گروه خونی Rh منفی

گروه خونی Rh منفی و ارتباط آن با بیگانگان فرازمینی

به طور کلی گروه‌ خونی انسان‌ها به ۴ دسته A, B, AB و O تقسیم می‌شود. به گفته‌ی دانشمندان، فاکتور Rh، مقدار پروتئین موجود در سطح سلول‌هاست که وظیفه مبارزه با باکتری‌ها و ویروس‌ها در بدن را بر عهده دارد. اکثر انسان‌های زمین، دارای این پروتئین‌ها در سطح سلول‌های خود هستند که به آنان افرادی با فاکتور Rh مثبت اطلاق می‌شود. اما دسته‌ کوچکی از انسان‌ها، چنین پروتئین‌هایی را در سطح سلول‌های خود ندارند! به این دسته‌ی کوچک، افرادی با Rh منفی گفته می‌شود. توضیح علمی مربوط به این اختلاف اساسی چیست؟ علت وجود گروه خونی Rh منفی را در چه زمینه‌ای می‌توان ریشه‌یابی کرد؟ در طول این سال‌ها، دانشمندان بسیاری با مطالعات مختلف، در پی کسب پاسخی برای این سوال‌ها بوده‌اند.

آیا گروه خونی Rh منفی اصالت فرازمینی دارد؟

اکنون دانشمندان بر این باور هستند که به یک یافته‌ی شگفت‌انگیز در مورد Rh مثبت و منفی دست یافته‌اند. بر اساس این نظریه‌ی علمی، در گذشته‌های دور موجودات بیگانه به زمین آمده و با دستکاری ژنتیکی انسان‌ها، نژادی از آنا را با گروه خونی Rh منفی تحت عنوان “برده”‌ها ایجاد کرده‌اند.

مردمان ناحیه Basque (قسمتی مشترک از مرز اسپانیا و فرانسه)، دارای بیشترین درصد از انسان‌هایی با گروه خونی Rh منفی هستند. حدود ۳۰ درصد از آن‌ها دارای ژن (rr) از Rh منفی و ۶۰ درصد دیگر دارای یک ژن (r) از گروه خونی Rh منفی هستند.

اما سوال در مورد گروه خونی Rh منفی و ارتباط آن با بیگانگان فرازمینی، در نوع خود بسیار جالب است! به عقیده‌ی محققین، این نظریه‌ی جدید می‌تواند علت عدم امکان نگهداری مادر، با گروه خونی Rh مثبت از جنینی با گروه خونی Rh منفی را توضیح دهد. گفته می‌شود بسیاری از قوانین موجود در این زمینه، ممکن است به علت اصلاحات ژنتیکی فرازمینی‌ها باشد. چرا که گروه خونی Rh مثبت و Rh منفی، به جای ادغام شدن، تمایل به دفع یکدیگر دارند.

این نظریه، به دوران سومریان باستان باز می‌گردد. جایی که گفته می‌شود یک گونه‌ای بیگانه از موجودات فرازمینی با نام آنوناکی به زمین آمده و نژاد جدیدی از انسان‌ها را بنا نهادند!

اعتقاد بر این است که با یک برنامه‌ریزی دقیق، بیگانگانی که در زمان‌های به دور به سیاره زمین آمده‌اند، سعی بر آن داشته‌اند که با اصلاح نژاد موجودات زمین، از آنان بردگانی قدرتمند تربیت کنند.

گروه خونی Rh منفی

با تکیه بر این نظریه، گروه خونی Rh منفی ، میراثی از آنوناکی بر کره زمین است. نکته جالب‌تر در مورد مشخصه خونی Rh منفی این که افرادی با این گروه خونی، کاملا منحصر به فرد و مخصوص به منطقه‌ای خاص هستند. از جمله آن‌ها می‌توان به خانواده سلطنتی بریتانیا اشاره کرد که در این باره، بحث و گفتگو پیرامون غیرزمینی بودن آنان بسیار است. با وجود اینکه این فرضیه هنوز به تایید نرسیده، اما همچنان سوالات نگران‌کننده‌ای در این میان وجود دارند. از همه مهم‌تر اینکه جامعه‌ی فعلی و زمینیان اصیل، چه واکنشی به این واقعیت بالقوه نشان خواهند داد؟ اگر گروه خونی Rh منفی و مردمانی با این مشخصه خونی، دارای اصالتی فرازمینی باشند، در این صورت ما شاهد یک میراث قدیمی از بیگانگانی پیشرفته هستیم که در گذشته‌ای دور از ما ملاقات کرده‌اند.

آیا احتمال ارتباط‌های ذهنی بین مردمانی با گروه خونی Rh منفی ، و فرازمینی‌ها وجود دارد؟ اگر چنین باشد، باید منتظر وقوع چه تغییراتی در زمین باشیم؟

انجیل ۶:۲

پسران خدا دختران آدمیان را دیدند. آن‌ها را به همسری برگزیدند، هرکدام را که دوست داشتند.

به نقل از انجیل کینگ جیمز: مردان اسرائیل و پسران خدا، از فرزندان انسان نیستند!

