سفینه های موجودات فضایی در ماه

تایید مشاهده سفینه های موجودات فضایی در ماه توسط یکی از فضانوردان ماموریت آپولو !

همانطور که می‌دانید در ۲۱ جولای ۱۹۶۹، اولین انسان‌ها یعنی نیل آرمسترانگ (Neil Alden Armstrong) و باز آلدرین (Buzz Aldrin) بر روی کره ماه قدم گذاشتند. همانطور که شاهد بودید، پیش‌تر به بررسی عوامل عدم بازگشت ناسا به کره ماه پرداختیم. این بار با یکی از شوکه کننده‌ترین خبرها پیرامون ماموریت آپولو در خدمت شما بازدیدکنندگان محترم هستیم! با وجود شایعات بسیار، پیرامون وجود سفینه های موجودات فضایی در ماه، فضانورد اسبق ناسا، یعنی باز آلدرین به عنوان دومین انسانی که بر سطح ماه قدم نهاد، مشاهده سفینه های موجودات فضایی در ماه را تایید می‌کند!

باز آلدرین:

من اثراتی از روشنایی را در نزدیکی ستارگان دیدم؛ این شی ناشناس در کنار ستاره‌های آسمان در حرکت بود! البته ما از همان ابتدا می‌دانستیم که شاهد یک نور طبیعی نیستیم؛ از این رو، به لحاظ فنی آن را یوفو (شی ناشناس پرنده) نامگذاری کردیم.

باز آلدرین، وجود سفینه های موجودات فضایی در ماه را تایید کرد!

البته تایید این واقعیت از سوی باز آلدرین آن‌چنان هم غافل‌گیر کننده نیست؛ چرا که در سال‌های گذشته افشاگری ‌های متعددی پیرامون مخفی‌کاری‌های دولت آمریکا از سوی فضانوردان اسبق ناسا، افسران نظامی، کارمندان سابق ناسا و … صورت گرفته است. در بسیاری از اظهارات این افراد، مشاهداتی از سفینه های موجودات فضایی در ماه به گوش می‌رسد. اما آیا در حقیقت یوفوها و تجهیزات پیشرفته‌ی آنان، در جریان ماموریت آپولو قدم به قدم ما را همراهی کرده‌اند؟

در اینجا به بررسی گفته‌های سایر اشخاص مهم و مرتبط با ماموریت آپولو می پردازیم، از جمله آنان می توان به اظهاراتی از نیل آرمسترانگ (به عنوان اولین فردی که بر سطح ماه قدم گذاشت) و یوجین سرنان به عنوان فرمانده ماموریت آپولو ۱۷ اشاره کرد. افراد مذکور، به طور قطعی مشاهده سفینه های موجودات فضایی در ماه را تایید می‌کنند!

طبق اظهارات نیل آرمسترانگ، بیگانگان پیشرفته‌ی فضایی، دارای پایگاه‌هایی بسیار عظیم الجثه در سطح ماه بوده‌اند. او در ادامه افزود که سفینه‌ی فضایی آنان، در کنار یکی از دهانه‌های کره ماه قرار داشته است.

سفینه های موجودات فضایی در ماه

در جریان یک مصاحبه درباره ماموریت آپولو ۱۱، فضانورد اسبق ناسا یعنی نیل آرمسترانگ اظهار داشت که موجودات فضایی بر سطح ماه، به شکلی کاملا واضح، نارضایتی خود را از آمدن انسان‌ها به سطح ماه نشان می‌دادند.

باورنکردنی بود! البته ما همیشه می‌دانستیم که این احتمال وجود دارد، اما در حقیقت به ما هشدار داده شده بود که سوالی در این مورد وجود نداشته باشد!

جالب توجه است که یوجین سرنان (Eugene Cernan) به عنوان فرمانده ماموریت آپولو ۱۷ در مقاله‌ای در لس آنجلس تایمز اظهار داشت:

در این باره از من هم سوال پرسیده شده است، تا پیش از این فکر میکردم که موجودات بیگانه در جایی دیگر باشند.

