رنو ساندرو استپ وی فیس لیفت

رنو ساندرو استپ وی فیس لیفت با تغییرات گسترده رونمایی شد

در جریان نمایشگاه خودرو ژنو 2017 شرکت خودروسازی رنوی فرانسه از نسخه جدید خودروی ساندرو استپ وی (Sandero Stepway) رونمایی کرد. رنو ساندرو استپ وی فیس لیفت همانند ساندرو، لاجی و داکر داچیا با تغییرات گسترده‌ای مواجه شد و اکنون ظاهر بسیار بهتری پیدا کرده است.

رنو ساندرو استپ وی فیس لیفت با دو رنگ جدید آزوریت آبی و قهوه‌ای ویژن عرضه می‌شود که بر روی رینگ‌های فلزی دودی‌رنگ سوار شده‌اند. جلوپنجره این خودرو بیشتر شبیه به رنو داستر شده و گلگیرهای جانبی نیز به کلی متفاوت شده‌اند. علاوه بر آن، ارتفاع خودرو نیز حدود 1.97 اینچ از سطح زمین افزایش پیدا کرده است.

رنو ساندرو استپ وی فیس لیفت

در داخل کابین خودرو، تغییرات کمتری به چشم می‌خورد و میزان فضای درونی حفظ شده است.  رنو ساندرو استپ وی فیس لیفت دارای یکی از بزرگترین فضاهای بار در کلاس خود است و فضای بار 573 لیتری را در اختیار مصرف‌کنندگان قرار می‌دهد. این خودرو با یک موتور بنزینی 89 اسب بخاری ارائه می‌شود که در کنار گیربکس 5 سرعته دستی یا اتوماتیک، بخش فنی خودرو را تشکیل می‌دهند. البته مدل‌هایی از ساندرو استپ وی نیز با موتور دیزلی عرضه خواهد شد.

رنو ساندرو استپ وی فیس لیفت

ترکیب رنگ مسی روی کنسول و اطراف دریچه‌های هوا، باعث شده نمای جذاب‌تری در داخل کابین دیده شود. پوشش صندلی و چرم هم با دوخت‌های درشت تزیین شده است. بازوی اقتصادی رنو یعنی داچیا در نمایشگاه خودرو ژنو 2017 علاوه بر ساندرو استپ وی جدید از نمونه‌های ارتقایافته‌ی مینی ون شخصی داکر و لاجی رونمایی کرد. این خودروها نیز از چرخ‌های مدرن، فرمان چهارپر و رنگ جدید تریم داخلی بهره می‌برند.

گالری تصاویر رنو ساندرو استپ وی فیس لیفت

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*