پیش فروش دانگ فنگ اچ 30 کراس

پیش فروش دانگ فنگ اچ ۳۰ کراس اتوماتیک به مناسبت نوروز ۹۶ توسط ایران خودرو

شرکت ایران خودرو به مناسبت نوروز ۱۳۹۶، شرایط ویژه‌ای را برای پیش فروش دانگ فنگ اچ ۳۰ کراس (Dong Feng H30 Cross) ارائه داده است. بر این اساس، پیش فروش نوروزی خودروی H30 کراس اتوماتیک از روز سه شنبه ۳ اسفند ۹۵ آغاز خواهد شد. طبق این بخشنامه، خودروهای پیش فروش شده در شهریور، مهر و آبان ۹۶ به متقاضیان تحویل داده می‌شود.

مصطفی خان کرمی، معاون بازاریابی و فروش شرکت ایران خودرو اعلام کرد که با توجه به استقبال خوب مشتریان از خودروی جدید H30 کراس در ثبت نام‌های قبلی و به دلیل پاسخگویی به اعتماد مشتریان، شرایط پیش فروش نوروزی این محصول با موعد تحویل شهریور تا آبان ۹۶ اجرا خواهد شد.

پیش فروش دانگ فنگ اچ 30 کراسبر اساس بخشنامه پیش فروش دانگ فنگ اچ ۳۰ کراس اتومات، پیش پرداخت اولیه این محصول ۲۲ میلیون تومان با سود مشارکتی ۱۸ درصد سالیانه خواهد بود. همچنین مبلغ مابه‌التفاوت پس از صدور دعوت‌نامه تعیین می‌شود. این بخشنامه از ساعت ۱۰ صبح روز سه شنبه ۳ اسفند ۹۵ فعال خواهد شد.

 بخشنامه پیش فروش دانگ فنگ اچ ۳۰ کراس اتوماتیک به مناسبت نوروز ۹۶

رنگپیش پرداخت (تومان)موعد تحویلبرنامه فروشسود مشارکتسود انصراف
سفید- مشکی- نقره‌ای- خاکستری- آبی رویال- نارنجی- قرمز متالیک۲۲ میلیونشهریور ۹۶۷۶۰۵۰۱۸ درصد۱۶ درصد
شهریور ۹۶۷۶۰۵۱
مهر ۹۶۷۶۰۵۲
آبان ۹۶۷۶۰۵۳

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

۲ دیدگاه

  1. شرایط اچ سی هنوز هم موجود است؟ با ۲۸ میلیون نقد و اقساط ماهانه ۱ میلیون چه راهکاری برای خرید اچ سی یا ۲۰۷ پیشنهاد می کنید؟۰۹۳۵۴۱۲۷۵۲۶

  2. خودرو خوب و شیک است فقط دستگاه سوئیچ اگه به شکل خودروها شاسی خارجی که ثابت بود و فطق ریموت سیار داشت بهتر بود.در خودرو های جدید واقعا مکانی برای دستمال کاغذی و جای موبایلی در نظر میگرفتندبهتر بود