سلفی با سگ

با PoochSelfie ، ثبت سلفی با سگ خانگیتان لذتبخش خواهد بود

شاید یکی از پرکاربردترین مشخصه تلفن‌های هوشمند در زندگی روزمره ما ثبت سلفی های جذاب و متنوع باشد. این روزها در هر ساعت هزاران سلفی در شبکه‌های اجتماعی بزرگ نظیر اینستاگرام ثبت می‌شوند؛ از سلفی با گل و غذا گرفته تا متاسفانه مناظری همچون آتش‌سوزی ساختمان پلاسکو! همانطور که‌ می‌دانید خیل عظیمی از مردم علاقه زیادی به نگه‌داری حیوانات خانگی و به خصوص سگ دارند. برای تهیه سلفی با سگ خود

بدین ترتیب روزانه صدا و شاید هزاران نفر با سگ خانگی خود سلفی گرفته و آن را با دوستان خود به اشتراک می‌گذارند. اما ثبت سلفی های جذاب با حیوانات خانگی و یا حتی کودکان بسیار سخت است. چرا که جلب توجه آنان به لنز دوربین می‌تواند کمی دشوار باشد. در همین راستا یک کمپانی در ایالت کالیفرنیا وسیله جانبی جدیدی را طراحی کرده است که به لطف آن می‌توان سلفی های جذاب و خاصی با سگ خانگی خود بگیرید. در طراحی و ساخت PoochSelfie خبری از تکنولوژی و امکانات پیچیده و خاص نیست و این کمپانی آن را تنها تحت یک ایده هوشمندانه طراحی کرده است.

با PoochSelfie ثبت سلفی با سگ خانگیتان آسوده می‌شود

PoochSelfie در واقع یک نگه‌دارنده توپ پلاستیکی است که بر روی تلفن هوشمند کاربران سوار می‌شود و توپ تنیسی که در بالای آن قرار می‌دهید، سپس در هنگام گرفتن عکس سلفی با سگ خانگیتان، حواس آن به توپ جلب خواهد شد و به نوعی چشمان وی به سمت دوربین است. ایده جالبی است، نه؟ به لطف این وسیله جانبی ساده یکی دیگر از مشکلات کوچک دنیا حل می‌شود و از این پس باید منتظر انتشار سلفی های جذاب و بانمک کاربران با سگ‌های خانگی خود باشیم.

این گجت کوچک پلاستیکی همراه با یک توپ سبز و نارنجی رنگ تنیس همراه است، اما از هر توپی در همین ابعاد می‌توان بهره گرفت. شایان ذکر است، این کمپانی پیشنهاد می‌کند از PoochSelfie در گوشی‌های آیفون و گلکسی سامسونگ استفاده کنید. اما تا زمانی که گیره آن جلوی دوربین سلفی محصول را مسدود نکند، مشکلی در بهره‌گیری از آن در تلفن هوشمند خود نخواهید داشت. همچنین با اینکه پوچسلفی برای سگ‌های خانگی طراحی شده، اما ممکن است به کمک آن بتوانید سلفی های جذاب و خاصی با گربه خانگی خود نیز ثبت کنید.

سلفی با سگ

در نهایت باید بگوییم که این محصول در فروشگاه معتبر آمازون با آمار 85 درصد 5 ستاره ثبت شده است و با تخفیف به قیمت 12.99 دلار با ارسال رایگان به فروش می‌رسد. اما در سایت سازنده محصول می‌توانید PoochSelfie را با توپ‌های متنوع و زیبا به قیمت 20 دلار خریداری کنید.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*