Scott Carpenter به عنوان افسر نیروی دریایی و خلبان نیروی هوایی ایالات متحده آمریکا، فضانورد و مهندس هوانوردی در این رابطه اظهار داشته است:

در طی ماموریت‌های آپولو، هیچ‌گاه فضانوردان ما تنها نبوده‌ و همواره تحت نظارت مستمر یوفو‌ها قرار داشته‌اند.

نیل آرمسترانگ همچنین در جایی دیگر به اتفاق جالبی اشاره می‌کند:

در مسیر آپولو ۱۱ به ماه، من نوری را مشاهده کردم که همراه با ما در حرکت بود. احتمالات زیادی وجود دارد که این شی در حقیقت چه چیزی بوده است؛ شاید این فضاپیما متعلق به کشوری دیگر و یا حتی جهانی دیگر بوده باشد. حتی ممکن است صحبت از راکتی باشد که ما از آن جدا شده و یا ۴ پنلی که در هنگام خارج شدن ما به محلی دور پرتاب شد و احتمالا ما در حال تماشای انعکاس نور آفتاب در یکی از پانل‌ها در فضای دور بوده‌ایم.

در ویدیوی زیر شاهد یک افشاگری بسیار هیجان انگیز از باز آلدرین هستیم. همانطور که گفته شد، او یکی از دو فضانوردی است که در ماموریت آپولو ۱۱ بر سطح کره ماه قدم نهاد. بنابر اظهارات او، سفینه های موجودات فضایی در ماه ، لحظه به لحظه‌ی ماموریت آپولو ۱۱ را زیر نظر داشته‌اند!

البته این اظهار نظر باز آلدرین موجب عصبانیت یوفولوژیست های بسیاری شد؛ چرا که در گزارش منتشر شده توسط ناسا که از زبان فضانوردان آپولو پس از ماموریت سفر به ماه منتشر شد، هیچ اشاره ای به اشیای ناشناس پرنده و ادعاهای باز آلدرین در این مورد نشده است. باز آلدرین در واکنش به این موضوع می گوید:

ما به سرعت متوجه شدیم که چه چیزی را در کره ماه دیده‌ایم! زمانی که بازگشتیم، درست آنچه را که دیدیم شرح دادیم. سال‌ها بعد، من در جریان یک مصاحبه تلویزیونی در کشوری دیگر، مشاهدات خود را یک بار دیگر به طور واضح بیان کردم. پس از آن، یوفولوژیست‌های ایالات متحده آمریکا به شدت از من عصبانی شدند؛ چرا که در آن زمان، دولت آمریکا حقایق ماجرا را پنهان کرده و بسیاری از گزارش های ما در مورد اشیای ناشناس پرنده در ماه را به مردم منتقل نکرده بود!

ممکن است که بیگانگان در کهکشان راه شیری و یا میلیاردها کهکشان دیگر وجود داشته باشند. به طور قطع بر یقین می‌توان گفت که وجود حیات خارج از زمین یک مسئله‌‌ی غیر قابل انکار است، هرچند که شکل آن، درست همانند آن‌طور که در زمین میبینیم نباشد.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

۲۰ دیدگاه

 1. در آیات زیادی از قران می خوانیم : خداوند میبره بهشت هرکس که بین زمین و آسمانه و کار خوب میکنه . خداوند میبره جهنم هرکسو که بین زمین و آسمانه و کار بد میکنه . خداوند حسابرسی میکنه از هر کسی که بین زمین و آسمانه و ……. به نظر شما اونها کی هستند که بالاتر از زمین و در مابین زمین و آسمان زیست می کنند و دارای شعور هستند که گناه کنند یا کار خیر بکنند؟ به نظر شما این اشاره به زیست فرا زمینی نیست؟ ضمنا این مسئله رو در نظر بگیرید : شخصی از امام علی پرسید که آیا زیست فرا زمینی هوشمند (موجودی مثل آدم) وجود داره و ایشان صراحتا گفتند بله.

 2. در این فیلم تصویری از دختری پخش شد که گفته شده در کره ماه پیداش کردن دقیق متوجه نشدم که این یک مجسمه است یا بازسازی شده ۳ بعدی از یک انسان توسط فرازمینی ها یا یک فرازمینی کشته شده . چون اطلاعات مختلفی از این مورد گزارش شده . برای او نام هم انتخاب کرده اند : مونا لیزا – این تصاویر همگی مربوط به آن سوی ماه است که سمت کره زمین نیست . و اگر دوربین های خیلی قوی ساخته شده باید بدانیم که نمی توانند تمام کره ماه را زیر نظر بگیرند . این سیاره اندازه یک شهر نیست .

