بازی Puppet Football: League Spain

بهترین بازی های چندنفره موبایلی: معرفی بازی Puppet Football: League Spain

طی چندین مقاله قصد داریم بهترین بازی های چندنفره موبایلی را به شما معرفی کنیم. در این مجموعه مقالات سعی شده به عناوین جدیدی پرداخته شود که شما در آن‌ها بتوانید با چند نفر دیگر به صورت همزمان به رقابت بپردازید و لحظات مفرحی را سپری کنید. با گجت‌نیوز در معرفی بازی Puppet Football: League Spain همراه باشید.

به قدری که در سال تولیدات ورزشی خصوصا فوتبال در بازار بازی‌های موبایلی فراوان است، صحبت در مورد کلیت این ماجرا ناخواسته وارد تکرار و کلیشه می‌شود؛ از عناوین Runner که انحصارا با محوریت تیم‌هایی مشخص و بازیکنان مطرح آن تیم، نظیر آرسنال و بایرن مونیخ گرفته تا دو قطب سرشناس و پر طرفدار FIFA و PES و دیگر نسخه‌های فرعی فوتبالی که هرکدام بد و خوب‌هایی را دارا بودند. چند وقتی می‌شود که عناوین ورزش محور که منحصرا روی فوتبال تمرکز دارند، همراه خود خلاقیت‌های جالبی را پدید آورده‌اند. نمونه‌هایی آرکید و بدون آلایش که به دلیل سرگرمی و به وجود آوردن لحظاتی مفرح برای مخاطب تدارک دیده شده‌اند.

بازی Puppet Football: League Spain یکی از همین دسته‌ها بوده که با استفاده از ایده‌های موفق مشابهین خود، توانسته توپ و تور دروازه را در فضایی متمایز از سران این ورزش نشان دهد.

بازی یک آرکید دوبعدی ساده بوده که با محوریت لالیگا اسپانیا ساخته و پرداخته شده و ستارگان نامی این لیگ را، نوعی ویترین برای کار خود قرار داده که تا حد کثیری موفق عمل کرده است. شما در بازی از میان جمع کثیری شامل بازیکنان شاغل و اغلب مشهور در BBVA اسپانیا، باید یک نفر را انتخاب کنید و به نمایندگی یکی از  تیم‌های مد نظر در هر دور، همراه بازیکنان منتخب به رقابت با سایر حریفان بپردازید. تفاوت Puppet Football: League Spain با دیگر بازی‌های فوتبال، جنبه طنز، مزاح و گیم‌پلی جالب توجه آن است.

بازی Puppet Football: League Spain

فوتبالیست‌های حاضر در بازی، فقط دارای یک سر و تن همراه دو دست هستند و از نیم‌ تنه پایینی محروم هستند! دو دروازه در سمت چپ و راست تصویر برای هر تیم تعبیه شده که هر دو بازیکن، باید از طرق مختلف توپ را وارد تور کنند. انواع حرکات و تکاپو برای ثمر رساندن گل و بالعکس تلاش برای مهار توپ و جلوگیری از باز شدن دروازه، چالش‌های بسیار مهیج گیم‌پلی هستند که بار سرگرمی بازی را به دوش دارند. علاوه بر گل زدن از روش رایج و معمول، بخش‌ها و آیتم‌هایی نیز تدارک دیده شده‌اند تا بازی فقط به شوت زدن و دفاع کردن به روش عادی ختم نگردد.

آیتم‌های طراحی شده به نوعی قدرت‌های ویژه هر بازیکن هستند که با کسب امتیاز، پیروزی‌های متعدد و  خریداری قابل استفاده خواهند شد.

لیز کردن زمین برای عدم حرکت حریف، قابلیت شوت قدرتمند، ضربه چیپ، کند کردن سرعت رقیب، قابلیت عبور از سد بازیکن پیش رو و گل زدن بخشی از توانایی‌های درون بازی هستند که با توجه به محدودیت زمان مراحل برای کسب رکورد، می‌توانند در برد تاثیر گذار باشند.

از نکات جالب و مثبت بازی که بیش از پیش به این بار طنز می‌افزاید، طراحی صورت و تغییرات چهره و اجرای ظاهری بازیکنان است. تمامی فوتبالیست‌های موجود، دارای صورتی خنده رو و کاریکاتوری هستند که با ظرافت و ذوق طراح، پدید آمده و در بازی جای داده شده‌اند. هنگامی که ضربات زیادی را مهار می‌کنید، نوار سلامتی‌تان رفته رفته کاهش یافته و به شکل خیلی بامزه‌ای، روی صورت‌تان چسب زخم‌هایی به نشانه آسیب دیدگی نقش می‌بندد (دیدن چهره‌های خندان و چسب زخم خورده رونالدو، نیمار، مسی، مودریچ و سایر بازیکن‌ها، تا ثانیه‌ها موجب خندیدن‌تان خواهید شد) که با استفاده از بسته‌های سلامتی موجود، باید خود را تقویت کنید و انرژی از دست رفته را بازگردانید.

در تجربه این عنوان درنگ نکنید. اگر به فوتبال علاقه مند هستید، هیچ دلیلی برای بازی نکردن این عنوان وجود ندارد؛ زیرا هر آنچه از یک بازی سرگرم کننده دو نفره بخواهید، در Puppet Football: League Spain پیدایش خواهید کرد.

دانلود بازی Puppet Football: League Spain

دانلود با لینک مستقی گجت‌نیوز

دانلود از گوگل‌پلی

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*