پیش فروش رنو ساندرو استپ وی

شرایط جدید پیش فروش رنو ساندرو استپ وی در اسفند 95 اعلام شد

شرکت خودروسازی سایپا با توجه به استقبال زیاد و تقاضا‌ی مشتریان، شرایط جدید پیش فروش رنو ساندرو استپ وی را اعلام کرد. این ثبت نام به صورت اینترنتی و از ساعت 11 صبح روز یکشنبه هشتم اسفند 95 آغاز می‌شود و تا زمان تکمیل ظرفیت ادامه خواهد داشت. طبق بخشنامه پیش فروش ساندرو استپ وی (Sandero Stepway)، هر فرد با کد ملی خود مجاز به ثبت نام یک دستگاه خودرو است.

در دور جدید ثبت نام برای فروش ساندرو استپ وی، مبلغی به عنوان پیش پرداخت از متقاضیان دریافت شده و مابقی قیمت خودرو در زمان تحویل بر اساس قیمت روز محاسبه می‌شود. با توجه به این که در ثبت نام قبلی، تعداد 499 هزار و 875 متقاضی به منظور ثبت نام ساندرو استپ وی به سایت فروش اینترنتی شرکت مراجعه کرده بودند و تنها امکان ثبت نام 5 هزار و 400 نفر وجود داشت، بنابراین آن دسته از مشتریانی که در تمامی روش‌های فروش قبلی اقدام به ثبت نام کرده بودند در این شرایط جدید نمی‌توانند ثبت نام کنند.

پیش فروش رنو ساندرو استپ ویشرایط جدید پیش فروش رنو ساندرو استپ وی (از 8 اسفند 95)

خودروپیش پرداخت در زمان ثبت نامسود مشارکت سالانهسود انصراف سالانهتوضیحاتزمان صدور دعوت‌نامه
ساندرو استپ وی اتوماتیک26 میلیون تومان15 درصد12 درصدقیمت روزمرداد تا آبان 96 به انتخاب مشتری
ساندرو استپ وی دنده دستی23 میلیون تومان

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

6 دیدگاه

 1. امروز از ساعت ۱۱ پای اینترنت نشستم. از تمام مراحل هم عکس گرفتم.‌مراحل انتخاب خودرو و انتخاب رنگ و شرایط فروش را به کندی پیش میره مرتب اعلام میکنه کاربر گرامی عذرخواهی میکنیم به دلیل حجم ترافیک ثبت نام کننده ها. بعد از سه ساعت که به مرحله ثبت نام و تایید و کد نمایندگی رسید ، تمام مراحل را طی کردم به مراحل نهایی نزدیک میشدم میزد تایم شما تمام شد .در حالیکه من همه را پر کرده بودم و بدلیل سرعت کم تو ترافیک بودم . مجدد اقدام میکردم میگفت قبلا ثبت نام کردی. خلاصه شر و ور جواب میداد . از ثبت نام منصرف شدم.

 2. چرا امکان پیش فروش شفاف و عادلانه یک خودرو جدید در ایران وجود ندارد ؟؟ سازمان بازرسی کل کشور – تعزیرات حکومتی – حمایت از حقوق مصرف کنندگان – شورای رقابت کجا هستند ؟؟؟؟

 3. نمایندگی های ایرانخودرو – سایپا از ثبت نام در پیش فروش رنو ساندرو , منع شوند – باید جلوی پارتی بازی و رانت خواری در واگذاری خودروها گرفته شود

 4. ثبت نام از بین افراد 30 تا 60 سال انجام شود – فارغ التحصیلان کارشناسی ارشد و دکترا در اولویت قرار گیرند – ترافیک و پهنای باند سایت اینترنتی سایپا در روز ثبت نام افزایش یابد – با توجه به استقبال گسترده مردم – اول از همه 500 هزار متقاضی این خودرو – ثبت نام به عمل آید و سپس بر اساس قرعه کشی و با سیستم رندمی 5400 نفر انتخاب و برگزیده شوند – هر خانواده فقط یک خودرو ثبت کند نه اینکه همه اعضای خانواده در ثبت نام شرکت کنند

  • هیچ کدام از این کارها لازم نیست. 2 روز تعرفه گمرکی رو حذف کنند، مشکل حل میشه. این ماشین رو به قیمت اسپورتیج فول آپشن میفروشند.

  • مهندس عمران بیکار عزیز، شما با این تفکراتی که دارید تا 100 سال آینده هم شاغل نمیشید.

   من واقعا نمی دونم چی بگم؟
   همین تحصیل های رایگان و اولویت ها و سهمیه هاست که شما بیکارید.
   برای شما کار ایجاد کنند، 1000 نفر دیگه بیکار می مونن