 3. من فکر کنم نکاتی رو در نظر نمی گیرید . یک نگاهی به اطلس ماه کنید . شما انتظار دارید ما از روی زمین با قویترین تلسکوپ شاهد شلیک موشک در کره ماه باشیم یا جنب و جوش موجودات روی آن ؟ در همین کره زمین قادر نیسیتم با دوربینهای ماهواره ها تروریستهای داعش را پیدا کنیم و نهایتا در نقاط مشخص شده از قبل نفتکش ها را با بدترین کیفیت پیدا می کنند. می تونید الان که گفتم تصور کنید دقت دوربین ها چقدره ؟ اونم از ماهواره ای که تقریبا در نزدیکی جو قرار داره و بسیار نزدیکه . ماه کجا جو کجا . ماه خیلی بزرگه . زور بزنن محلهایی رو می تونن مشاهده کنند به به بزرگی سد امیرکبیره و به اندازه یک دانه برنج دریافتش کنن . تا هم اکنون فناوری قدرتمندی که بتونه به وضوح سنگهای ریز روی کره ماه رو تشخیص بده ساخته نشده . حتی از اینجا محاله انسانی را در ماه بتوان مشاهده کرد.در اطلس ماه برای نواحی مختلف نامگذاری کرده اند و با توجه به پستیها و بلندیها از واژه هایی نظیر دریاواره استفاده کرده اند آبی وجود نداره ولی زمینهای هم سطح را دریاواره تعریف کرده اند و همانند اقیانوس آرام یا دریای سیاه نامهایی مانند دریاواره آسیا و … ما در سطح دریاها و کویرها از متضاد بودن رنگ یک نقظه به تدریج به ماهیت آن پی می بریم که مثلا یک سیاهی نشانه یک نهنگ می تونه باشه . در روی ماه رنگ و طبیعتی وجود نداره و همه چیز همانند رنگ خاکستره و تیره و تاریک اگر ذره ای هم اونجا حرکت کنه به همون رنگه . امکان نداره . برای همینه که رنگ لباس فضا نوردها سفید انتخاب شده . ولی بازهم قدرت لازم را بدست نیاوردند. لطفا زحماتی که تاکنون فضانوردها کشیده اند و ارزش هزاران ساعت آموزشی را که برای پی بردن به اسرار این علم متحمل شده اند را بخاطر فقدان سند و مدرکی که در دسترس عموم نیست پایمال نکنید. من مثل شما هستم ولی به این موضوع پی برده ام که اگر سندی در دسترس نیست واقعا صلاح نیست که در دسترس باشه . فعالیت آنها متوقف نشده ولی برای امنیت عمومی من و شما صلاح نیست به موضوعی پی ببریم که نگران کننده هست آن هم در حدی که زندگیمونو مختل کنه بخاطر اینکه افکارمون متمرکز این بشه که خطری در کمین ماست که ما حریف یک ناخنش هم نیستیم . اینطوری ۱۰۰۰ سال شاید زمین ما ایمن بمونه . ولی هیجان دانستن این حقایق خیلی بالاست و همه دوست داریم بدونیم . یک دلیل برای پایان دادن به حرفهایی که شاید باعث سردرد شما شدم بزنم . نیمی از ماه هیچ زمانی رو به زمین نبوده که تلسکوپ بتونه کمک کنه . من ۴۰ سالمه و تازه فهمیدم که حرکت گردشی کره ما به چه شکلیه و بخاطر ضعف کتب درسی و علمی در این ۴۰ سال تصور میکردم کره ماه هم مثل زمین در گردشه و به هر دور آن یک ماه گفته می شه . ولی الان فهمیدم که کره ماه گردش داره ولی به شکلی که نیمکره آن سمت ما هست و حرکت یک ماه آن به شکلی نیست که نیمکره پشت ماه را بتونیم ببینیم و ماموریتهای آپولو مدتهاست که در رابطه با مشاهدات آن روی ماه بوده . پس دوربینی کارساز نیست . احتمال اینکه ۹۰ % عکسها و فیلمها دروغ باشد هست ولی احتمال اینکه ماه یک سنگ بدون حیات نه .

