قابلیت ذخیره ویدیوهای لایو اینستاگرام

قابلیت ذخیره ویدیوهای لایو اینستاگرام از امروز در دسترس کاربران

اینستاگرام از نوامبر سال گذشته به یک بستر بسیار جذاب برای استریم زنده ویدیوها تبدیل شد و مدتیست که این قابلیت در اختیار کاربران قرار گرفته است. با این حال کاربران گزینه‌ای برای ذخیره یک نسخه کپی از ویدیوهای در حال پخش به صورت زنده را نداشتند، اما این کمپانی تابعه فیس بوک امروز این مشکل را حل کرد. شرکت اینستاگرام از صبح امروز قابلیت ذخیره ویدیوهای لایو اینستاگرام را در اختیار کاربران اپلیکیشن خود قرار داد.

بنابراین از همین امروز قابلیت ذخیره ویدیوهای لایو اینستاگرام به این اپلیکیشن اضافه شده است که می‌تواند به لطف آن در انتهای هر ویدیو لایو، آن را در حافظه داخلی گوشی هوشمند خود ذخیره کنید. البته زمانی که ویدیو به اتمام برسد، ضبط نیز به صورت خودکار متوقف خواهد شد.

قابلیت ذخیره ویدیوهای لایو اینستاگرام

بدون شک این یک قابلیت جذاب خواهد بود که به کاربران اجازه می‌دهد یک نسخه کپی از ویدیوهای در حال پخش را ضبط کرده و بعدها بتوانند آن را بار دیگر مشاهده کنند و یا برای دوستان خود ارسال کنند. برای ذخیره ویدیوهای لایو اینستاگرام تنها کافیست بر روی آیکون ذخیره یا Save موجود در قسمت بالایی ویدیو ضربه بزنید.

قابلیت ذخیره ویدیوهای لایو اینستاگرام در نسخه ۱۰.۱۳ اینستاگرام

اینستاگرام اشاره کرده است که شما تنها قادر به ذخیره خود ویدیوها خواهید بود. بنابراین نظرات، تعداد بازدیدکنندگان یا هر چیز دیگری که به غیر از خود ویدیو اصلی در فایل ذخیره شده قابل مشاهده نخواهد بود. پس از ضبط ویدیو کافیست بر روی دکمه “Done” ضربه بزنید تا آن به صورت خودکار بر روی حافظه داخلی گوشی شما ذخیره شود. لازم به ذکر است که این قابلیت بخشی از نسخه ۱۰.۱۳ اینستاگرام بوده و هم اکنون بر روی دو پلتفرم اندروید و آی او اس قاب استفاده خواهد بود. هم اکنون این نسخه را از طریق لینک‌های زیر دانلود کنید.

 

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*