هواوی پی 11

اطلاعات جدیدی از هواوی پی ۱۱ لو رفت؛ احتمال رونمایی در MWC 2018

امسال هواوی تازه‌ترین پرچمداران گوشی های هوشمند خودش را به کنگره جهانی موبایل بارسلونا برد و در آنجا رونمایی کرد، این امر در حالی رخ داد که هواوی عادت کرده بود طی چند سال گذشته در ماه آوریل و در یک رویداد جداگانه از آن‌ها پرده‌برداری کند. حال این شرکت قصد دارد گوشی هواوی پی ۱۱ (Huawei P11) خودش را نیز همانند گوشی هواوی پی ۱۰، سال آینده در این نمایشگاه رونمایی کند.

بنابراین می‌توانیم هواوی پی ۱۱ را نیز در نمایشگاه MWC 2018 از نزدیک ملاقات کنیم، یا بهتر است بگوییم این محصول چند ساعت زودتر از آغاز این نمایشگاه رسما معرفی خواهد شد. بروس لی (Bruce Lee)، مدیر بخش خط تولید گوشی های شرکت هواوی، اطلاعات تازه‌ای را منتشر کرده است که به خاطر سپردن آن‌ها خالی از لطف نخواهد بود.

بازار اروپا، عمده‌ترین دلیل رونمایی از هواوی پی ۱۱ در MWC 2018

وی عنوان می‌کند که نمایشگاه MWC مکانی خوب برای رونمایی از گوشی هواوی پی ۱۰ بوده است و آن‌ها می‌توانند از آن طریق گوشی‌ های خودشان را پیش از عید پاک به بازار اروپا عرضه کنند. هرچند تاریخ عید پاک هر سال تغییر می‌کند، اما به طور کلی آن به بعد از ماه آوریل منتقل نخواهد شد. به همین خاطر این قضیه حس می‌شود که هواوی خیلی سخت می‌تواند تا پیش از آغاز سال جدید میلادی به رونمایی و عرضه گوشی های هوشمند خود بپردازد.

احتمالا هواوی پی ۱۰ که یکی از ستاره‌های کنگره جهانی موبایل امسال بود، صدمه‌ای از بابت بازار نخواهد دید و این قابل درک است که پرچمدار جدید هواوی یکی از تعداد انگشت‌شمار گوشی های هوشمند بالارده‌ای بود که در بارسلونا از آن پرده‌برداری شد. علاوه بر این حضور آن‌ها در کنگره جهانی موبایل مزیت‌های دیگری را نیز داشت. بدون شک توجه بیشتری بر روی آن‌ها در این نمایشگاه بود و شاید اگر این برند چینی در یک رویداد مستقل از پرچمدار جدیدش رونمایی می‌کرد، احتمالا قشر کمتری از مردم دنیا می‌توانستند یا تمایل داشتند با دو گوشی هواوی پی ۱۰ و پی ۱۰ پلاس آشنا شوند. تمامی این‌ها دلایلی است که باعث شده تا احتمالا گوشی هواوی پی ۱۱ نیز در نمایشگاه MWC سال آینده بارسلونا معرفی شود.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

۳ دیدگاه

  1. خدایی من هر چ خوندم از تبلیغات پی ۱۰بود ک اگه اشتباه نکنم چند ماه پیش هم همین اطلاعات رو گذاشته بودن و گفتن که اطلاعات جدیدی از هواوی پی ۱۰ لو رفته و الانم همون اطلاعات رو گذاشتن و میگن ک اطلاعات پی ۱۱ لو رفته

    خدایی الان دقیقا چه اطلاعاتی لو رفته که جهان در حیرت اینااطلاعات ماندن …. خدایی ب منم بگین

  2. نفهمیدی چه اطلاعاتی لو رفته؟
    همین که زودتر از آغاز نمایشگاه معرفی میشه و اینکه mwc مکان خوبی برای رونمایی از گوشیاشونه.این خبرا واقعا منو خیلی خوشحال کرد.اینا یکی از مهمممم ترین خبرا بود.???

  3. الان دقیقا چه اطلاعاتی از p11 لو رفته ?