فروش رنو تلیسمان

فروش رنو تلیسمان ۲۰۱۷ با قیمت قطعی توسط شرکت نگین خودرو آغاز شد

رنو تلیسمان ۲۰۱۷ (Renault Talisman)، جدیدترین و محبوب‌ترین سدان شرکت فرانسوی رنو محسوب می‌شود که توسط شرکت نگین خودرو به عنوان نماینده رسمی محصولات رنو در ایران، به کشورمان وارد شده است. اکنون این شرکت، فروش رنو تلیسمان مدل ۲۰۱۷ را با قیمت قطعی آغاز کرده است.

شرکت نگین خودرو (نماینده رسمی محصولات رنوی فرانسه در ایران)، فروش رنو تلیسمان ۲۰۱۷ را با قیمت قطعی ۱۸۹ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان آغاز کرد. در این طرح فروش، ۱۶ درصد سود مشارکت و ۱۴ درصد سود انصراف به پیش پرداخت ۹۰ میلیون تومانی خودرو تعلق می‌گیرد. همچنین موعد تحویل خودرو، ۹۰ روز کاری اعلام شده است.

فروش رنو تلیسمان

با توجه به این که برای این طرح ویژه، تعداد محدودی از خودرو در نظر گرفته شده و همین‌طور به دلیل نوسانات نرخ ارز و شرایط عدم اطمینان موجود در بازار، پیشنهاد می‌شود که متقاضیان این خودروی مدرن و نیمه لوکس اروپایی، هر چه سریع‌تر به شعب و نمایندگی‌های نگین خودرو در سراسر کشور مراجعه کنند. همچنین به منظور کسب اطلاعات بیشتر در مورد بخشنامه فروش رنو تلیسمان ۲۰۱۷ می‌توانید به وبسایت رسمی شرکت نگین خودرو به نشانی www.neginkhodro.com مراجعه کنید.

گفتیست که قیمت خودرو شامل هزینه‌های شماره‌گذاری (اداره دارایی + فیش ۱۰ درصد + مالیات بر ارزش افزوده) و بیمه شخص ثالث سال اول برای کلیه خودروها است. در کلیه شرایط فروش نگین خودرو، در صورت تاخیر شرکت در تحویل خودرو در زمان مقرر، سود تاخیر با نرخ ۱۹ درصد محاسبه و به خریدار پرداخت می‌شود.

فروش رنو تلیسمان

شرایط فروش رنو تلیسمان ۲۰۱۷ با قیمت قطعی (تعداد محدود)

حجم موتور گیربکس تعداد سیلندر قیمت پیش پرداخت سود مشارکت سود انصراف موعد تحویل
۱۶۰۰ سی‌سی (موتور توربو) اتوماتیک ۴ ۱۸۹ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان ۹۰ میلیون تومان ۱۶ درصد ۱۴ درصد ۹۰ روز کاری

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

۳ دیدگاه

  1. نظرم روش مثبته ولی واقعا ۴ سیلندر ۱۶۰۰ سی سی خیلی ضعیفه حداقل باید ۶ میبود

  2. خیلی عالیه هستش