 4. این موضوع دیگه بنظرم خیلی مسخره میاد.
  ماه انقدر نزدیک هست که نیاز به شایعه نداشته باشه. الان تو سراسر دنیا رصدخونه ها و تلسکوپ های زیادی وجود داره که براحتی میشه سطح ماه رو رصد کرد. دانشمندا دنبال کهکشان ها و جهان ها و ابعاد و زندگی در دوردست ها میگردن, یه سریا هم قکر میکنن هنوز زیر تختشون آدم فضایی زندگی میکنه.
  عصر تکنولوژیه. تا چیزی (و یا اثرش) رو ندیدید باور نکنید.
  شاید آدم فضایی باشه, ولی خیلی دور. شاید هم ما رو ببینن, ولی از راه خیلی دور.
  این نزدیکیا کسی نیست .. خیالتون راحت !

  • به گفته خود ناسا آدم فضایی ها وجود دارن و همچنین کنار ما هستن.ولی ما حضور اونا روبه ندرت احساس میکنیم…

  • عزیزم ما فقط فقط فقط یه سمت ماه رو میبینیم.حتی تو یکی از سفر های پروژه اپولو به ماه فضانوردا مفقود شده اند و صدا های ضبط شده شون موجودهکه میگن اینجا موجوداتی مثل عنکبوت وجود داره و بعد از اون امریکا موشک اتمی به ماه میزنه به بهانه پیدا کردن اب

 5. سلام.لطفا زیر نویس فارسی این فیلم را بگذارید.دوستان فعال در امر ترجمه لطف کنن ترجمه صحیح بکنن.
  خواهش میکنم

 6. بیگانه ها ی فضایی وجود دارند چون ما هم وجود داریم و زمین هرگز یک استسنائ نمی تواند باشد/ اتفاقا ما از نوع عقب افتاده هاش هستیم/ انها مرگ را حل کرده اند چون بر زمان غلبه کرده اند/ انها بسیار مهربانند و ار ظلم انسان به حیوانات بسیار ناراحتند/ انها ما و حیوانات و خودشان و تمام ستارگان را از یک ریشه می دانند.

 7. ادم های ما قبل تاریخ داعش و … کم داشتیم
  ادم های فضایی اضاف شدن
  خلاصه کلام
  به شهر زیارتی ، سیاحتی گا رفتیم

 8. البته نیل آرمسترانگ که فوت کرده و در زمان حیاتش مستقیم اشاره نکرده بود به دیدن یوفو ولی در مصاحبه هاش و حتی یک فیلمی هم که من دیدم ازش بصورت غیرمستقیم و خیلی رمز الود اشاره میکرد و مشخص تحت فشار بودن حرفی نزنن و اونم طبق وظیفه و تعهدی که فکر میکرده به ناسا داره سکوت کرده احتمالا

  حالا باز آلدرین اگه بعد از این همه سال اینرو بازگو میکنه چون بخاطر سن بالایی که داره ترسی از چیزی نداره و حقیقت رو بازگو کرده

  کسانی هم که مثل هاوکینگ مدام حرف از حمله و حجوم و یوفو میزنن بخاطر این هستش که با پروژهایی که توش
  دخیل هستن از حقیقت مطلع هستن برای همین پارو فراتر میزارن و یکسری چیزایی رو مطرح میکنن که فعلا بشر اصلا براش مهم نیست ، الان آشکار شدن اونا برای ما مهمه ولی اونا چون براشون مسلم شده این حرفارو میزنن

 9. من میدونستم این جوری میشه

 10. جدا از بحث فرازمینی ها
  من ب شخصه بعد از مطالعاتی ک داشتم ب این رسیدم ک پیشرفت علم بشر در طی صد سال واقعا عجیبه.
  دوم اینکه رفتن امریکا ب کره ماه ی فیلم هالیوودی بوده کافیه پیرامون موشک های قاره پیما کمی بخونید خودتون متوجه میشید خود امریکا هم زیاد رو این قضیه مانور نمیده .
  موفق باشید

