قدرت ۱۷۷ اسب بخار و گشتاور ۲۵۰ نیوتن‌متر وارد بازار می‌شود.

بی ام و ۱۲۰ آی ۵ در با ورود به بازار ایران به گران‌ترین هاچ بک کشورمان تبدیل خواهد شد. این هاچ بک آلمانی از چابکی بسیار خوبی بهره می‌برد و در مدت ۷.۲ ثانیه از صفر به سرعت صد کیلومتر در ساعت می‌رسد. حداکثر سرعت ماشین نیز ۲۲۲ کیلومتر در ساعت اعلام شده است.

بی ام و 120 آیویژگی‌ها و تجهیزات بی ام و ۱۲۰ آی

توان تولیدی توسط پیشرانه بی ام و ۱۲۰ آی توسط گیربکس ۸ سرعته اتوماتیک به چرخ‌های عقب انتقال پیدا می‌کند و مصرف سوخت ترکیبی آن نیز کمتر از ۶ لیتر در هر ۱۰۰ کیلومتر است. رادار تشخیص عابر پیاده، GPS، سنسور باران، رادار جلو، دوربین دید عقب، سنسور نور و کروز کنترل از جمله امکاناتی است که در این خودروی هاچ بک قرار گرفته است.

شرکت پرشیا خودرو، قیمت این خودروی تازه‌وارد بازار ایران را ۲۴۳ میلیون تومان عنوان کرده است که بسیار بیشتر از قیمت واقعی آن است. به این ترتیب، بی ام و ۱۲۰i به گران‌ترین هاچ بک بازار کشورمان تبدیل خواهد شد.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*