نیکولا تسلا و اعداد مرموز

نیکولا تسلا و اعداد مرموز ۳، ۶ و ۹ ؛ چه اسراری پشت این اعداد نهفته است؟

امروزه بسیاری از مردم تصور می‌کنند که نیکولا تسلا (Nikola Tesla) تنها یک دستاورد بزرگ دارد و آن هم اختراع انرژی الکتریکی است. اما در حقیقت دستاورد‌های این نابغه‌ی تاریخی، بسیار فراتر از این‌هاست. نیکولا تسلا اختراعات چشم‌گیر و بسیار پیشرفته‌تری را نسبت به زمان خود داشته است که از جمله آنان می‌توان به اکتشافات پیشگامانه‌ای همچون ارتباطات رادیویی بی‌سیم، موتور، توربین، هلیکوپتر، فلورسنت، لامپ‌های نئون، اشعه X و اژدرهای آبی اشاره کرد. نیکولا تسلا تا زمان مرگش، تعداد ۷۰۰ اختراع از خود بر جای گذاشت. این نابغه‌ی عجیب و غریب، همواره بر ۳ عدد مختلف تأکید فراوانی داشته است. نیکولا تسلا و اعداد مرموز ۳، ۶ و ۹ سوالی بزرگ را مطرح می‌کنند؛ چه اسراری پشت این اعداد نهفته هستند؟

در ابتدا بیایید نگاهی به جمله‌ اسرار آمیز نیکولا تسلا بیندازیم:

اگر شما فقط می‌دانستید که اعداد ۳، ۶ و ۹ چقدر با اهمیت هستند، در این صورت شما کلیدی به تمام دنیا را در اختیار داشتید!

علاوه بر اختراعات بی شمار و طرح‌هایی آینده، نیکولا تسلا نابغه‌ای عجیب و غریب بود که به دلیل برخی خصوصیات رفتاری نیز معروف شد! او همچنین همواره در اتاق‌هایی از هتل اقامت می‌کرد که عدد مربوط به آنان بر ۳ بخش‌پذیر باشند! او برای تمیز کردن بشقاب‌های کثیف از ۱۸ عدد دستمال کاغذی استفاده می‌کرد، او حتی برای ورود به ساختمان‌ها معتقد بود که باید حتما ۳ مرتبه به دور یک مانع بچرخد! اما تا به امروز هیچ توضیحی برای این رفتارهای مرموزانه‌ی نیکولا تسلا ارائه نشده است!

نیکولا تسلا در موارد مختلف، تابش‌های شدید نور را در لحظات اختراعات و دستاورد‌های مهم تجربه کرده است.

نیکولا تسلا قادر بود یک ایده یا طرح جدید را در ذهن خود تبدیل به یک اختراع واقعی کرده و جزئیات آن را همچون هولوگرافی مورد بررسی قرار دهد. تجارب رویایی نیکولا تسلا به گونه‌ای بود که در ذهن خود اختراعات را مورد بررسی قرار میداد و توانایی چرخاندن و یا جدا کردن قطعات آن را نیز داشت!

علاوه بر این‌ها، نیکولا تسلا و اعداد مرموز یکی از عجیب ترین موضوعات را به خود اختصاص داده‌اند. تسلا نقاطی را در سیاره زمین مورد محاسبه قرار داد که به احتمال فراوان با اعداد ۳، ۶ و ۹ ارتباطی تنگاتنگ داشت؛ به عقیده‌ی او، این اعداد بسیار مهم هستند!

نیکولا تسلا و اعداد مرموز

نیکولا تسلا و اعداد مرموز ۳، ۶ و ۹ در بسیاری از رویدادهای طبیعت وجود دارند!

نیکولا تسلا و اعداد مرموز ۳، ۶ و ۹ یک واقعیت اساسی با نام “زبان جهانی ریاضیات” را حاصل می‌شود که برای بسیاری هنوز ناشناخته است. بدین منظور تسلا اعداد مربوط به رویدادهای دنیا را مورد محاسبه قرار داد که از جمله آنان می‌توان به اعداد حاصل از شکل‌گیری ستارگان و یا سلول‌های جنینی را نام برد، همچنین در زمینه‌های دیگری نیز همچون “برنامه‌ریزی‌های خدا” نیز می‌توان ردپاهای از این اعداد را مشاهده کرد.

بدین منظور یک سیستم اعداد اساسی وجود دارد که از عدد ۱ شروع شده و تا اعداد اعشاری ادامه پیدا می‌کند. برای مثال الگوی مربوط سلول‌های جنینی به صورت ۱, ۲, ۴, ۸, ۱۶, ۳۲, ۶۴, ۱۲۸, ۲۵۶ و … است.

Marko Rodin در علم گرداب ریاضی (Vortex Math)‌ وجود یک الگوی تکرار شونده را به صورت ۱, ۲, ۴, ۸, ۷, ۵, ۱, ۲, ۴, ۸, ۷, ۵, ۱, ۲, ۴ و … کشف کرد.

