پیش فروش گلکسی اس 8

طرح ویژه پیش فروش گلکسی اس 8 همراه با یک اسپیکر بلوتوثی رایگان

یک شرکت بریتانیایی قصد دارد پیش فروش گلکسی اس 8 و گلکسی اس 8 پلاس (+Samsung galaxy S8 / Galaxy S8) را همراه با یک هدیه جذاب اجرا کند. این شرکت گفته است که به خریداران، یک اسپیکر بلوتوثی رایگان با ارزشی معادل 100 پوند نیز اهدا خواهد شد.

همانطور که می‌دانید سامسونگ عصر فردا از دو گوشی پرچمدار گلکسی اس 8 و گلکسی اس 8 پلاس  خود رونمایی خواهد کرد. هر دو این‌ها از فردا برای پیش فروش نیز قرار خواهند گرفته؛ اگر چه تا به حال این گزارش تایید نشده است. با این حال یکی از خرده فروشی‌های اروپایی این گوشی ها را در لیست فروشگاه خودش قرار داده است که به نقل آن اگر شما قصد پیش خرید پرچمداران جدید سامسونگ را داشته باشید، این سایت برای پیش فروش گلکسی اس 8 مبلغ 815 یورو و برای پیش فروش برادر بزرگ‌تر آن نیز 925 یورو را تعیین کرده است.

پیش فروش گلکسی اس 8

ارزش اسپیکر بلوتوثی رایگان طرح پیش فروش گلکسی اس 8 حدود 100 پوند است

خبر خوبی که امروز در مورد پیش فروش گلکسی اس 8 به گوش می‌رسد، برنامه‌های ویژه‌ی برخی از شرکت های مخابراتی و خرده فروشان است که می‌خواهند فروش این محصول را شیرین کنند. به طور مثال باید به Carphone Warehouse اشاره کرد که قصد دارد همراه با گلکسی اس 8 و گلکسی اس 8 پلاس ، به مشتریان این گوشی یک اسپیکر بلوتوثی رایگان که ارزشی معادل 100 پوند دارد را نیز اهدا کند.

هرچند این طرح فروش توسط یک خرده فروش بریتانیایی در این بخش از کره زمین انجام خواهد گرفت، اما ما انتظار داریم سایر کشورهای اروپایی نیز با دنبال کردن این طرح چه بسا محصولاتی به مراتب با ارزش‌تر را نیز به مشتریان خود اهدا کنند. به نقل از Carphone Warehouse این یک معادله گران قیمت خواهد بود؛ بنابراین بعید به نظر می‌رسد دیگر خرده فروشان بریتانیایی از پس اهدای یک اسپیکر بلوتوثی رایگان همراه با پیش فروش گلکسی اس 8 برآیند.

در حال حاضر دیگر خرده فروشان و شرکت های مخابراتی از هدایای انتخابی خود برای پیش خرید کنندگان دو پرچمدار جدید شرکت سامسونگ معرفی نکرده‌اند و تنها تصویری از جعبه حاوی هدیه مربوط به این شرکت انگلیسی است که منتشر شده است.

لازم به ذکر است، گجت نیوز ساعت 19:30 فردا چهارشنبه 9 فروردین ماه مراسم رونمایی از گوشی های خانواده گلکسی اس 8 سامسونگ را پوشش کامل خبری خواهد داد. با ما همراه باشید.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

یک دیدگاه