نسخه 1700 دلاری نوکیا 3310

نسخه ۱۷۰۰ دلاری نوکیا ۳۳۱۰ ؛ ترکیبی از طلا، تیتانیوم و تصویر پوتین!

پس از انتشار شایعات بسیار پیرامون نسخه ۲۰۱۷ گوشی نوکیا ۳۳۱۰ (Nokia 3310 2017)، بالاخره نسل جدید این گوشی در نمایشگاه MWC 2017 پیش روی کاربران قرار گرفت تا شاهد زنده شدن یکی از محصولات نوستالژیک و پر فروش نوکیا باشیم. بدنه مقاوم در کنار مصرف باتری بسیار پایین به عنوان اصلی‌ترین ویژگی‌های این موبایل، هر کسی را برای خرید آن ترغیب می‌کرد. بعد از گذشته یک هفته، حالا نسخه ۱۷۰۰ دلاری نوکیا ۳۳۱۰ با نام “Caviar Nokia 3310 Supremo Putin” معرفی شده تا علاقه‌مندان به این گوشی قدیمی، پول اضافی خود را صرف خاطره‌بازی کنند!

همان‌طور که احتمالا حدس زده‌اید، نسخه ۱۷۰۰ دلاری نوکیا ۳۳۱۰ به عنوان یادبودی از رییس جمهور کشور روسیه یعنی ولادیمیر پوتین ساخته شده که در بخش پشتی علاوه بر چهره او، سرود ملی روسیه نیز نقش بسته است. همچنین کمپانی “Caviar” تلاش کرده تا با استفاده از طلا و تیتانیوم، محصولی متفاوت و خاص را در اختیار کاربران قرار دهد.

نسخه ۱۷۰۰ دلاری نوکیا ۳۳۱۰ همراه با تصویر پوتین و سرود ملی روسیه

البته این گوشی تفاوتی با نسخه اصلی نداشته و استفاده از چهره پوتین یا سرود ملی روسیه صرفا به خاطر زیباتر کردن دستگاه بوده است. به هر صورت احتمالا طرفداران رییس جمهور روسیه و گوشی قدیمی نوکیا (که حالا صاحب اصلی آن شرکت اچ ام دی گلوبال است)، برای خرید چنین دستگاهی حاضر به پرداخت ۹۹ هزار روبل باشند.

گوشی زیبایی که کاربران خریداری می‌کنند، همراه با یک جعبه قرمزرنگ زیبا به دست آنها خواهد رسید که نام شرکت “Caviar Russia” روی آن به چشم می‌خورد.

نسخه 1700 دلاری نوکیا 3310

اگر کاربرانی که این گوشی جدید را خریداری می‌کنند به فکر گرفتن تصاویر سلفی آینه‌ای باشند، بهتر است بدانند که ولادیمیر پوتین نیز در تمام تصاویر آنها را همراهی خواهد کرد!

نسخه 1700 دلاری نوکیا 3310