گروه خونی Rh منفی

انجیل سفر خروج ۳۴:۲۳ و ۳۴:۷

مجازات، شامل حال فرزندان آنها تا نسل سوم و چهارم نیز می گردد.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

۱۵ دیدگاه

 1. سلام و سپاس
  مطلب راجع به عدم توانایی به دنیا آوردن فرزند با rh منفی توسط مادر با rh مثبت درست نیست چون حداقل در مورد خودم اینطور نیست.

 2. گروه خونی با Rh مثبت از نتیجه تکامل میمون ها هستن که این اثابت شدس . ۱۰۰% و بدون هیچ خطایی میمون ها RH+ در خونشون هست با این وجود اگه نسل انسان از افریقا (تکامل میمون به انسان) شروع شده پس مثلما گروه خونی با Rh منفی هیچ ارتباطی با کره زمین ندارن چون دانشمندا هنوز هیچ دلیل و مدرکی برای اثبات نمونه ای از Rh منفی خون در کره زمین ندارن چون یافت نشده ! و موضوع جالب ترم میشه که تنها ۱۰ درصد کره زمین دارا ارهاش منفی خون هستن و یک طوری خدا تمام خون ها O- محسوب میشه چون خالص ترین و پاک ترین خونه ! با یکم تحقیق و تفکر میشه فهمید نمونه این گروه های خونی منحصر به فرد و استثنایی هستن ! و تئوری برده فضاییا بودن جملات مسخره و مضحکی بیش نیستن !

 3. مغاله بسیار خوبی بود خصوصا قسمت های اول تا میانی که کاملا علمی بود ولی آخرش خراب شد . من نمیدونم چه اصراری هست که مسائل دینی رو به علمی وصل کنن مثلا همین مسئله که به انجیل ربطش دادن از نظر اسلام و قرآن کاملا کفر هست و متناقض با دین ماست اما از نظر علم محدودیت به کفر و مسائل اینچنبنی وجود نداره و به نظرم بهتره ارتباطش ندن اصلا.

 4. خب اگه اینطور باشه پس چطور فرزندی با ار اچ منفی ممکنه از والدین با ار اچ مثبت بوجود بیاد؟؟؟ یعنی دو انسان با اصالت زمینی چطور می تونن یک انسان با اصالت فرازمینی تولید کنند؟؟؟ این دانشمندان گرام به این موضوع فکر نکردن آیا؟ چون در صورت اصلاح ژنتیکی توسط فرازمینی ها باید والدین یک فرد با ارچ منفی هم ار اچ منفی داشته باشند یا حداقل یکی از اونها دارای ار اچ منفی باشه. درحالی که علم پزشکی می گه والدینی که هردو ارچ مثبت دارند احتمال این وجود داره که صاحب فرزندی با ار اچ منفی شوند.

  • بله این امکان (پدر و مادر با گروه خونی مثبت دارای فرزندی با گروه خونی منفی باشد)هست .
   پدر و مادر اگر ناخالص یا خالص (غالب) باشند دارای گروه خونی مثب می شوند
   اما از انجایی که فرزند گروه خونی منفی دارد پس پدر ومادر ناخالص بودند و باعث همچین اتفاقی شدند

 5. قضیه شکل زمین تا موردش حل نشود این اعداد و ارقام همگی بشکل راز باقی خواهند ماند.
  جدیداً ناسا عقلش بکار انداخته میگه زمین شبیه به توپ فوتبال آمریکایی هست نه توپ بسکتبال!!
  در اطراف این زمینی که داریم زندگی میکنیم تمدن هایی انسان گونه و غیر انسانی زندگی میکنند که در فیلم آواتار به شکل و شمایل این سرزمین ها اشاره شد. بارها در فیلم Arrival به عدد ۱۲ و اسم حنا اشاره شد.
  عدد ۱۲، به ۱۲ جهان تو در تو و ۱۲ هزار عالم شبیه به زمین اشاره میکند.حنا هم نام حضرت فاطمه در تورات یا عهد عتیق است.
  هر کدام از امامان بر یکی از این ۱۲ عالم تسلط دارند. اصل کاری که ما هستیم و کعبه در اینجا واقع شده امام دوازدهم حکومت خواهد کرد.
  در فیلم Rogue one که قسمتی از داستان جنگ ستارگان نشان میدهد به شهری باسم Jedha یا به عبارت بهتر جده اشاره میکند که افرادی شبیه داعش در اونجا زندگی میکنند.
  اگر بدونیم مثلاً چرا هالیوود جدیداً گیر داده به بریتانیا که سرزمین دیوان هست میفهمیم که نقشه های سری و رمزآلود قدیمی چه معانی داشتند.
  B.F.G, Fantastic beasts, جک و لوبیا سحرآمیز، هری پاتر همگی سرزمین آتلانتیس یا انگلیس لعن شدرو نشان میدهند.
  خدا وکیلی هالیوود داره خودشو میکشه که بما بگه شیاطین غرب کنترل میکنند بعد عده ای همچنان مسخ این سیستم دجالی شدند.

 6. خوب چرتو پرت سرهم میکنین ها، ماشالا

 7. آقا واقعا دست مریزاد دارید
  لذت میبرم از مطالب جذابتون
  امیدوارم همینجور عالی پیش برید
  محصوصا راجع به حیات در کرات دیگه تحقیقاتتون عالی هست
  بسیار ممنون و سپاسگذارم