آتش گرفتن گلکسی اس 7

سامسونگ باز هم با آتش گرفتن گلکسی اس ۷ خبرساز شد

اخیرا یکی از دانشجویان ۲۷ ساله دانشگاه اولد دامینیون (Old Dominion University) با نام “Shaunique Lamb” از آتش گرفتن گلکسی اس ۷ (Samsung Galaxy S7) خود زمانی‌که در جا لیوانی قرار داشته، خبر داده است. به‌گفته صاحب این گوشی، دستگاه در شارژ نبوده و او تنها برای پخش موسیقی به وسیله بلوتوث از آن استفاده کرده است.

این حادثه، هفته گذشته و در تاریخ ۲۳ فوریه رخ داده و خوشبختانه هیچ آسیبی به Shaunique نرسیده است. پس از این اتفاق، وی دستگاه خود را نزد یکی از فروشگاه‌های اسپرینت که پیشتر دستگاه خود را از آنها خریداری کرده بود، برد تا گوشی خود را تعویض کند. ولی حتی با داشتن طرح بیمه “Asurion” نیز مجبور به پرداخت ۲۰۰ دلار شده است.

تنها سامسونگ قادر به مشخص کردن علت آتش گرفتن گلکسی اس ۷ است

اگرچه وی با سامسونگ نیز پیرامون این مشکل صحبت کرده، اما سازندگان قصد بررسی فیزیکی دستگاه را دارند تا علت آتش گرفتن گلکسی اس ۷ مشخص شود. با توجه به بیانه سامسونگ، به‌نظر Shaunique هنوز دستگاه را برای آنها ارسال نکرده است:

تاکنون بیش از ۱۰ میلیون گلکسی اس ۷ در آمریکا عرضه شده و ما از سلامت و امنیت آنها اطمینان داریم. به هر صورت ما با خانم “Lamb” در تماس هستیم تا علت آتش‌سوزی را پیدا کنیم. تا زمانی‌که این گوشی به دست سامسونگ نرسیده، هر نوع نتیجه‌گیری و مشخص کردن علت واقعی حادثه غیر ممکن است. گوشی های موبایل، دستگاه‌های پیچیده‌ای بوده و فاکتورهای بسیاری در مختل شدن آنها دخیل هستند.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

۵ دیدگاه

  1. کار اپل هستش
    اگه یادتون باشه ۴-۵ ساله پیش گفتن گلکسی اس ۳ منفجر شده و پایه زنی که صاحبه گوشی بوده و گوشی تویه جیبش بوده قطع شده بعدش سامسونگ ی حرکتی زدش که همه جا پر شدش مرگ صاحبه ایفون ۵ بخاطر شوک اتصالی گوشی موبایلش!!با اینکاری که سامسونگ کرد اپل دهنش بسته شده بود تا الان که فروشه اس ۸ رو داره میبینه و با فروش خودش مقایسه میکنه مجبور شده با اینکارا سامسونگ رو بکشه پایین ولی نمیتونه

  2. بایدم بترسم چون اس هشت داره میاد

  3. حتما گذاشته روی بخاری بعد میگه چرا منفجر شد!

  4. میبینن نمیتونن جلوی فروش و محبوبیت سامسونگ رو بگیرن;متوسل به صحنه سازی و دروغ میشن…قول میدم فقط کار اپل هست و بس
    من از آشناهامون بالغ بر ۲۰ عدد اس ۷ مصرف میکنن و یکیشون حتی داغ نشده گوشیش;ولی هر چر انفجاره فقط تو آمریکاست و تو هیچ کشور دیگه گزارش نمیشه
    اپل جان به ترامپ بسپار که ورود محصولات سامسونگ به آمریکا رو ممنوع کنه;تا دیگه مجبور به صحنه سازی نشی