مشخصات فنی موتو ایکس ۲۰۱۷ همراه با یک تصویر جدید لو رفت

صبح امروز شاهد انتشار تصویری زنده از گوشی موتو ایکس ۲۰۱۷ (Motorola Moto X 2017) بودیم که بخش پشتی دستگاه را نشان می‌داد. یکی از مواردی که در این عکس و تصویر قبلی توجه ما را به خود جلب کرد، وجود سیستم دوربین دوگانه در بخش پشتی این گوشی بود. حالا نیز مشخصات فنی موتو ایکس ۲۰۱۷ همراه با تصویر رندرشده آن در فضای مجازی منتشر شده که ما را بیش از پیش با اسمارت فون آینده موتورولا آشنا می‌کند.

بهتر است ابتدا با مشخصات فنی موتو ایکس ۲۰۱۷ شروع کنیم. بر اساس توییت جدید “Roland Quandt” که ید طولایی در لو دادن اطلاعات محرمانه مربوط گوشی های موبایل دارد، موتو ایکس ۲۰۱۷ با شماره مدل “XT-180x” و اسم رمز “Sanders”، به تراشه میان رده و البته قدرتمند اسنپدراگون ۶۲۵ با پردازنده‌ای هشت‌ هسته‌ای و پردازشگر گرافیکی آدرنو ۵۰۶ تجهیز خواهد شد. به‌علاوه این گوشی جدید قرار است در دو نسخه ۳۲ و ۶۴ گیگابایتی با ۳ و ۴ گیگابایت حافظه رم در اختیار کاربران قرار گیرد. همچنین موتو ایکس جدید در بخش پشتی از سیستم دوربین دوگانه استفاده خواهد کرد که به‌نظر یکی از سنسورهای آن ۱۳ مگاپیکسلی است.

مشخصات فنی موتو ایکس 2017

مشخصات فنی موتو ایکس ۲۰۱۷ ، دستگاهی میان رده را نشان می‌دهد

اطلاعاتی که Roland Quandt لو داده به موتو ایکس ۲۰۱۷ محدود نمی‌شود؛ حالا پای یک گوشی دیگر با اسم رمز “Albus” نیز در میان است که مثل دستگاه قبلی، به تراشه اسنپدراگون ۶۲۵ تجهیز شده و قرار است در دو نسخه ۳۲ و ۶۴ گیگابایتی با ۳ و ۴ گیگابایت حافظه رم تولید شود. هرچند سازندگان به جای دوربین دوگانه از سنسوری ۱۲ مگاپیکسلی برای دوربین پشتی این گوشی استفاده کرده‌اند. درواقع مشخصات فنی این گوشی مشابه موتو زد است که سال گذشته میلادی روانه بازار شده بود.

مشخصات فنی موتو ایکس 2017

با عبور از مشخصات فنی موتو ایکس ۲۰۱۷ به تصویر رندرشده آن می‌رسیم. از آنجایی که در این عکس سیستم دوربین دوگانه به‌خوبی دیده می‌شود، می‌توان آن را به موتو ایکس ۲۰۱۷ نسبت داد.

با توجه به اینکه طی روزهای گذشته شایعات بسیاری پیرامون این گوشی جدید منتشر شده، می‌توان حدس زد موتو ایکس ۲۰۱۷ در آینده نزدیک رسما معرفی خواهد شد.

مشخصات فنی موتو ایکس 2017

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*