بازی Egg Inc

یک دختر جوان از بازی اعتیادآور Egg Inc برای ساخت رباتی خلاقانه استفاده کرد

برخی از اپلیکیشن‌ها و مخصوصا بازی‌های گوشی های هوشمند شدیدا اعتیادآور هستند و بدون توجه، ممکن است به یک قاتل واقعی زمان مفید روزمره شما تبدیل شوند. به عنوان یکی از بازی‌هایی که اخیرا کاربران زیادی به آن اعتیاد پیدا کرده‌اند می‌توان به Egg Inc اشاره کرد، بازی که زمان زیادی را از کاربر طلب کرده و برای کسب امتیاز در آن، باید به طور مداوم و دیوانه‌وار بر روی صفحه نمایش ضربه زد. اگرچه بازی Egg Inc برای بسیاری از کاربران دردسرساز شده و وقت و اعصاب آن‌ها را بلعیده است، اما یک فرد دیگر به بهانه کسب امتیاز بالا در بازی، دست به کار شده و یک ربات به منظور زدن ضربه متوالی بر روی صفحه ابداع کرده است!

بازی Egg Inc

کریستین سونو (Christine Sunu) یک متخصص نرم افزار نیست، اما توانست دسته‌ای از نرم افزارهای متن باز و قطعه‌های سخت افزاری ابتدایی را کنار هم قرار داده و آن‌ها را به شکل یک مرغ بالغ دربیاورد. کریستین سونو نه تنها با این کار توانست سبک زندگی خود را تغییر دهد، بلکه یکی از بازی‌های محبوب روز را به طور کامل دگرگون کرد.

بازی Egg Inc

کریستین از بازی Egg Inc به عنوان بهانه‌ای برای ورود به دنیای هک استفاده کرد

نکته جالب اینجاست که این ربات ضربه‌زن بازی Egg Inc تحت هر شرایطی کار نمی‌کند. به عنوان نمونه، کریستین نمی‌تواند بازی Egg Inc را به ربات خود سپرده و به سراغ یک بازی دیگر در کامپیوتر برود. وی ربات بازی Egg Inc را با کامپیوتر خود همگام‌سازی کرده و این دستگاه تنها در زمانی بازی را به خوبی پیش می‌برد که کریستین مشغول انجام کاری مفید بر روی کامپیوتر باشد. اگر کاربر با کامپیوتر خود به شبکه‌های اجتماعی برود، بعد از مدت زمانی متوجه می‌شود ربات بازی Egg Inc بیکار منتظر ایستاده است و خبری از امتیاز در بازی نیست!

بازی Egg Inc

نکته جالب اینجاست که کریستین از همان ابتدا، وب سایت آموزشی هک و امنیت خود را راه‌اندازی کرد. از نظر وی، دخترها و زنان باید جایگاه خود را در دنیای برنامه‌نویسی پیدا کنند. همچنین به عقیده وی، این کار سختی نیست، چرا که کریستین به سادگی جمع‌آوری کدهای متن باز توانست چنین ایده خلاقانه‌ای را پیاده‌سازی کند.

 

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*