  • با جمله اولیت موافقم واقعا منم به این فک کرده بودم یکدفعه بشر طی صد سال اینقدر پیشرفت بکنه بعد تقریبا الان متوقف بشه نشون میده مثل تقلب بهش رسونده باشن شده و بازم منتظر تقلب بعدی هستش

   ولی جمله دوم واقعا بدوی بود ، رفتن به ماه دیگه اینکه مشخصه

  • خوب حالا که همه چی لو رفته و آمار ما در اومده دیگه کاریش نمیشه کرد من خیلی دلم میخواست حالا حالا ها آمار ندم که بین شما بودم ولی شما انسانهای فضول فهمیدین دیگه راه نداره سلام زمینی ها من یه موجود فضایی هستم که بین شما ها زندگی و تحقیق میکنم اسمم مریخعلی ناهید زهره ی اورانوس زاده ی پلوتون آبادیه ست تو سیاره ما اوضاع کار خراب شد اعلام کردن هر کی داوطلب بشه بیاد زمین تحقیق کنه یه وام خرید سفینه بهش میدن حق ماموریت و حق توحش زمینی ام میاد روش اینه که ما افتادیم اینوری الان خیلی وقته زن و بچمو ندیدم خلاصه اوچیکم اک پای همه زمینیو زمین زاییده و زمین گاییده ام هستیم به این سوی خورشید غلامم

   • هههخخخخخ دمت گرم مریخعلی …..باحال گفتی…راستی تو مریخ یارانه چقد میدن ؟؟ برگرد داداش همونجا من که میخوام بیام اونجا این زمین ودیگه کثافت فراگرفته زمین بوی گند میده….بوی دروغ و خیانت و جنایت……………..

 11. الان یک موضوع تقریبا مشخص هست اینکه هیچ زمانی وجود بیگانه ها اعلام رسمی نخواهد شد اون هم بعلت عدم اجازه حکومت ها.فرض کنید امریکا الان خودش رو ابر قدرت دنیا معرفی میکنه(که واقعا هم هست) حالا اگر بیاد بگه ما اطلاعاتی از بیگانه ها داریم که یک میلیارد یا هزار سال(یا حتی پانصد سال) از ما جلوتر هستند و از لحظه تولد زمین اشراف کامل به ما دارند.به نظر شما قدرتش در اذهان دنیا چقدر افت میکنه؟
  تنها مورد این هست که خود بیگانه ها خودشون رو نشون بدن.که این احتمال هم پایین هست.اگر در میلیونها کهکشان میلیاردها سیاره حیات دار وجود داشته باشه و فاصله هایی برابر میلیون ها یا میلیاردها سال نوری از ما داشته باشند و تکنولوزیهای فوق تصورات ما چه دلیلی دارند که بیان با ما تعامل داشته باشند؟
  اگر قدرت سفرهای بین کهکشانی داشته باشند چرا با یک تمون فوق عقب افتاده بخوان رابطه نزدیک ایجاد کنند؟
  البته برای مسائل علمی ممکن هست با ابر قدرتهای زمین مخفیانه ارتباط داشته باشند(کتاب ارابه خدایان اریش فون دنیکن رو حتما علاقه مندان بخونند) در واقع زد و بندی کرده باشند با انسانها که اونها به ما فناوری بدن و ما بهشون سرویس بدیم!) تکنولوزی های زنتیک یا مهندسی اتمی یا ستاره شناسی فکر میکنید چطور انقدر سریع در حد ۱۰۰سال پیشرفت کرد؟ (۱۹۰۰ تا ۲۰۰۰)
  حتی نظریه ای هست که اونها در ابتدای باستان به زمین امدند از زنوم خودشون با زنوم یک گونه میمون با مهندسی زنتیک انسان رو ایجاد کردند و در واقع حالا به ما بچشم یک موش ازمایشگاهی نگاه میکنند(پیشنهاد میکنم کتاب کتاب گمشده انکی از زکریا سیچین حتما خونده بشه هر کس سوالات زیادی در مورد بیگانگان داره)