قیمت رنو ساندرو استپ وی

احتمال تداوم افزایش قیمت رنو ساندرو استپ وی در سال 96

در روزهای پایانی سال 1395 قیمت رنو ساندرو استپ وی ، نزدیک به 2 میلیون تومان افزایش یافت اما این احتمال وجود دارد که این افزایش قیمت به همین جا ختم نشود و شاید در سال 96 نیز شاهد تداوم این گرانی باشیم. استقبال زیاد مشتریان و عدم پاسخگویی به موقع شرکت از اصلی‌ترین دلایل گرانی این خودرو در بازار محسوب می‌شود.

به نظر می‌رسد که موج گرانی خودروی ساندرو استپ وی به سال 96 نیز کشیده شده باشد. پیش از این، نسخه اتوماتیک این خودرو با قیمت 52 میلیون و 500 هزار تومان به فروش می‌رسید اما در آخرین جدول قیمت‌ محصولات سایپا، این قیمت به 54 میلیون و 160 هزار تومان رسید. البته، ساندرو استپ وی اتومات در بازار آزاد تا 63 میلیون تومان هم خرید و فروش می‌شود.

قیمت رنو ساندرو استپ وی

گفتنیست که در آخرین لیست قیمت خودرو، بسیاری از محصولات ایرانی به دلیل فرا رسیدن سال 96 با افزایش قیمت مواجه شدند؛ به عنوان مثال، رنو ساندرو معمولی نسبت به ماه قبل 100 هزار تومان گران‌تر شد اما ساندرو استپ وی، بیشترین افزایش قیمت را در بازار خودرویی کشورمان داشت و با افزایش قیمت 1 میلیون و 660 هزار تومانی روبرو شد. این افزایش قیمت در روزهای پایانی سال 1395 اتفاق افتاد و احتمال دارد که در آغاز سال 96 هم این روند ادامه داشته باشد.

دلایل افزایش قیمت رنو ساندرو استپ وی

کارشناسان حوزه خودرو بر این باورند که استقبال زیاد مشتریان از خودروی رنو ساندرو استپ وی و عدم پاسخگویی به موقع شرکت پارس خودرو موجب این افزایش قیمت شده و ساندرو استپ وی را برای دلالان و سرمایه‌گذاران به یک گزینه مطلوب تبدیل کرده است. ثبت نام‌های جدید این خودرو نیز با احتساب قیمت روز انجام می‌شود و به همین دلیل به احتمال زیاد در تحویل‌های جدید، مشتریان بهای تمام شده استپ وی در بازار آزاد را بالا می‌برند.

از سوی دیگر در صورتی که شرکت پارس خودرو بتواند تیراژ تولید محصول خود را افزایش دهد و مدت زمان تحویل آن به مشتری را نیز کمتر کند، می‌توانیم شاهد کاهش قیمت رنو ساندرو استپ وی در بازار باشیم. با وجود این که در هفته‌‌های اخیر، افزایش قیمت زیادی برای این خودرو اعمال شده اما اجرای برخی سیاست‌های تولیدی می‌تواند موجب تعدیل قیمت خودرو شود.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

10 دیدگاه

 1. با سلام
  این افزایش قیمت در شرایطی است که در کشورهای خاورمیانه به نصف قیمت و بصورت اقساط 60 ماهه فروخته میشه و با تمام آپشن ها و یک فیس جدید (اگر سرچ کنید تو اینترنت میبینید که چقدر قشنگ تر است)
  جالب تر اینه که طول اش 6 سانتی متر و ارتفاع اس 5 سانتی متر هم بیشتره!!

 2. باسلام
  بجای اینکه مسئولان بی کفایت خودرو یی سعی کنند قیمت ها را کنترل کنند براحتی افزایش قیمت میدهند

 3. واقغا تاسف بار و حتی گریه داره!.. یه ماشین بی کیفیت که به طرز تحقیر آمیز و متقلبانه داره به مردم عرضه میشه و چون خودرو درایران مافیایی و انحصاری عرضه میشه باید مردم ذوق هم بکنن از یه خودرویی که در دنیا جزو رده پایین هاست و با قیمت دوبرابر بخرن و خوشحال هم باشن که دارن یه ماشین خوب!!!! سوار میشن! و پارس خودرو هم انقدر تقاضا زیاد باشه که با ناز و شکم سیر جواب مشتری رو بده.. و تازه چون تقاضا زیاده قیمتش هم بالا بره.. این خودروسازها تا کی باید به ناحق توی این جوی شیر و عسل غوطه بخورن و مردم رو تحقیر کنن!؟؟؟

 4. درسته که فقط از این دوتا شرکت انحصاری خودروسازی مُتقلب که پنجاه شصت سال تاریخ نَنگ و خفت داشته اند نباید خریداری کرد و همینطور بُنجل های چینی اما از طرف دیگر یکی مثل من از کفش تبریز بگیر تا پارچه و لباس ایرانی میخرم تا اقتصاد کشور دچار رکود نشه و همینطور به منظور جلوگیری از انتقال پول و سرمایه به بیرون از مرزهای کشور، هر چیزی را نباید با هم قاطی کرد،اگر یه نقطه قوت در ایران باشه امنیت هست و عملکرد عالی در زمینه تجهزات دفاعی،بقیه این نقاط ضعف باید یکی یکی برطرف شود

 5. تا زمانی که ملت و جمعیت ایران ترس از این دارن که اگر اعتراض کنن و حرف بزنن اذل ممکنه چندماه حقوقشون به چالش بیفته یا از این تصورات اشتباهی که میگیرن و میبندن و میکشن, وضع ایران همینه, ماشین چیه آقا ؟؟؟ اینو از خودتون بپرسید مگه اموال رجال سیایی که اوناش که بنام خودشونه رو ده ساله قراره اعلام کنن و چرا نمیکنن چقدره که نمیگن ؟؟؟ بعد بلندمیشین و قیام میکنیم و رها میشیم

 6. مُــــــــــــــراد

  زین پس به جای کلمه نامأنوس و نامفهوم شورای رقابت،بگویید: “شورای رفاقت”!
  چه رُفقایی! سایه تون مستدام باشه بر سر مردمان بی همّتی که طاقت سختی و دوسال پیاده راه رفتن را ندارند

 7. از ماست که بر ماست
  مردم نخرن کسی نمیتونه اینجوری بازی در بیاره

 8. مردم هر چیزیو نخرن کسی نمیتونه اینجوری بازی در بیاره
  از ماست که بر ماست چه مواد غذایی چه لوازم مصرفی

 9. با سلام و ادب لطفا جواب این سوال را بفرمایید مگر بگفته رییس شورای رقابت قرار نبود تا اردیبهشت ماه 96، افزایش قیمتی انجام نشود و این افزایش، ممنوع اعلام شده بود. ممنونم