با دقت در مجموعه بالا مشاهده می‌شود که در این الگو، اثری از اعداد ۳، ۶ و ۹ مشاهده نمی‌شود. به گفته‌ی مارکو رودین، این اعداد نشان‌دهنده یک بردار از بُعد سوم به بُعد چهارم هستند که از آن به عنوان “میدان جریان” یاد می‌شود.

نیکولا تسلا و اعداد مرموز

این میدان نشان‌دهنده‌ی یک انرژی در ابعادی بالاتر است که بر سایر اعداد موجود در این الگو تاثیر می‌گذارند. Randy Powell به عنوان شاگرد Marko Rodin نیز معتقد است که اعداد ۳، ۶ و ۹ یک کلید مخفی برای “انرژی آزاد” است. نیکولا تسلا تا آخرین لحظات زندگی خود بر روی انرژی آزاد تحقیق و بررسی می‌کرد.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

۲۱ دیدگاه

 1. سلام دوستان خیلی دوست دارم در مورد قوانین اعداد در مورد آفرینش و جهان هستی اطلاعات داشته باشم

 2. سلام لطفادرصورت امکان لینک کانال تلگرامی که دراین زمینه داریدبه اشتراک بگذارید.سپاسگزارم

 3. این استدلال فکریم بود ..

  ۳۶۹

  ۳ فکر – ارتعاش ———– فکر شرایط و افراد را جذب میکنه.
  ۶ احساس – انرژی ——— انرژی لازم را در وجود احیا میداره.
  ۹ باور – ایمان – فرکانس —— شرایط را طبق یک حقیقت درونی شکل میده.

  ۱۱۱ – فکر
  ۲۲۲- احساس
  ۳۳۳- ایمان

  ۴۴۴- فکر
  ۵۵۵- احساس
  ۶۶۶- باور

  ۷۷۷- فکر
  ۸۸۸- احساس
  ۹۹۹- ایمان

  ۱۲۴۸۷۵

  دو قطب جدا که مجموع اعداد بین ۶۳۶۳۶ میچرخد.

  ۳ = ۱۲۴

  ۶= ۸۷۵

  ۹ = خود جهان دیگر است. جمع ۳+۶ است.

  ۳ و ۶ = حاکمان نظم هستند

 4. در حقیقت اعداد تسلا همون اعداد اوکتاوین هست. اعدادی که کل عالم هستی ازش پیروی می کند و در قرآن بصورت معما در ایه ۷ مجادله گفته شده.

 5. سلام بچه ها کسایی که علم دوستن به ایدیم پیام بدن یه گروه دراین مورد تشکیل بدیممFarzin_mhz4@

 6. سلام هرکسی خواست با این شماره تماس یا تلگرام در خدمتم. دوست دارم از اطلاعات عزیزان بهره مند بشم خودمم یه کمی مطالعه داشتم یه چیزایی بلدم. ممنون

 7. اثری از اعداد ۳ و ۶ دیده نمیشود؟؟
  چطور متوجه تکرار این اعداد در دنباله نشدید؟
  جمع هر عدد با عدد ، قبل ، بصورت تکرار شونده ای ، ۳ و ۶ است
  ۱+۲(۳) ۲+۴ (۶) ۴+۸ میشود ۱۲ که از جمع ۱ و ۲ عدد ۳ به دست می آید.
  جمع ۸ و۷ میشود عدد مرکب ۱۵ و از ۱و۵ عدد ۶ حاصل میشود
  این اعداد ، اعداد زندگی و جهان مادی و معنوی هستند
  ۳٬۹٬۶ اعداد تثلیث ، اعداد جهان دو بعدی، اعداد اهرام و اعداد تمام جهان مادی و معنوی هستند

 8. چرا میگن که این اعداد نماد شیطان پرستیه؟

  • موقعیت اعداد ۳ ۶ و ۹ رو اگه در نظر بگیرید یک صلیب وارون میسازه که علامت شیطان پرست هاست که البته کلا فیک تشریف دارند.
   اما منظور نیکلای تسلا مطمئنا این نبوده.

   باید به گاماتریا یا ابجد حروف توجه کنید.

 9. توی فیلم پرستیژ که در مورد رقابت دو شعبده باز می باشد ،پای نیکولا تسلا کشیده میشه جایی که شعبده باز از او درخواست یک دستگاه مرموز و عجیب می کند دستگاهی که بوسیله جریان بسیار قوی برق قادر به گرفتن نسخ مشابه از هرچیزی حتی موجودات زنده از جمله انسان است . همچنین در این فیلم از دشمنی ورقابت میان توماس ادیسون وشاگردانش با نیکولا تسلا خبر میکند . بهرحال باور چنین اختراعی بسیار جنون وار و غیر قابل منطقی است .