آپدیت اندروید 7 برای گلکسی اس 7 در ایران

آپدیت اندروید ۷ برای گلکسی اس ۷ و گلکسی اس ۷ اج سامسونگ در ایران منتشر شد

اواخر دی ماه بود که آپدیت اندروید ۷ برای گلکسی اس ۷ و گلکسی اس ۷ اج سامسونگ (Samsung Galaxy S7 & S7 Edge) منتشر شد و در دسترس کاربران این گوشی ها در بسیاری از کشورها قرار گرفت. غول کره‌ای پس از ماه‌ها آزمایش این نسخه بر اساس یک اپلیکیشن به نام Galaxy Beta Program، سرانجام آن را در اختیار کاربران خود قرار داد. اما متاسفانه این آپدیت همان زمان در تمامی کشورها دریافت نشد و سر بسیاری از کاربران گوشی های مذکور در ایران و برخی از کشورهای دیگر بی کلاه مانده بود.

امروز خوشبختانه خبرهای خوبی به گوش می‌رسد. بر اساس آخرین اخبار، آپدیت اندروید ۷ برای گلکسی اس ۷ و اس ۷ اج در کشورهایی نظیر بلژیک، آلمان و هلند رویت شده است. در سمتی دیگر، بسیاری از کاربران ایرانی گجت نیوز نیز خبر از دریافت این به روزرسانی توسط گوشی های هوشمند خود در کشورمان داده‌اند. این آپدیت که به صورت یک فایل OTA برای گوشی های مذکور منتشر شده، دارای حجمی برابر ۱ گیگابایت و ۲۹۰ مگابایت است و شما همراه یک نوتیفیکیشن آن را دریافت خواهید کرد. البته اگر تا به این لحظه آپدیت برای شما ارسال نشده است نگران نباشید، این تاخیر طبیعی بوده و طی روزهای آینده آن را دریافت خواهید کرد. در زیر می‌توانید تصاویر اختصاصی مربوط به دریافت این نسخه از اندروید نوقا را توسط گوشی های گلکسی اس ۷ / اس ۷ اج مشاهده کنید.

دریافت آپدیت اندروید 7 برای گلکسی اس 7 در ایران

دریافت آپدیت اندروید ۷ برای گلکسی اس ۷ در ایران

قابلیت های آپدیت اندروید ۷ برای گلکسی اس ۷ / اس ۷ اج

به لطف اندروید ۷ نوقا، گوشی شما از رابط کاربری تازه‌ای همراه با حالت های مختلف اجرایی برخوردار خواهد شد، عملکرد ویژگی نوتیفیکیشن و دکمه تنظیمات سریع (Quick Settings) بهبودیافته‌تر از قبل می‌شود، حالت چندپنجره‌ای اینک گسترده‌تر از قبل در اختیار کاربران قرار خواهد گرفت و به طور کلی عملکرد بخش های مختلف دستگاه نظیر باتری، حافظه رم و به طور اختصاصی اجرای اپلیکیشن ها بهبود پیدا خواهد کرد.

با تشکر از وحید محمدی عزیز به خاطر ارسال اسکرین شات‌های این به‌روزرسانی